Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co nas czeka w następnych aktualizacjach


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 534
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tzn? Co to są Ci wirtualni załoganci ? 

 

Że będzie ich widać w odkrytych czołgach takich jak WTF, czy hellcat. Bo teraz wygląda, jakby duchy ładowały. Wg. mnie jest to zbędne. Marne polygony i fpsy pójdą na to.

Opublikowano

A miało ich nie być żeby PEGI +18 nie wskoczyło :)

Dokładnie.

 

Myślę, że nigdy żaden człowiek się w bitwie nie pojawi. za dużo dzieci w to gra :) (które płacą)

x

Opublikowano

Dokładnie.

 

Myślę, że nigdy żaden człowiek się w bitwie nie pojawi. za dużo dzieci w to gra :) (które płacą)

Rodzice zabronią grać, albo przestaną dawać hajs. Nie opłaca im się :P

Opublikowano

Rodzice zabronią grać, albo przestaną dawać hajs. Nie opłaca im się :P

 

Jeszcze to jakby z dzieci najwięcej hajsu leciało :)

76561198001815076.png
Opublikowano

- w 9.1 będzie przynajmniej jedna nowa BH, poza tym dużo zmian w balansie tego trybu (ale osobne statystyki czołgów będą później)
- obecne mapy są robione przez tych samych ludzi, co stare. Wyjątkiem jest nowy prezes tego działu 
- devsi rozmyślają nad nerfem FV304
- Q: “Dlaczego zawsze nerficie najbardziej popularne pojazdy?” A: “”Najbardziej popularne” znaczy niezbalansowane.”
- bitwy garażowe i alternatywne kadłuby nie zostały porzucone
- Q: “Zrebalansujcie BH nie poprzez usunięcie HP, ale ukrycie ich z oczu gracza!” A: “Dlaczego gracz nie miałby wiedzieć, co się dzieje?”
- niektóre BH zostaną zmienione
- usuwane BH będą powracać
- specjalne statystyki czołgów dla BH rozwiążą główne problemy tego trybu
- Storm stwierdził, że niedobór ludzi grających BH jest prawdziwym problemem
- specjalne mapy dla BH? „Nam się nie opłaca.”
- devsi porzucili twarde składy drużyn na BH (1 Tygrys, 1 Ferdi itp itd), gdyż czas oczekiwania na bitwę byłby jeszcze gorszy, niż obecnie
- opcja, w której w BH gracz wybiera tylko bitwę i nację, a czołg jest przypisywany losowo (nie musi go nawet mieć w garażu) nie wchodzi w grę, gdyż nikt nie chciałby, aby pod Kurskiem wylosowałoby mu stokowe T-70 (itp.)
- devsi nigdy nie spodziewali się, że BH będzie grać więcej, niż 4% populacji WoT-a
- MM działający „od dołu” (czyli najpierw dodaje do bitwy lolki) również nie naprawi problemu, gdyż i tak nikt nie gra tymi lolkami
- devsi nie próbowali jak dotąd hybrydy 7/42 i BH
- WG nie doda misji na czołgi premium do nabicia tylko w BH
- w tryb Szturmu gra wiele milionów ludzi
- super uber mega hardkorowy sumulator bitwy – nikt nie chciałby w to grać

Opublikowano

- Storm podkreśla, że nawet „realne” parametry czołgów w WoT nie są zawsze historyczne
- Storm uważa, że w WoT nie ma już beznadziejnych map
- Storm potwierdza zmiany w Valentine LL, których w 0.9 ktoś dokonał (pytanie tylko: świadomie, czy nie :])
- roaming został odłożony na później, wciąż trwają testy
- ulepszona minimapa i dynamiczne statystyki w hangarze będą, jak będą
- WG nie wprowadzi zwyczajnie do gry np. ulepszonej minimapy Locastan’a, gdyż według nich jest beznadziejnie zoptymalizowana
- gdyby tak wprowadzić w pełni realistyczne uszkodzenia przekładni i silnika, gra byłaby zbyt nudna
- póki co nie ma w planach zwiększenie rozmiaru klienta gry do 100 GB
- devsi nie pozwolą nam wykluczyć trzech znienawidzonych map z losowania bitwy, gdyż zwiększyłoby to kolejki do gry
- co do pytania wyżej: jeśli devsi dodaliby też mechanizm pomijania ustawień wykluczonych map po określonym czasie czekania w kolejce, gracze zaczęliby narzekać na to, że grają na wykluczonych przez nich mapach
- WG prawdopodobnie obecnie testuje nowe funkcje CW:
a) nalot bombowy oraz ostrzał artyleryjski jako sprzęt eksploatacyjny,
B) kontrolowane przez boty bunkry (również w formie wież czołgowych na betonowej podstawie, np. tak jak TUTAJ). Ta funkcja prawdopodobnie ma związek z trybem Stronghold

Opublikowano

- póki co nie ma w planach zwiększenie rozmiaru klienta gry do 100 GB

 

 

Co za pytanie :D

 

Na jakimś tam steamie było, że pobierali jakieś alpha testy etc. i  ważył 550GB.

