Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co nas czeka w następnych aktualizacjach


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie będzie chińskich TD? Kurde, a tak na nie się nastawiłem....

 

Będą, ale później.

 

- devsi myśleli nad dodaniem ST-II, który posiadał dwa działa. Miałby on nawet zastąpić obecnego ST-I, ale stwierdzono, iż ST-I radzi sobie dobrze i jest zbalansowany 

- na początku IS-4 miał używać tylko historycznego działa (D-25T) – SerB chciał, aby w standardzie strzelał goldem, ale to nie wystarczyłoby dla czołgu X tieru

- dawno temu IS-7 uważano za pomyłkę, gdyż historycznie jest zbyt mocny dla WoT (musiałby się znaleźć gdzieś na XII tierze), ale był bardzo popularny i pozostał w grze

- devsi rozważają podmianę niehistorycznych czołgów, które nie są zbytnio popularne (czyli nie WT E-100, ale FV 4202 i FV 215b (120) już tak)

Archer jest przeznaczony na drugą linię brytyjskich TD albo jako czołg premium. Będzie sterowany tak samo, jak Crusader SP (na wstecznym zasuwa ile fabryka dała), gdyż ten system okazał się prosty i skuteczny

- w WoT nie będzie MBP i miotaczy płomieni

- model Sturmtiger’a jest już gotowy, ale devsi głowią się nad trzema głównymi problemami: za duże problemy z balansem, inne ważniejsze rzeczy do dodania i oczekiwanie na pozostałą część gałęzi StTiger’a

- Churchill AVRE mógłby się pojawić jako część gałęzi dział szturmowych, ale cierpi na te same problemy, co Sturmtiger

- kiedyś devsi rozważali dodanie zupełnie nowej klasy pojazdów – ciężkich dział szturmowych. Od tamtego czasu nie ma o tym żadnych informacji, tak więc projekt został pewnie porzucony, pogrążając tym samym los wymienionych wyżej 2 czołgów

- część devsów chciałaby osobne drzewko włoskich czołgów, ale brakuje im wyższych tierów

- devsi kiedyś rozważali małe drzewka dla Izraela, Brazylii (T_J: wut?) i Argentyny, ale brakowało wyższych tierów; drzewko izraelskie to jeszcze większy festiwal kopiowania, niż Chiny

- japońskie czołgi superciężkie dalej są badane, ale nie ma wielu danych na ich temat, więc możemy się spodziewać tworów WG

- spodziewajcie się niebawem kodów od alienware, i to nie tych zaproszeniowych

  • Odpowiedzi 534
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

- brak konkretnych informacji na temat ewentualnego australijskiego serwera WoT
- Storm stwierdził, że oficjalne boty PvE miałyby zastosowanie choćby w BH, gdzie mogłyby robić za zapychacze na czołgach, na których nikt nie chce grać
- Storm stwierdził, że zwiększanie dochodów lolkowym czołgom w BH nie jest dobrym rozwiązaniem, gdyż mało osób lubi „ssać za pieniądze” (T_J: bez podtekstów)
- pancerz T-62A zmieni się tylko wtedy, gdy okaże się to historyczne
- jeszcze nie wiadomo, co konkretnie się z FV 4202, gdy zostanie podmieniony na inny X tier (T_J: historycznie byłby dobrym kandydatem na premium MT VIII tieru)
- informacja potwierdzona przez WG – jutro startuje serwer testowy 9.2

Opublikowano

O jakiej godzinie można się spodziewać startu serwera testowego?

 

Wcześnie rano.

 

 

Edit:

- w przyszłości dostaniemy więcej flag i emblematów (np. flagę Egiptu), ale nie podano konkretnego terminu

- Storm twierdzi, że po podmianie topowego brytyjskiego MT raczej na pewno nie będziemy mieli szansy dostania FV 4202 za darmo, gdyby stał się czołgiem premium (T_J: Tak jak to było z T34. Jeśli już miałby stać się premką, to raczej obstawiałbym wariant „Schmalturm” – czołg zostaje usunięty z gry, a patch później nieco zmieniony wraca pod postacią czołgu premium)

- gdy Overlord zaczynał pracę w WG, ekipa liczyła około 100 osób. Obecnie jest ich ponad 3 tysiące i ciężko o wytypowanie głównych guru WG, którzy pociągają za sznurki w firmie

