Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

-= MeumCraft.pl =- [RPG][Autorska Mapa][Autorskie Pluginy][Role Play][1.7.2] Start pełnej wersji - 19.02.2014 !


meumcraft

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up

culturis to był niedopracowany syf stworzony przez dziecko, które nie ma zielonego pojęcia o tworzeniu serwerów minecraft.... Jednym słowem culturis to niewypał... Zapewniam Cię, że meumcraft zasługuje na miano Role-Play. Gra na tym serwerze nie znudzi się po tygodniu ani miesiącu.

Opublikowano

HAHAHAHHAHAH NIE MOWCIE NAWET ZE DALEJ NIE WYSTARTOWAL HAHAHAHAHAHAHAHHAHA GRATULUJE PROFESJONALNEGO PODEJSCIA HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHA

O kurwa XDDDDDD

u2q6.jpg

Opublikowano

HAHAHAHHAHAH NIE MOWCIE NAWET ZE DALEJ NIE WYSTARTOWAL HAHAHAHAHAHAHAHHAHA GRATULUJE PROFESJONALNEGO PODEJSCIA HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHA

Wlasnie na tym polega profesjonalizm tego serwera, ze nie wypuszcza sie zbugowanego, nieprzemyslanego i niedzialajacego bubla pelnego niedorobek. Jesli tyle to ma trwać, trudno, będziemy czekac. Myśle ze cały ten czas zostanie zrekompensowany rozgrywka i miodnoscia gry, którą dostarczą nam admini.

Opublikowano

Taka mała odpowiedź odnośnie hejta UNREALD'a to nie jest pierwsza edycja meuma [więc po co mieli by tak nagle nie otwierać kolejnej] .
A po drugie to to podejście jest profesionalne , pan powyżej wytłumaczył że nie wypuszczają takie czegoś jak np. culturis który miał bugów po głowę bym powiedział .

To tyle z mojej strony odnośnie tej wypowiedzi która jak to widać nie miała sensu -.- .

Opublikowano

Właśnie rozważamy pomiędzy 29 a 31 lutego, ale jeszcze się nie zdecydowaliśmy ;c

 

Btw. Szkoda że nie urodziłem się 29 lutego, byłbym 4 razy młodszy :D

06860813459606750192.jpg

Opublikowano

Moderatorzy w tym dziale nie powinni mieć internetu z tego co widzę. Ale na serio. Kiedy planujecie wystartować? wyrobicie się do 28? :P

u2q6.jpg

Opublikowano

Panowie, styczeń ma na szczęście 31 dni. Więc proszę się spodziewać serwera nie wcześniej niż w ostatnim tygodniu :)

 

Ps. A dlaczego 28? Przecież to jest wtorek :D Chyba że chodziło Ci o luty.

 

Ps2. Piszcie tylko NA TEMAT serwera, to nie dostaniecie ostrzeżeń. Amen.

06860813459606750192.jpg

Opublikowano

@up

 

Robert wiem :) dlatego dobrze bo Ja będę do przodu :P

 

PS. widze, że znów Zespół Administracji Meumcrafta (ZAM? xD) zaczął interesować się reklamą serwera na forach : D i bardzo dobrze !

Opublikowano

Na bank beta. Zbyt wiele nowości i zmian jak na wypuszczenie bez solidnego przetestowania.

Opublikowano

Pytanie --- serwer na otwarcie będzie beta czy odrazu start z kopa??

Na 100% beta bo nie udalo by sie wszystkich nowości wprowadzic i zgrac do kupy przed końcem stycznia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...