Opublikowano

Na jakimś tam steamie było, że pobierali jakieś alpha testy etc. i  ważył 550GB.

 

Wiadomo przecież że jak ktoś chce wszystko w HD to będzie mu to trochę zajmowało. Map i czołgów w WoT nie brakuje.

76561198001815076.png
Opublikowano

Na jakimś tam steamie było, że pobierali jakieś alpha testy etc. i  ważył 550GB.

 

Wiadomo przecież że jak ktoś chce wszystko w HD to będzie mu to trochę zajmowało. Map i czołgów w WoT nie brakuje.

 

TROCHĘ? 

-=-

 

Chciałbym zobaczyć archiwum  z tego twitcha. 

x

Opublikowano

- Storm nie chce dwóch wariantów dźwięków dział (Hollywod/historyczność)
- Storm będzie dyskutować o nowych dźwiękach z resztą zespołu w poniedziałek
- sowiecki prem MT będzie, jak będzie
- nerf E-25? “Bez komentarza”
- AMX 50B w grze opuszcza działo do -11 stopni, podczas gdy w realu mógł opuścić do -14? „Zapytam gości od balansu.”
- Overlord sądzi, że lepiej byłoby udostępniać BH pojedynczo
- Stronghold i Havok wymagają większych testów, więc pojawią się później
- głównym celem WG jest optymalizacja, devsi ciężko nad tym pracują
- jeszcze nie wiadomo, czy 9.1 naprawi problem z mikrolagami przy przełączaniu widoku
- WG nie wprowadzi mechanizmu, dzięki którego załoga nie zapominałaby, jak się jeździło poprzednim czołgiem, gdyż im się to nie opłaca
- to samo tyczy się odkupywania czołgów za pół ceny
- devsi w 9.1 dodali strefy echa, czyli np. w zamkniętym terenie będzie większe echo
- Storm uważa, ze dźwięki w modach Gnomefather’a są kiepskiej jakości, są zbierane z różnorakich źródeł oraz są zbyt intensywne. Poza tym WG nie współpracuje z Gnomefather’em (T_J: i tak jego mody są lepsze)
- co do 9.1: Storm ironicznie stwierdził, że w WT dźwięki dział również są historyczne, ale tam wszyscy je lubią
- dźwięk obracanej wieży przysługuje wszystkim czołgom, które posiadają tryb snajperski
- pewien gracz narzekał, że nie może rozróżnić dźwięku z odległości 300 m i 600 m. Storm jednak uważa, że potrafi odróżnić je bez problemu
- Storm nie może powiedzieć, z jakich dokładnie czołgów nagrywano dźwięki dział, ale możliwe, że BMP i T-72 miały z tym coś wspólnego
- Ruinberg w ogniu dostanie podkręconą jasność (T_J: Dlaczegooooo), poza tym Charków jest od niego jaśniejszy
- stokowe czołgi nie dostaną lepszego MM
- dźwięk obracanej wieży nie włącza się, gdy obrócisz działo tylko trochę, aby nie zirytować gracza. Poza tym, jest to historyczne – szczegółowe poprawki zawsze dokonywało się ręczną korbką, której zresztą nie można było usłyszeć
- mapa Charków posiada efekt echa- Storm nie chce dwóch wariantów dźwięków dział (Hollywod/historyczność)