- Overlord skromnie przyznaje, że jest jednym z głównych developerów WoT: Blitz

- wredny bug na CW wciąż nie został naprawiony

Opublikowano

- Tanitha nie jest związany (T_J: mimo jednoznacznego nicka, to jest facet) z czołgową wikipedią
- możliwe, że WG znów zrewiduje kwestię przecieków z supertestu. Devsom przeszkadza fakt, iż po opublikowaniu przecieku jest on natychmiast rozchwytywany przez inne strony/fora bez weryfikacji tych danych, co może później spowodować zdziwienie i niezrozumienie. Dlatego devsi woleliby, gdyby przecieki wychodziły z „oficjalnych” źródeł (czyli np. forum WoT), gdyż wtedy byłyby pewne (swoją drogą, supertesterzy nie ujawniają szczegółowych informacji właśnie z tego powodu)
- Type 59 powróci do sklepu… zaraz po tym, jak postanowią tak devsi, a nigdy tak nie postanowią
- nie będzie czołgów premium IX tieru
- być może devsi odpowiadają niekonkretnie celowo, aby gracze utrzymywali ruch i ciągle zadawali pytania
- od 9.3 będzie więcej zawartości HD na patch, gdyż fabryka zaczęła pracować na pełnych obrotach
- alternatywne kadłuby nie będą w tym roku
- Storm wyjaśnia, że fabryka HaDe ma zbyt mało pracowników, a sam proces jest skomplikowany, dlatego alternatywne kadłuby zostały odłożone na rzecz większej ilości czołgów HD w tym roku
- 9.2 przyniesie wiele małych poprawek graficznych (główne w kwestii wyglądu czołgów)
- 9.3 oprócz LT USA, LTTB i RU251 ma przynieść 18 czołgów HD
- dźwięk obracania wieży jest celowo cichy – testy wykazały, że gdyby byłby głośniejszy, wtedy zacząłby denerwować ludzi (T_J: chyba muszę podkręcić regulatory, bo jak dotąd to w ogóle go nie słyszałem, chociaż może to przez mody Gnoma)
- FV 215b (183) w 9.2 będzie miał się dobrze
- zapowiadane zmiany w WT E-100 dotyczą tylko działa 12,8 cm
- KV-1Siemka nie zostanie rozdzielony w 9.2 (T_J: przecież hucznie zapowiedzieli, że w 9.3 ;))
- nie ma co liczyć na rekompensatę za zmiany w WT E-100 i FV 215b (183) (T_J: w tyłkach się już rosyjskim graczom poprzewracało)
- z jakiegoś powodu T-54 premium jest obecnie testowany jako czołg lekki, zamiast MT
- serwer NA dostał BH pod Briańskiem, a my dalej nie. Może po prostu europejski oddział wie, iż nie ma to sensu. Przy okazji przypominam, że w 9.2 ten tryb zostaje usunięty i wzięty pod warsztat.

Opublikowano

- Havok podobno ma pojawić się w tym roku
- wsparcie dla wielu rdzeni jest wciąż opracowywane 
- nie będzie wsparcia dla platformy Steam
- Storm potwierdza jeszcze raz pewne wcześniejsze informacje
- Veider potwierdza buff dla pancerza dachu elitarnej wieży VK 45.02 (B), ale pojawi się on w drugiej turze testu
- w 9.3 będzie 18 czołgów HaDe
- dźwięk obrotu wieży nie aktywuje się przy delikatnych poprawkach przy celowaniu, aby nie denerwować gracza – wtedy pojawia się subtelny dźwięk ręcznego obrotu wieżą za pomocą korbki
- HD IS-3 będzie w 9.4
- produkcja HD opóźniła się ze względu na fail firmy do tego zatrudnionej, więc znalezienie nowej zajęło troszkę czasu
- jakiś rosyjski developer potwierdził, ze tylko nasz czołg będzie w rozdzielczości HD (a reszta w mniejszej), gdyż z dystansu i tak nie widać różnicy
- Q: “Skoro znerfiliście 183 mm HESH, to może czas na nerfa dla 15 cm HEAT z E-100? A: „E-100 ma się dobrze, lubię nim grać.” (T_J: Problem w tym, że FV (183) poradzi sobie bez golda, a E-100 już nie… no chyba że ktoś jest na tyle masochistą, że lubi bić po 300-400 HP co 18 sekund)
- czołgi OP, takie jak Hellcat, T49 (T_J: Widocznie on też jest zbyt „uniwersalny”), T18 i KW-1Siema dostaną nerfa w swoim czasie
- lato – to główny powód spadków frekwencji na serwerach
- devsi w końcu zorientowali się, że BH okazało się totalną katastrofą (T_J: Już znacznie lepsza była konfrontacja – satysfakcja ze złojenia dupska Siemkom i IS’om, zwłaszcza Niemcami, była nadzwyczaj wysoka), dlatego teraz będą testowane różne propozycje i warianty (T_J: Życzmy im powodzenia – BH ma spory potencjał, tylko to nie może być zrobiona na odpier ol się kopia randoma)
- jednym z większych problemów do rozwikłania w BH jest kwestia najsłabszych czołgów
- w planach są przeróbki interfejsu hangaru
nowa Prochorówka jest pod względem rozgrywki identyczna, co stara – zmiany są głównie kosmetyczne

