Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukamy mida i topa do druzyny. Minimum gold i mechanika gry w malym palcu! 

Tylko powazne propozycje dojscia.

 

kontakt w lolu: nick eMBQ Tabasky

bez reklamy yt.

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Od koleżanki :3

 

Witam, cześć i czołem!
Razem z koleżankami poszukujemy chętnej dziewczyny do gry na topie.
Zależy nam na złożeniu fajnego bezkonfliktowego teamu, który nie rozpadnie się po tygodniu.
Wymagamy:
- komunikacji na ts3
- umiejętność gry przynajmniej 4/5 championami na swojej linii
- czas 2-3 razy w tygodniu między 19-21 na przynajmniej 2 gry.
- mile widziany Gold
- pozytywne nastawienie i determinacja

Kontakt : LoL, PW na mpc Sonasei
Mój nick: MakaPakakak

Pozdrawiam!

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano
Nick:  Freazon

Region:EUNE

Level: 30

Dywizja: G5/G1 (2 konta) 

Kontakt: W grze.

Preferuje TOP oraz jungle. Szukam Teamu 5vs5 3vs3  Posiadam TS'a oraz mikrofon. 

Opublikowano
Nick: Tensa

Region:TR

Level: 30

Dywizja: Platyna 5 

Kontakt: W grze lub skejp xleonidasx2

 

Szukam kogoś do trójek i duo na solo que.

+ Jeśli Pomogłem : ]   THE TRUE ELO HELL IS IN THE GOLD.

Opublikowano

Nick: dziamal96  / Smilebunny
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver I (W Pre-seasonie gold) / Silver II
Kontakt: mpc, lol
Dodatkowe informacje: Szukamy 1 osoby do grania 3 vs 3, najlepiej ze skypem i mikro ofc. Dywizja Silver I +

Po prostu dziamal ;]

Opublikowano

Nick: PanPietruszka546
Region: EU
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Silver 4
Kontakt: Skype: mrskir1
Dodatkowe informacje: Szukam drużyny, rankingowej. Preferuje swoje stanowisko, jako jungler. Postanawiam, poszukać teamu, ponieważ męczy mnie granie z noobkami.

Opublikowano

Super partnera do duo 

WIEK 18 +

NORDIC EAST 

PLAT V +

TS3 / SKYPE ktos z glowa i mozgiem 

moj nick w grze : RafcikHTA 

mierze w diament na koniec sezonu napierdalam opor :D

Opublikowano

Szukam supporta na duoq!

Serwer EUNE

Wiek nie ważny, byle by nie był piszczący głos oraz ktoś z sianem w bani...

Platyna byle jaka (sam mam IV)

Mam ts3 także nie ma problemu, oczywiście przydałoby się mikro.

 

Pisać pw na mpcforum chętni, jak ktoś ogarnięty dojebiemy diament do końca sezonu ;) najlepiej jakby ktoś nie chodził do szkoły, więcej by było można siekać :D

Gold Member

 

nvm

Opublikowano
Nick: Holdzor ( niedługo zmieniam )

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: ---

Kontakt: W grze , PW na forum , GG

Dodatkowe informacje: Witam , jestem Dawid , mam 17 lat i szukam Team 5vs5 który ma zamiar gdzieś zajść a nie rozpadnie się po tygodniu dwóch . Gram jako Support ( każda postać ) dobrze kontroluję mapę , wizja w ważnych punktach . Ogarniam postaciami którymi gram i wymagam tego też od was . 

Opublikowano

Nick : Wiosen7


Region : EUNE


Level : 30


Dywizja : Gold II


Dodatkowe informacje : Szukam ogarniętej osoby do duo,Gold II +,gram na wszystkich liniach.


Opublikowano

Nick: KRZYCZ xSiwy
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver 2 ( wypadłem 3 razy z silver 1 )
Kontakt: mpc, lol
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś kto pomoże mi wreszcie wyjśc z tej cholernej dywizji . Gram na każdej pozycji najlepiej Mid > Jungle > ADC > Supp > Top . Za wygraną otrzymuję od 19 do 24 lp więc wbicie promo to chwila . Przeważnie mida wygrywam grając syndrą wychodzę z dobrą farmą i kda . 