- Storm będzie dyskutować o nowych dźwiękach z resztą zespołu w poniedziałek
- sowiecki prem MT będzie, jak będzie
- nerf E-25? “Bez komentarza”
- AMX 50B w grze opuszcza działo do -11 stopni, podczas gdy w realu mógł opuścić do -14? „Zapytam gości od balansu.”
- Overlord sądzi, że lepiej byłoby udostępniać BH pojedynczo
- Stronghold i Havok wymagają większych testów, więc pojawią się później
- głównym celem WG jest optymalizacja, devsi ciężko nad tym pracują
- jeszcze nie wiadomo, czy 9.1 naprawi problem z mikrolagami przy przełączaniu widoku
- WG nie wprowadzi mechanizmu, dzięki którego załoga nie zapominałaby, jak się jeździło poprzednim czołgiem, gdyż im się to nie opłaca
- to samo tyczy się odkupywania czołgów za pół ceny
- devsi w 9.1 dodali strefy echa, czyli np. w zamkniętym terenie będzie większe echo
- Storm uważa, ze dźwięki w modach Gnomefather’a są kiepskiej jakości, są zbierane z różnorakich źródeł oraz są zbyt intensywne. Poza tym WG nie współpracuje z Gnomefather’em (T_J: i tak jego mody są lepsze)
- co do 9.1: Storm ironicznie stwierdził, że w WT dźwięki dział również są historyczne, ale tam wszyscy je lubią
- dźwięk obracanej wieży przysługuje wszystkim czołgom, które posiadają tryb snajperski
- pewien gracz narzekał, że nie może rozróżnić dźwięku z odległości 300 m i 600 m. Storm jednak uważa, że potrafi odróżnić je bez problemu
- Storm nie może powiedzieć, z jakich dokładnie czołgów nagrywano dźwięki dział, ale możliwe, że BMP i T-72 miały z tym coś wspólnego
- Ruinberg w ogniu dostanie podkręconą jasność (T_J: Dlaczegooooo), poza tym Charków jest od niego jaśniejszy
- stokowe czołgi nie dostaną lepszego MM
- dźwięk obracanej wieży nie włącza się, gdy obrócisz działo tylko trochę, aby nie zirytować gracza. Poza tym, jest to historyczne – szczegółowe poprawki zawsze dokonywało się ręczną korbką, której zresztą nie można było usłyszeć
- mapa Charków posiada efekt echa

Opublikowano
- czołgi dalej będą odpalać silniki dopiero po starcie bitwy

- procent ludzi w kolejce do bitwy nie jest stały, a ilość graczy online zależy głównie od aktywnych misji i eventów 

- na teście działa SU-100 nie dostały nerfa do kamo po wystrzale, zostanie to poprawione

- to samo działo (z wyjątkiem tych na czołgach premium) powinno odejmować tyle samo kamo po wystrzale na każdym czołgu, na którym się znajduje

- to, że widoczność Rhm-B WT po wystrzale zmalała niewiele, jest faktem zamierzonym

- Storm na temat War Thunder: „Graliśmy w to. Byliśmy zaskoczeni, że od listopada prawie nic się nie zmieniło. Nie będę rozmawiać o ich problemach, gdyż mam nadzieję, iż o nich wiedzą.”

- Storm testował nową fizykę ruchu dla WoT i ją polubił (T_J: Aha :D)

- nowa fizyka ruchu będzie w tym roku

- Storm stwierdził, że możliwym było udostępnienie graczom możliwości tworzenia własnego kamo i inskrypcji, ale jest to niepotrzebne – na polu bitwy zapanowałby burdel

- nowe dźwięki dział za bardzo „puff” (T_J: coś w tym jest)? „Postrzelaj w Charkowie, tam już zaimplementowaliśmy strefy echo.”

- bonus do exp za przyjmowanie na klatę dmg kiedyś tam będzie

- póki co nie będzie żadnych zmian w pociskach HE

- tryb Stronghold będzie kiedy indziej

- Maus nie posiada planowanego działa 150 mm, gdyż zbudowany prototyp ma działo 128 mm (no i żeby przy okazji różnił się od E-100)

- “28 botów w jednej bitwie?” Storm: „Bez komentarza, nie widziałem filmu”

- inny developer na temat botów: „Zawsze banowaliśmy boty i będziemy to robić. Aczkolwiek to nie jest takie łatwe.”