Opublikowano

- devsi chcieliby ulepszyć poruszanie się czołgu, zwłaszcza drift
- górna część interfejsu hangaru zostanie przeprojektowana
- pancerz reaktywny nie zostanie wprowadzony do gry
- Storm wyjaśnia, że nowy system fizyki ruchu może zostać zaimplementowany w dwóch wariantach – ograniczonym i nieograniczonym. Ograniczony byłby raczej podobny do obecnego, natomiast w tym drugim byłoby dużo driftów, obroty czołgu byłyby zrywniejsze i ostrzejsze, prędkość poruszania się byłaby wolniejsza ze względu na duże straty prędkości przy obracaniu, no i ogólnie czołg zachowywałby się bardziej realistycznie – z tegoż powodu manewrowanie przy dużych prędkościach byłoby znacznie trudniejsze
- tryb nieograniczony jednak ma też swoje zalety – czołg nie utykałby na wybojach, brak utraty prędkości przy pokonywaniu małych przeszkód, wspaniała symulacja zmiany biegów oraz możliwość opanowania sztuki driftowania
- Q: “Storm – a gdyby tak kupić Crytek, rozważasz to może?” A: “Osobiście tego w ogóle nie rozważam, gdyż mnie na to nie stać.”
- lufy pozostaną niematerialne
- dynamiczne zawieszenie pojawia się tylko na czołgach HD
- czołgi HD z 9.2 zrobiła ta sama ekipa, co z 0.9.0
- Storm stwierdził, że błyszczące, metaliczne gąsienice są historyczne
- WG rozważa projekt WoT 2.0 w dwóch opcjach – jako kompletnie przerobiony WoT z nowym silnikiem i ulepszonej grafie, albo jako zupełnie nowa gra od podstaw

Opublikowano

- exp zdobyty na T-62A Sport zostanie przerzucony na MS-1
M56 Scorpion zostanie dodany do gry w tym roku
- Aufklärungspanzer Panther nie zostanie zamieniony na coś innego
- FV 215b (120) i FV 4202 zostaną zamienione na coś bardziej historycznego/lepszego na przełomie 2014/2015, więc jest jeszcze za wcześnie, czym zostaną zastąpione te maszyny
- roaming wciąż jest testowany
- raczej nie ma co liczyć na nowy samouczek w tym roku
- możliwe, że V-max M48A1 zostanie zwiększona do historycznych 48 km/h (obecnie jest 45)
- 9.3 – R.I.P Hellcat & T18 & KV-1Siema
- random na pewno nie dostanie twardego limitu na określone pojazdy (np. max 3 T-54)
- BH zostaną przerobione na podobieństwo 7/42 (T_J: No okej, ale poza tym to wciąż będzie random. Oby nie żartowali w kwestii osobnych statystyk czołgów – może okaże się sukcesem)
- dość prawdopodobne, że VK 45.02 B z pancerzem przednim 200 mm zostanie zastąpiony przez prototyp Mausa (Storm dodał, że szczególnym kandydatem mógłby być Typ 205A “Mäuschen” – 150 ton, armata 150 mm L/31, 200 mm przedniego pancerza i silnik o mocy 900 koni)

xcSSkDZ.jpg

- nie ma w planach rebalansów IS-4, IS-7, Obj 430 i Mausa (T_J: Przecież Maus w 9.2 dostanie buffa :>)
- Q: “Co z nowymi perkami?” A: “Nic”
- brak komentarza na temat tego, czy nowa fizyka ruchu będzie w 9.3/9.4, dlatego raczej nie ma co się jej spodziewać w tych terminach
- nie zabraknie drugiej tury testu 9.2

Opublikowano

- armata BL-10 nie dostanie nerfa
- w drugiej rundzie testu VK 45.02 B dostanie zapowiadany buff do grubości dachu wieży (60 zamiast 40 mm)
- dlaczego penetracja pocisków 183 mm HESH została obcięta akurat do 230 mm? Ponieważ taka wartośc nie przebija przedniego pancerza o grubości 120 mm pod kątem 60 stopni, a taki schemat pancerza jest dość popularny (T_J: W sumie jakby się przyjrzeć to rzeczywiście dużo czołgów ma podobny do tego schemat przedniego pancerza. Aczkolwiek deweloperowi chyba najbardziej chodziło o czołgi sowieckie i chińskie. Poza tym ta wartość jest w miarę bezpieczna dla HT)
- czołgi są balansowane na podstawie ich standardowej amunicji
- tryb futbolowy nie pozostanie na dłużej
- nie ma konkretnych historycznych danych na temat VK 45.02 A/B (są tylko niejasne projekty i propozycje), tak więc narzekanie na ich niehistoryczność i tak nie ma sensu (T_J: historycznie to powinny raczej oscylować wokół VII tieru)
- devsi pracują nad wprowadzeniem technologii Umbra 3 do gry
- konfrontacja powróci, ale po zmianach – najważniejszą ma byćtwardy limit dla danych typów czołgów (np. max 3 TD w bitwie)

