Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Gorganov


Region: EUNE


Level :30


Dywizja : Gold V


Kontakt: Forum lub w grze


Dodatkowe informacje: Mogę grać wszystkie pozycje jest mi to obojętne,(ale główny main to chyba adc :D). Szukam teamu i kogoś do duo :D


Draaaven has infinity edge Muaaaahahahahahaha ! ! ! !

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: -
Region: eune
Level: 30
Dywizja: Gold2
Kontakt: Forum lub gg: 11157822
Dodatkowe informacje: Poszukuję ogarniętej osoby do duo rankedów. Wymagam minimum 18lat, mikrofonu i teamspeak'a. Dywizja podobna do mojej.

Gram na każdej linii, lecz w jungle'i nie idzie mi za dobrze. 

Opublikowano
Nick: Laosik

Region: Turcja

Level: Dziś zacząłem ale na EUNE już gram długo

Dywizja: (Opcjonalnie) -  Obojętnie , obyś ogarniał .

Kontakt: GG - 41402513 , Skp - laos_laos , PW na forum .

Dodatkowe informacje:16 Lat , mutacja oraz sprawny mikrofon . Nie chcę graczy z Bol'em czy innymi programami . Żadnych "mid or feed" żadnego płakania . 

Opublikowano

Siema!

 

Nick : ZPW UzyjFantazji

Region: Turcja

 

info : szukam osobe z platyna , najlepiej support do duo Q ! mainuje gravesa, caitlyn i tristane ;]

bez reklamy yt.

Opublikowano

Nick:podan pozniej

Region:EUNE

Level: 30

Dywizja:Gold 2/3

Kontakt: PW na forum

Dodatkowe informacje:Gram glownie jungle/mid

wymagam.

wiek najlepiej 15-16.

ts/skypearrow-10x10.png

Gold V+

W miare dobrej gry jak na swoja dywizje.

Troche myslenia w grze

Opublikowano

 

 
Nick: Gorzałkę
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: G3 spadlem z G2 -_-
Kontakt: PW
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo, obojętnie jaka linia i jaka dywizja. Trudno samemu wygrać.

bole L# mile widziane

 

Opublikowano
Nick: Pazdziochowa
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja:  silver v
Kontakt: pw
Dodatkowe informacje: szukam ogarniętej osoby do duo ,ponieważ mam takie szczęście do teamu ze masakra
main supp/adc/top
 
Opublikowano

Nick: levative

Region: EUW

Level: 30

Dywizja: Platyna III

Kontakt: Zapraszajcie i piszcie do mnie na lolu

Dodatkowe informacje:  Mainuje supp i szukam jakiegoś teamu do 3 vs 3 lub 5 vs 5. Chętnie pogram normale z każdym i rankedy z graczami z dywizją gold + .
 

Opublikowano

Nick: kubusskw

Level:30

Dywizja:silver5

Kontakt w lolu na forum i ts3.micnet.pl pokoje publiczne szukać śliwa

Dodaktowe informacje Szukam wraz z kolegą też 30 lvl też silver drużyny do zwykłych gier i aramów wbijać na tsa Wiek+16 proszę :D ja 19 on 22

9744614511434431437261.jpeg

Opublikowano

Nick: Kopczag
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver I / gram gold + 
Kontakt: W Lolu - Kopczag, rzadko jestem na mpc
Dodatkowe informacje: 

Szukam osób do grania normali, oraz na rezerwę w ranked teamie. 
Mainuje support, chętnie zagram z kimś duo bota.

Wymagam dywizji: Silver I +
Wiek 15+ ale najważniejsze jest ogarnianie komunikacji.

Opublikowano

Nick: DatsWatSheZed
Region:Eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Gold 3
Kontakt: gg 25608084 lub kontakt w grze
Dodatkowe informacje: Szukam osoby do wspólnej gry . Mainuje topa/mida/adc Pw :)

Opublikowano

Nick: Chory Pastor
Region: Kebaby
Level: 5
Dywizja: (Opcjonalnie) bronz playa
Kontakt: skype: plemn1k / lol
Dodatkowe informacje: Szukam pro elo plejasów do gry im więcej tym lepiej możecie spamować, lekko dodawajcie ile wlezie. Serdecznie pozdrawiam ;*

Opublikowano

Nick: VastoLords
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: GOLD IV spadłem z III
Kontakt: PW lub w grze
Dodatkowe informacje: Main Adc Varus, Graves, Lucian Szukam Ogarniętego suppa Silver I - Gold I wymagany teamspeak i mikro.

NJxbd4x.png

Opublikowano

Nick: Eriksonx
Region:Eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) ja aktualnie silver II (spadłem z I więc szukam jakiejś rady na noobów), szukam min. silv +/- 4
Kontakt: Gra albo pw na forum
Dodatkowe informacje: Mainuje głównie udyra na jungle, moge grać wszedzie jak ktoś wejdze mi do jungli .

21515.jpg

Opublikowano

Siema!


 


Nick : ZPW UzyjFantazji


Region: Turcja


 


info : szukam osobe z platyna , najlepiej support do duo Q ! mainuje gravesa, caitlyn i tristane ;]


bez reklamy yt.

Opublikowano

Nick: Podam na PW
Region:Eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Platyna V (Elo Hell)
Kontakt: Na MPC lub gg: 48282301
Dodatkowe informacje: Szukam osoby używającej Bol Vip do wspólnej gry. Niestety tutaj są takie trolle, że samemu ciężko wyjść.

Opublikowano

Siemanko! Mam na imię Szymek (15 lat) w lola gram od 2 lat. Szukam teamu, ponieważ chciałbym chociaż na chwilę wyrwać się z tego solo q i pograć z ludzmi z którymi można normalnie pogadać, pośmiać się, ale i również utrzymać jakiś poziom w grze. Mam 2 ulubione linie : mid - mój main to cassio/ahri I bot - vayne. Dywizja : Gold V - cały czas idzie w góre. Kontakt ING : Dzik Alfons.

Opublikowano

Nick : PuDi24PL

Region : EUNE

Lv : 30

Dywizja : Silver II

Kontakt : ts/skype/forum/w grze

Dodatkowe informacje : Mam 18 lat od dwóch sezonów siedze w silver i planuje do konca sezunu wbic do golda, wiedze o grze mam, nie flejmie, staram sie nie feedowac, potrafie grac zespołowo  

64l7.png

Opublikowano

Witam, potrzebuje gracza do mojej drużyny rankingowej podajcie nick, wiek, dywizje, i skype . Wymagania :

Minimum 13 lat

Dywizja nawet brąz (sam w nim siedzę)

I skype

Kontakt mój skype: mieszko255mieszko

Lub w grze .Mieszko255

 

 

Opublikowano

Poszukuję osób do gry 

nie musisz mieć dużego lvl (właściwie to możesz mieć nawet 5 ;D )

szukam osób/osoby do grania jak narazie normali lecz z czasem planuję uderzyć na rankedy 

Nick w grze PyrkaxD

lvl : 23 

EuNE

Ogarnięty 

uwielbiam mida ;D 

16 lat skype sporo czasu spędzam na lolu nienawidzę hacków grasz na Blol nie pisz 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...