- IS-7 dostanie buffa do DPM w 9.2

 

 

źródło: dom1n.com

76561198001815076.png
Opublikowano

- Storm nie lubi filmów na podstawie komiksów, wyjątkiem jest Batman Nolan’a
- T40 miał dość przegięty bonus do kamo po wystrzale (w 0.9.0 byłby wykryty z odległości 350 m, a w 9.1 z 376. Dla porównania Rhm-B WT: 354 -> 364 m)
- Storm potwierdza, że do tzw. „kill marks” (T_J: wolę angielskie określenie) będzie liczyć się dmg zadany dopiero po wprowadzeniu aktualizacji
- aby dostać jakiś kill mark, będziesz musiał zagrać co najmniej 100 bitew (T_J: niejasna odpowiedź – 100 bitew ogólnie, 100 bitew na danym czołgu, a jeśli to drugie, to czy ilości bitew na danych czołgach rozegrane przed 9.1 będą się liczyć?)
- Storm potwierdza, że w grze nie będzie do wyboru dwóch schematów dźwiękowych (Hollywood/Historia) ze względu na dużą wagę klienta, mnóstwo testów i pracy
- Storm stwierdził, że w przyszłości dźwięki wystrzałów będą bardziej zróżnicowane – to, co zaprezentowano w 9.1 wyznacza ogólny trend, którym devsi będą zmierzać (T_J: trzymam kciuki – naprawdę całkiem fajnie to zrobili, jedyny problem jest taki, że wszystkie działa brzmią prawie tak samo i średnio spektakularnie). Póki co kwestia tychże dźwięków będzie dopiero omawiana jutro
- Storm stwierdza, że testowanie klienta gry i eliminowanie bugów dla wszystkich 6 regionów, w których wypuszczają grę jest czasochłonne
- WG otworzyło nowy departament ds. optymalizacji, który będzie pracować nad tą sprawą nieustannie
- Storm potwierdza, że SerB już nie ma czasu na udzielanie odpowiedzi w przeznaczonym do tego temacie na rosyjskim forum i dlatego jego kwestie są tak rzadkie
- kiedyś tam będziemy mogli przekwalifikować załoganta do innej roli (T_J: szczerze w to wątpię, to by im się niezbyt opładało =])
- w przyszłości zostanie podjętych więcej kroków w stronę stabilności gry
- devsi nadal debatują, co zrobić z prem ammo

Opublikowano

- Storm nie uważa, że Discovery to dobre źródło wiedzy o czołgach („Discovery jest jeszcze śmieszniejsze, niż Wikipedia”)… tak więc w Ardenach nie walczyły Tygrysy
- devsi nie usuną reguły, według której obydwie drużyny muszą miec porównywalne ilości arty i zwiadowców
- Storm stwierdził, że jeśli chodzi o historyczność w WoT, to prototypy i wymyślone czołgi mogą dostać działa, które by do nich pasowały, natomiast czołgi historyczne mogą mieć tylko te działa, które miały w rzeczywistości (T_J: stek bzdur)
- Storm gra od początku w tryb Szturmu
- nie będzie specjalnych map dla trybu Spotkaniowego i Szturmu
- Storm generalnie zbywa pytania o filmik, na którym w bitwie było 28 botów
- według WG w ostatnim czasie liczba TD na randomach się ustabilizowała i jest na prawidłowym poziomie
- devsi spróbują naprawić długie ładowanie się bitew
- buff dla IS-7 wspomniany w ostatnim Q&A to żart i mistyfikacja rosyjskiego gracza (podstawiony screen), tak więc niczego nie będzie

Opublikowano

- Storm potwierdza zmiany w Valentine LL
- mapy Prowincja i Przedmieście są za małe, aby pojawić się na wyższych tierach (sprawdzone w praktyce)
- nie ma pewności, czy nowe dźwięki pojawią się w 9.1 (T_J: zaczyna się…)
- WT E-100 z działem 150 mm nie jest do bani
- w przyszłości BH zostaną całkowicie przerobione i zrebalansowane
- producent Armored Warfare współpracuje z UVZ, wielką firmą produkującą czołgi? „Bez komentarza”
- Storm wie, że niektóre dość historyczne czołgi (IS-4, FV4202, Batchat 25t i inne) mają niehistoryczne działa, ale to są wyjątki i WG generalnie nie chce tego powielać
- T23E3 ma różny dmg na pociskach AP i APCR, zostanie to naprawione
- będzie druga tura testu 9.1
- możliwość nieściągania HD przyjdzie w 9.2
- devsi naprawią problem ze stabilizacją pionową celownika (sposób, w jaki działa obecnie z włączoną dynamiczną kamerą) wraz z dodaniem nowej fizyki
- póki co stabilizacja pionowa nie będzie dostępna bez dynamicznej kamery
- co do dźwięków w 9.1: devsi zdecydowali się już dodać dźwięki wieży i przeładowywania, oraz zwiększyć zasięg słyszalności z 300 do 600 metrów. Nowe dźwięki Hellcat’a i Jackson’a nie będą w 9.1, dźwięki dział prawdopodobnie też nie
- teoretycznie możliwym jest skopiowanie plików dźwięków z testu do zwykłego klienta
- Komaryn w 9.1 zbytnio zarzyna komputery, devsi to sprawdzą (T_J: najlepiej niech usuną tę mapę i będzie spokój)