Opublikowano

- M46 Patton dostanie "ulepszone drążki skrętne"(zwiększenie udźwigu, dobre na stockowe gąski) w 9.3
- Q: "Dlaczego FV215b 183 został znerfiony, gdy Veider 7 miesięcy temu powiedział że nie będzie?" A: "Sytuacja się zmieniła"
- IS-7, IS-4 oraz Maus statystycznie w porządku
- "być może" devsi przeliczyli się ze znaczeniem pancerza Obiekta 430
- nazwy czołgów na minimapie są planowane, data orientacyjna nieprzewidziana(jak będzie to będzie)
- render wody nie był zmieniany po 8.11
- Veider: developerzy zmieniają system kamuflażu i zasięgu widzenia
- devsi rozważają zmiane systemu kamuflażu(nerf), gdy gracz zapytał o nerf camo Borsuka Veider odpowiedział "Rozważamy to. Ale nie znerfimy samego Borsuka, tylko zaimplementujemy coś uniwersalnego"
- Kandydatem na zastępce FV215b jest Chieftain
- Zmiana FV4202: "powiemy pod koniec roku"
- Nie będzie nowych nacji w tym roku
- nie rozważano nerf alpha dmg FV215b 183(rekompensując to zmniejszeniem czasu przeładowania) na np. 1400 obrażeń, gdyż "1400 prawie chroni od możliwości gry podczas penetracji" (SS: nie jestem pewien co to oznacza, ale to niewystarczająco?)
- Różne wersje map MM bierze jako oddzielne; tzn. jest taka sama szansa na np. Himmelsdorf jaka była i kolejna taka na Himmelsdorf zimą. Wyjątkiem jest Ruinberg
- nowy autoaim działa poprawnie
- Storm stwierdza że nie wie o bugu w 9.1 gdy czołgi poza zasięgiem widzenia są "drgające" na minimapie
- Włoskie czołgi? Nie w tym roku
- test 9.2 według Storma ładuje mapy szybciej, ze względu m.in. na to że tekstury HD nie ładują się w pełnej rozdzielczości dla innych czołgów
- Porządna optymalizacja? "Jak będzie to będzie"
- T54E1 statystycznie ma się dobrze
- devsi nie zdecydowali jak poprawnie wprowadzić ogólnego nerfa celności(SS: było to ogłaszane wcześniej)

Przeciek ze spotkania WG:
- nerf T57
- formuła celowania ma się zmienić, niemieckie czołgi znowu "poczują ich celność"
- jedyną rzeczą jaka pozostała z oryginalnego BigWorld'a jest wsparcie serwera
- WG ma plany dla oddziału litewskiego i łotewskiego

 

- Ob.430 dostanie małego buffa
- na testach nowego systemu spotu 3-4 mapy mają błędy
- co do nowego systemu spotu, działanie siatki kamuflażowej się nie zmieni
- Storm stwierdził że nie potwierdzono czy graczom nie spodobała się nowa Prokhorovka
- Storm stwierdza że nie ma sensu pytanie losowych graczy o opinię, tylko prowadzi się dyskusje z członkami dużych klanów

 