Ulubione champy : Mid : Syndra , lb . Jungle : Lee sin , Vi . Top : Lulu , Riven . Supp : Blitz , lulu , annie . ADC : Ezreal ( kiedyś mój main ) , Cait , Tristana . ( mam 80 champów i 5 stron run ) . Tak odchodząc od tematu mam na imię Dominik i mam 16 lat niedługo 17 , nie flamuje znam dobrze angielski i mam sporo czasu bo wakacje kończę 14 września ! 

 

SZUKAM KOGOŚ Z DYWIZJĄ PODOBNĄ DO MOJEJ KTO OGARNIA SWOJĄ LINIE I JEST W STANIE W JAKIMŚ STOPNIU POMÓC MI Z WYJŚCIEM W TYM SEZONIE DO GOLDA / MAYBE PLAT . 

WQyaZF.png

Opublikowano

Nick: rejjzer
Region: EUNE
Level:  25
Dywizja: nie mam jeszcze
Kontakt:

Skype:

blo1238 nick Razerek

Ts opcjonalnie
Dodatkowe informacje: Potrzebuje kogoś do gry na support lub adc ;)

TheMinecraft

#LetsPlayOnceAgain

#TheMinecraft

Śledź nas na FaceBook/TheMinecraftpl!

 

 

Opublikowano

Nick: http://eune.op.gg/summoner/userName=Vilya
Region: EUNE
Level:  30
Dywizja: g2.
Kontakt: lol name = Vilya

Skype: tylko TS.

Dodatkowe informacje:poszukuje  jakiegos cholernego no life na wieczorne granie, dywizja najlepiej g2 + staram sie zazwyczaj grać ADC co mozna wywnioskowac po linku powyzej. jbc walic dniami i nocami na lolu ; ) 
mam nadzieje ze znajde towarzysza na dluzsze granie. wiek? 22 lata. oczekuje podobnego wieku : ) pjonteczka wariaty.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam, szukam trzech ludzi do teamu rankingowego! Wolne pozycje: Top,Support,Adc!

Server: EUW

Chcemy stworzyć wkoncu jakiś porządny team rankingowy, nie że rozpadnie się po paru grach. Nasze dewizję Silver 3 i Gold 4 atm.

 

Szukam również duo który pomoże mi wyjść z silvera.

Server EUW.

Opublikowano

!Osoba do DUO!
 
Nick: MrGryk
Region: EUNE
Dywizja: Platyna
Kontakt:  TYLKO I WYŁĄCZNIE MPCFORUM - nie odpisuję, nie akceptuję zaproszeń na LoLu.
Dodatkowe informacje: Mainuje jungle, mogę iść zarówno na topa jak i na supporta, poszukuję osoby, która odnalazła by się na innych liniach.

 
Link do statystyk (op.gg) : 

 

 

59495175307068268899.jpg


Opublikowano

Nick: PadSaj
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver V
Kontakt: Skype: PadSaj / W grze
Dodatkowe informacje: Gram na mid/adc. Szukam kogoś do duo rankedów z Silver/Gold.

Opublikowano

Nick: PW
Region: EUNE
Level: 30 
Dywizja:
GOLD III
Kontakt: W grze
Dodatkowe informacje: Gram na top/mid. Szukam dobrych graczy, koniecznie korzystających z BOL do rankedów DUO oraz do teamu.

Chcę, żeby każdy w teamie używał BOL. Gwarantuję szybki awans do Diamentu.

Opublikowano

Witam,

Szukam graczy do teamu 3v3 (EUNE).

Oczywiscie wymagany BoL.

Najlepiej, żeby owi gracze ogarniali 2 offtankow (team annie/ryze + offtankow na bolu miazdzy system), oczywiscie jestem otwarty na inne sugestie.

Zainteresowanych prosze o kontakt na MPCF.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...