Opublikowano

- Storm potwierdza zmiany w Valentine LL

- mapy Prowincja i Przedmieście są za małe, aby pojawić się na wyższych tierach (sprawdzone w praktyce)

- nie ma pewności, czy nowe dźwięki pojawią się w 9.1 (T_J: zaczyna się…)

- WT E-100 z działem 150 mm nie jest do bani

- w przyszłości BH zostaną całkowicie przerobione i zrebalansowane

- producent Armored Warfare współpracuje z UVZ, wielką firmą produkującą czołgi? „Bez komentarza”

- Storm wie, że niektóre dość historyczne czołgi (IS-4, FV4202, Batchat 25t i inne) mają niehistoryczne działa, ale to są wyjątki i WG generalnie nie chce tego powielać

- T23E3 ma różny dmg na pociskach AP i APCR, zostanie to naprawione

- będzie druga tura testu 9.1

- możliwość nieściągania HD przyjdzie w 9.2

- devsi naprawią problem ze stabilizacją pionową celownika (sposób, w jaki działa obecnie z włączoną dynamiczną kamerą) wraz z dodaniem nowej fizyki

- póki co stabilizacja pionowa nie będzie dostępna bez dynamicznej kamery

- co do dźwięków w 9.1: devsi zdecydowali się już dodać dźwięki wieży i przeładowywania, oraz zwiększyć zasięg słyszalności z 300 do 600 metrów. Nowe dźwięki Hellcat’a i Jackson’a nie będą w 9.1, dźwięki dział prawdopodobnie też nie

- teoretycznie możliwym jest skopiowanie plików dźwięków z testu do zwykłego klienta

- Komaryn w 9.1 zbytnio zarzyna komputery, devsi to sprawdzą (T_J: najlepiej niech usuną tę mapę i będzie spokój)

Usunąć komaryn!? Nie ma takiej opcji. :( 

Opublikowano

Usunąć komaryn!? Nie ma takiej opcji. :(

Wiele osob ma cos do tej mapy. Mnie osobiscie przyjemnie sie tam gra.

Opublikowano

Wiele osob ma cos do tej mapy. Mnie osobiscie przyjemnie sie tam gra.

Na Komarynie jest strasznie dużo remisów może dlatego. ;)

Opublikowano

- mapy Prowincja i Przedmieście są za małe, aby pojawić się na wyższych tierach (sprawdzone w praktyce)

 

Ja to tam jeszcze pamiętam jak się dychami grało

 

 

Na Komarynie jest strasznie dużo remisów może dlatego. ;)

Dużo remisów to było na starym komarynie, który IMO był lepszy.

76561198001815076.png
Opublikowano

- jaki jest dalszy los FV4202? „Póki co bez komentarza”
- z mechanizmem WG wykrywającym boty jest wszystko okej 
- w drugiej rundzie testu 9.1 zostanie naprawionych kilka problemów z FPS, jak przy zmianie widoku, czy strzelaniu z działek automatycznych
- 9.1 nie powinien dodać nowych mikrolagów w tybie arcade
- devsi jeszcze nie wiedzą, co zrobić z pancerzem Type 59 (T_J: w związku ze zmianami w T-54)
- według Storm’a prawdziwy test porównania spadków FPS to taki, gdzie powtórka, komputer, ustawienia graficzne i metoda nagrywania są identyczne. Reszta to zwykłe gadanie
- póki co, problem z potrójnym buforowaniem nie został naprawiony
- według Storm’a potrójne buforowanie ma znikomy wpływ na FPS, dlatego tak późno odkryto ten problem
- kiedyś tam Konfrontacja powróci
- Storm potwierdza, że domniemany buff dla IS-7 w 9.2 to ściema i fotoszop rosyjskiego gracza
- gracze bardzo polubili silniki Hellcat’a i Jackson’a z serwera testowego, jednakże – one były tam tylko dla testów, więc już w drugiej turze zostaną one usunięte
- zasięg słyszalności dźwięków nie może zostać zmodyfikowany poprzez grzebanie przy plikach XML
- XP za odbity dmg będzie, jak będzie

Opublikowano
- Storm stwierdził, że korony drzew dają bonus do kamo i to od blisko 4 lat