Wzięte z FTR, tłumaczenie w sosie własnym z domieszką kremu DoM1N'ego

Opublikowano

- Storm potwierdza nerf czasu przeładowania WT E-100
- devsi rozmyślają, czy aby nie usunąć Prochorówki i ją przerobić, zostawiając tymczasowo jej wojenną wersję
- roaming został odłożony na później, gdyż ma niski priorytet
- obecnie nad WoT pracuje około 70 ludzi. WG chce zatrudnić specjalistów, ale na miejscu brak chętnych, a zachodu nie ściągną nikogo, bo wszelkie archiwa są po rosyjsku
- M46 Patton w 9.3 dostanie „ulepszone drążki skrętne”
- devsi wybrali T-54 mod. 1945, gdyż nie znaleźli alternatywy z lepszą mobilnością (T_J: A mod. 46?)
- w sprawie wyżej i T-44 – T-44 już jest w grze, T-44-85 ma za słabe działo, T-44-122 jest dla supertesterów, a T-44-100 zostanie alternatywnym kadłubem
- T-34-100 na pewno nie byłbym dobrym prem MT VIII tieru
- FV 215b zostanie zastąpiony przez Chieftain’a
- nowa fizyka ruchu? „Na pewno nie w takiej formie, jaką kiedyś zaprezentowaliśmy na filmiku. Zmienimy ją tak, aby podobała się wszystkim, a nie tylko fanom symulatorów”
- FV 4202 zostanie zastąpiony przez Vickers MBT
- model Chieftain’a nie jest jeszcze gotowy
- FV 304 dostanie niedługo nerfa, gdyż jest za dobry pod względem winratio, średniego XP i zadawanego dmg
- Storm nie uważa, że ten rok był w praktyce ubogi pod względem nowej zawartości w WoT
- BH nie powróci w tym roku, ale w zastępstwo otrzymamy coś innego (T_J: Bez łaski. Jeszcze w tym roku na nadejść beta Armored Warfare, tak więc nawet jeśli okaże się gównem, przynajmniej pogramy w coś nowego)
- jeszcze w tym roku będą nowe prem tanki VII-VIII tieru
- kiedyś tam będą poprawki w MM
- Storm uważa, że wszystkie czołgi są grywalne, nawet jeśli totalnie ssą (T_J: Nie zapominajmy, że to darmowa gra MMO, tak więc z czegoś muszą mieć hajs)
- zimowy Himmelsdorf został usunięty z niższych tierów z przyczyn technicznych
- nowa fizyka ruchu nie jest powiązana z Havokiem – ten doda fajne efekty zniszczeń
- odpadające kawałki budynków nie będą uszkadzać czołgów, gdyż stałoby się to denerwujące
- nie ma w planach bana dla XVM
- nie było żadnego spadku ilości graczy spowodowanego skutkami 0.9.0
- za dużo botów i retardów na randomie? „Graj 7/42″
- nie będzie większych plutonów
- kiedyś tam WG doda do gry 2 mody: ulepszona minimapa i kąty wychyłu działa
- na Himmelsdorfie i Ruinbergu nie zostanie dodanych więcej przejazdów między budynkami
- zasięg renderowania w kształcie okręgu będzie „wkrótce”
- kiedyś tam może zaczniemy dostawać XP za pochłonięty dmg
- mechanizmy kamo i spotowania zostaną ulepszone (T_J: Pisało w poprzednich Q&A)
- Q: “Wprowadźcie coć, aby zmienić rozgrywkę!” A:”Dlaczego mielibyśmy to robić? Mamy dodać statki kosmiczne, albo dreptających magów z możliwością uleczania?”
- nie będzie żadnego trybu hardcore, gdyż nikt go nie chce
- Chat 2.0 w 2014? „Blaaalblablablablalagh, nie możemy niczego obiecać, jak będzie to będzie”
- chińskie X tiery są nieco za słabe, ale jeszcze nie w stanie krytycznym
- 121 nie dostanie buffa do depresji działa
- T-34-3 być może dostanie buffa
- PvE? Na pewno nie w tym roku
- Q: “Dlaczego moje FPS spadły?” A: “A bo ja wiem, może w twojej okolicy krążą telepaci”
- WG nie zmieni swojej strategii zyskowej
- ciężko opancerzone czołgi nie zostaną zrebalansowane w związku z tym, że amunicja premium jest łatwo dostępna
- Firefly będzie, ale dopiero wtedy, jak będzie
- 9.3 nadejdzie przed końcem wakacji
- Storm nie jest zadowolony z faktem istnienia upośledzonej, zwiadowczej Pantery – trwają prace nad znalezieniem jakiegoś kandydata na jej miejsce
- MM oparty na skillu? Co najwyżej jako odrębny tryb
- „Wkrótce” mamy dostać nowe dźwięki czegoś tam w grze
- devsi dodadzą do gry kilka ustawień graficznych, które wyłączą jeszcze kilka dodatkowych efektów w imiępłynności gry na kalkulatorach
- render trawy i drzew zostanie całkowicie przerobiony
- Storm potwierdza, że niemieckim prem MT VIII tieru będzie pantera z długą 8,8 cm