- IS-3 nie pojawi się w BH (T_J: szkoda, gdyż walczył na Bliskim Wschodzie)

- w 9.2 nie będzie Havoka, będą natomiast czołgi HD

- nadchodząca mapa Stalingrad ma wymiary 900 x 900 m i będzie, jak będzie

- nie będzie buffa dla IS-6

- nie będzie można ściągnąć dźwięków z pierwszej tury testu 9.1 i wrzucić ich do oficjalnej wersji (T_J: ale znając życie, ktoś na pewno zrobił backup i się tym pochwali)

- nie będzie buffa DPM dla IS-7

- ASAP 9.1 ma przestarzałe informacje? Storm: „Ja za to nie odpowiadam”

- rykoszety do dziś nie mogą uszkodzić innych czołgów, gdyż kiedyś podjęto taką decyzję i później nikt się nad tym nie zastanawiał

- uczynienie armaty materialnymi spowodowałoby tylko problemy (T_J: byle krzaczek i działo rozwalone, przecież WoT to nie symulator)

- Storm potwierdza, że spadające gruzy budynków nie będą zadawać dmg, aby nie psuć komfortu gry

- przed 8.6 efekty HDR i Bloom można było wyłączyć, wyłączając post-efekty, a po 8.6 można to zrobić, zmniejszając jakość oświetlenia

- obecnie nie ma zarejestrowanych bugów w WoT po stronie serwera, które powodowałyby spadki FPS i lagi

- devsi pracują nad optymalizacją, czego dowodem ma być patch 9.1

- według Storma, silnik BigWorld czeka świetlana przyszłość (oczywiście w grach WG)

- kiedyś tam może będą większe mapy

- devsi nie chcą zmienić silnika gry na inny, tylko zmodernizować obecny (T_J: wyobraźcie sobie, gdyby Wot hulał na takich starych już zresztą silnikach, jak Frostbite Engine z BF BC2, albo Cry Engine… szkoda :[)

- Storm potwierdza, że aktualizacje będą pojawiać się co półtora miesiąca

- WG wypuści filmik, na którym pokazuje, jak nagrywa prawdziwe dźwięki czołgów

- nie będzie trzeciego standardowego hangaru do WoT

 

 


76561198001815076.png
Opublikowano

- istnieje bardzo rzadki bug, przez który wciskając gaz do dechy na tempomacie, zamiast do przodu pojedziesz do tyłu, ale jest to na tyle rzadkie, że Storm nawet o tym nie wiedział
- nie ma w planach rebalansu mechanizmu uszkodzeń
- bardziej skomplikowany mechanizm uszkodzeń mógłby się pojawić w tzw. „trybie hardcore”, ale nikt w WG takiego trybu nie chce
- czołgi tieru VIII nie dostaną lepszego MM
- nie będzie buffa dla T28 i T95
- to, że niektóre działa w grze (głównie kaliber ~76 mm) mają różny dmg na pociskach AP i APCR jest błędem, zostanie to naprawione
- XI tier bitewny nie zostanie usunięty, zresztą obecnie MM ma się dobrze
- głośność dźwięków w drugiej turze testu 9.1 jest taka sama, jak w 0.9.0
- Storm stwierdził, że spadek ilości graczy na serwerach RU jest taki sam, jak w zeszłym roku – jest to spowodowane dobrą pogodą, wakacjami, no i ogólnym łomżingiem
- Q: “Co macie zamiar zrobić z tak dużą ilością TD na X tierze? ” A: “Nic. Co najwyżej balansujemy pojedyncze pojazdy.”
- nie będzie wielkiego rebalansu czołgów. Będą większe zmiany, ale na pewno nie globalne :)
- wspomniane rebalanse będą, jak będą, o ile będą, bo wcale być nie muszą
 

 

http://www.dom1n.com/silentstalker-blog/qa-01-06-2014/
76561198001815076.png
Opublikowano

- Storm potwierdził, że najnowsza wersja sterowników Nvidia poprawia wydajność układów SLI dla WoT
- w 0.9.0 wsparcie SLI zaczęło szwankować 
- co do powyższych linijek: devsi robili testy na różnych konfiguracjach i wszędzie był wzrost FPS
- Storm stwierdził, że TO to tylko pikuś
- RU251 będzie w tym roku, być może w 9.3
- oświetlenie w hangarze zostanie poprawione „później”
- 9.1 zostanie wydane, kiedy zostanie wydane
- tak, będzie można odhaczyć ściąganie zawartości HD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...