- jakiś end-game dla samotnych graczy? „Rozważamy to”
- czołgi zdobyczne nie wejdą prędko do gry (T_J: Czyli nigdy, bo nadawały się głównie do BH, a ta jak wiemy nie pojawi się w tym roku, czyli pewnie nigdy)
- nie ma w planach ulepszenia trybu pośmiertnego tak, abyśmy widzieli dokładnie, w co celuje obserwowany przez nas czołg
- WG nie wypuści „paczki developerskiej” z WoT
- jakiś tier X w HD? „Wkrótce”
- w planach wciąż jest powrót konfrontacji
- różne bonusy do XP w grze tak, jak w War Thunder? „Nie, gdyż zamiast skupić się na zwycięstwie, gracze będą ganiać za bonusami”
- developers stworzyli mechanizm, który wpływał na możliwość wylosowania graczom konkretnej mapy – być może zostanie użyty na potrzeby eventów i misji
- IS-4 ma „stokowe” działo D-25T, gdyż SerB bardzo tego chciał
- zwykłe czołgi nie będą mogły uzyskiwać statusu premium
- dynamiczne charakterystyki kiedyś tam będą
- możliwe, że do statystyk garażowych zostaną dodane wartości wychyłu działa
- KV-5 jest zabugowany – jeśli staranujesz odpowiednio z boku, będzie on tracić 1hp co ułamek sekundy (tak jakbyście spadli na siebie), zostanie to naprawione
- Storm chciałby, aby gracze przestali ciągle tropić OP czołgi
- nie będzie captcha przy logowaniu
- kieeeeedyś tam CW zostanie zaimplementowane do klienta
- możliwe, że dostaniemy mechanizm automatycznego wyszukiwania plutonów
- nie będzie zmian w Kompaniach
- w planach są mistrzostwa w kliencie gry wraz z nagrodami
- M6A2E1 dostanie małego buffa
- możliwe, że będą żeńskie załogi
- europejskie drzewko na pewno będzie
- w planach jest tryb gry z respawnami polegający na zdobyciu przewagi (opanowywania flag) w stylu Battlefielda
- kiedyś tam może będzie nowy anti-aliasing
- słynny weakspot KV-5 nie zostanie usunięty
- devsi zdecydowali się nie limitować amunicji premium
- kiedyś tam będą nowe francuskie czołgi (AMX-30 też)
- AMX50B nie dostanie buffa, za to T57 HT dostanie nerfa
- klany nie będą mogły wybierać krainy, w której mieści się ich Stronghold (zimowa, zwykła, pustynna), co miałoby wpływ na losowane mapy
- nie ma w planach większej ilości odznaczeń w stylu kill marks
- Pz V/IV być może zostanie zrebalansowany
- Sturmtiger, Brummbär i E-10 w grze? „Bardzo daleka przyszłość”
- T-35 nieprędko pojawi się w grze
- czołgi japońskie statystycznie mają się dobrze, a raczej przeciętnie
- Chi-Ri nie będzie ruszany w najbliższym czasie
- gdy mapy zostaną przerobione na HD, małe obiekty nie dostaną modelu kolizyjnego (np. tory)
- Foch nie dostanie buffa
- kiedyś tam będą bitwy garażowe
- WG nie chce zbytnio pojazdów kołowych i półgąsienicowych w grze (T_J: zmienią zdanie jak im się w końcu skończą czołgi icon_wink.gif )
- mapa Mińsk została póki co porzucona
- Storm nie chce robić mechanizmu wielu dział/wież dla zaledwie kilku czołgów (T_J: i tak będą musieli go dodać, choćby przez T-35 i japońskie HT, więc po co tyle zwlekać?)
- devsi rozważali dodanie nowego trybu gry tylko dla X tierów, ale porzucili ten pomysł
- w 9.2 kolory czołgów zostaną nieco ulepszone
- póki co brak oficjalnych statystyk nadchodzącego M56 Scorpiona
- kadłub Tygrysa jest za wysoki, zostanie to naprawione
- całkiem możliwe, że nagrodami za jakieś misje mogą być unikalne kamuflaże
- mało FPS po 0.9.0? „9.1 rozwiązało kilka głównych problemów”
- KV-1S zostanie rozdzielony, Hellcat dostanie nerfa
- nie będzie własnych emblematów na czołgach
- FV 215b (120) zostanie całkowicie usunięty z gry, tak więc pozostaną nam po nim tylko obrazki
- amunicja premium dla FCM 50t nie jest za droga
- bardzo możliwe, że będzie więcej wysokotierowych niemieckich i sowieckich TD
- bezużyteczne perki zostaną zrebalansowane (T_J: Stacja przekaźnikowa =D )
- +/- RNG nie zostanie zmienione
- nie będzie buffa dla silnika T92
- Havok ma nadejść
- Storm uważa, że nerf WT E-100 w 9.2 jest słuszny i dobrze rozwiązany
- zmiany w WT E-100 w drugiej turze testu są raczej finalne

Opublikowano

a co za nerf WT - E 100? do tej pory z zabawkami ładuje 6 pocisków w 57sek + - , po "nerfie" ma mieć 5 pocisków i ładować w 49sek czyli w przeliczeniu na 1 pocisk wychodzi 0,3sek pfff jak dla mnie to buff bo wolę de facto krócej ladować a 5 pocisków też niejednego HT wyśle do garażu.

Opublikowano

a co za nerf WT - E 100? do tej pory z zabawkami ładuje 6 pocisków w 57sek + - , po "nerfie" ma mieć 5 pocisków i ładować w 49sek czyli w przeliczeniu na 1 pocisk wychodzi 0,3sek pfff jak dla mnie to buff bo wolę de facto krócej ladować a 5 pocisków też niejednego HT wyśle do garażu.

Owszem, ale on dostał dwa nerfy. Pierwszy zabranie mi jednej pestki, a drugi, że będzie ładował 58 sekund, a nie 49 jak Ty mówisz. :)

Opublikowano

Owszem, ale on dostał dwa nerfy. Pierwszy zabranie mi jednej pestki, a drugi, że będzie ładował 58 sekund, a nie 49 jak Ty mówisz. :)

nawet tak nie żartuj.... :(

 

jeżeli to prawda to go sprzedaję !

Opublikowano

nawet tak nie żartuj.... :(

 

jeżeli to prawda to go sprzedaję !

Owszem to prawda.

Również mam ten czołg i postanowiłem, że go sprzedaję. Żałuję czasu, nerwów (przede wszystkim), hajsów na złotko (mój tytuł pod nickiem wyjaśnia), bo nie potrzebnie go robiłem. 

 

 

Tu daję część drugą:

 

- devsi postanowili, że na kołach nośnych czołgów nie będzie kamuflażu HD

- nie ma w planach generalnej przeróbki gameplay’u WoT

- problemem T-44-85 jest to, że WG potrzebuje VIII tieru, a nie VII

- T-54 mod. 1945 nie będzie kopią Super Pershing’a

- Obj 906 jest zbyt nowoczesny na warunki WoT, a nieustanne nerfienie go nie miałoby sensu

- skill graczy grających danym pojazdem jest brany pod uwagę przy balansowaniu tejże maszyny

- nowe chińskie czołgi? Na pewno nie w tym roku

- IS-4 musi mieć chociaż symbolicznie D-25T, gdyż jest to jego historyczne działo

- M6A2E1 dostanie małego buffa

- WG wprowadzi jakiś francuski prem MT związany z linią AMX-30

- devsi niby rozważają wprowadzenie pojazdów kołowych i półgąsienicowych, ale boją się, że nikt nie będzie chciał nimi grać

- Storm stwierdził, że FV 215 (B) nie musi zostać kompletnie porzucony – powróci kiedyś w innej formie

- możliwe, że devsi zrebalansują skille i perki

- nie będzie buffa dla SP

- już niedługo AFK i wychodzący przedwcześnie będą karani

- Jgpz E-100 Krokodil nie zostanie wprowadzony, gdyż „jest nierealny” (chodzi tu głównie o rozmieszczenie masy)

- PvE w WoT: “Coś obmyślamy, ale jeszcze nic konkretnego nie wykminiliśmy.”

- amerykański T54 (bez autoloadera) i T95 MT w WoT? “Nie mogę powiedzieć, kiedy”

- możliwe, że Havok wprowadzi więcej opcji dostosowywania wyglądu czołgu

- Sturmtiger i RBT-5: “Obydwa są praktycznie niemożliwe do zbalansowania, ale mogą się pojawić jako przeciwnicy w trybie PvE”

- devsi nie rozważali opcji, aby czołgi premium były odblokowywane za złoto, a następnie kupowane za kredyty

- nw tym roku być może zostaną wprowadzone nowe rosyjskie głosy załogi (T_J: i dobrze, IMO są koszmarne)

- patch 9.3 będzie „bardzo duży”

- alternatywne drzewko badań w starym stylu (pionowe) nie zostanie wprowadzone

- Havok? Będzie jak będzie #NONIEMOGEXD

- wspomniana wcześniej większa możliwość dostosowywania czołgów nie zostanie wprowadzona wraz z Havokiem, ale później

- póki co, rating graczy według WG jest w końcowej formie

- IS-3 HD zostanie wprowadzony w patchu 9.4

- ASU-57 i ASU-85 nie mają miejsca w tej grze

- jakiś buff dla X tierów? „Bez komentarza”

- nie ma w planach buffa dla niskotierowej arty

- 9.3 przyniesie coś fajnego dla LT

- Japończycy dostaną czołg premium

- devsi postanowili nie tykać amunicji premium

- mechanizm wielu wież/dział: „Średnio nas to obchodzi, gdyż kilka czołgów by na tym skorzystało”

- devsi chcą dodać status gracza w kontaktach (w bitwie/w garażu)

- nie ma w planach wprowadzenia większej ilości kamuflaży powojennych

- stadium średniej przyszłości: możliwość przetrenowania załoganta do innej czynności

- nie ma w planach dodania „profilów” modów (czyli np. wyłączanie wszystkich za pomocą jednego klikacza)

- Q: “Dlaczego WG nie używa modów dźwiękowych, np. od Gnomefather’a? W” A: “Ponieważ chcemy tworzyć nowe dźwięki w dobrej jakości, a nie ściągać crap z YT”

- w planach jest odciążenie procesora, przekładając niektóre procesy na GPU

- naprawienie bugu z migającymi/znikającymi inskrypcjami i logami ma mały priorytet

- M48A1 nie dostanie buffa

- najlepsi gracze z przegranej drużyny nie będą otrzymywać dodatkowych bonusów oprócz nagrody za niezłomny opór

- Chieftain będzie czołgiem ciężkim

- w planach jest rebalans szóstego zmysłu (T_J: Pewnie nerf, ale z drugiej strony – prawdopodobnie dostaniemy wraz z tym darmowy reset wszystkich skilli i perków)

Opublikowano

- developerzy i projektanci map też grają w WoT
- Twitch powoli umiera ze względu na problemy techniczne oraz fakt, iż wiele gier oferuje wbudowany stream
- sposób streamowania w WoT się zmieni – w launcherze pojawi się odtwarzacz, poza tym będzie specjalny ASAP dotyczący tej tematyki
- devsi testowali już wbudowaną funkcję do steamowania – działa tak, jak trzeba i jest prosta w użyciu. Coming soon
- szansa na to, że kiedyś ujrzymy roaming, maleje z dnia na dzień
- podobno w 9.3 mają być nowe czołgi premium
- devsi pracują nad jakimiś większymi zmianami w kwestii bytu czołgów premium w WoT
- możliwe, że ilość potrzebnych bitew do dostania „kill mark” zostanie zmniejszona w 9.3, poza tym 9.2 wprowadza dynamiczne statystyki tychże odznaczeń
- w 9.3 zostanie przerobiona Przęłęcz, gdyż północna baza ma przewagę (różnica w w/r na poziomie 2%) – zmienić się ma środek mapy, a krzaczki do spotowania południa zostaną usunięte. Decyzję tę podjęto na podstawie opinii grających w kompanie
- 80% graczy używa modów
- CW 2.0? „Wkrótce”
- społeczność WoT wciąż rośnie, ale już nie tak bardzo, jak w ubiegłym roku
- „wkrótce” ma być kolejny okazyjny tryb gry (wspomniano coś o czołgowym biatlonie)

Opublikowano

- podobno w 9.3 mają być nowe czołgi premium

 

a ruskiego meda ciągle brak...

 

Ma być w 9.3 ;)

Opublikowano

- nie ma w planach dodania amfibii
- RU251 w porównaniu do Leo I jest krótszy o 10%, węższy o 8% i o 14% niższy
- FV 4202 niehistoryczny, ale w praktyce 105 mm L7 została zaprojektowana tak, aby wpasować się wszędzie tam, gdzie wchodziło działo 20 pdr (czyli historyczne działo tego FV), tak więc niehistoryczność działa w WoT ma uzasadnienie historyczne (T_J: Mindfuck, lalalalalalalalalalallalalalalalalalala)
- prototyp Leoparda nie może zostać MT VIII tieru, gdyż każda jego odmiana miała armatę 105 mm
- pancerz i V-max IS-6 są historycznearmor and maximum speed are historically correct, won’t be buffed
- IS-4 nie dostanie dział 100 mm S-34, ani 122 mm S-34-2, które były na nim testowane. Cannoneer wyjaśnia, że S-34 jest w zasadzie identyczne do D-10T, a S-34-2 jest identyczne do D-25T

Opublikowano

- niektórzy gracze narzekają, że 70% zawartości w WoT jest niehistoryczne, ale devsi stwierdzili, że niehistoryczność w WoT może sięgać nawet 100%, gdyż w każdym czołgu coś może choćby lekko odbiegać od normy (T_J: alfa dmg pewnie też dali niehistoryczny skubańce)
- dlaczego WT E-100 dostał nerfa w drugiej turze testu? „Ponieważ zorientowaliśmy się, że usunięcie 1 pocisku i zmniejszenie rld uczyniło go wręcz mocniejszym. A to miał być nerf, a nie buff”
- to, że czołgi muszą być rebalansowane cały czas, jest normalne: „Jeśli kiedyś przestaniemy to robić, to będzie to oznaczać, iż WoT niebawem umrze. W każdej grze online występuje ciągłe balansowanie – czasem większe, czasem mniejsze. Dzieje się tak dlatego, iż życia nie da się idealnie zbalansować”

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...