Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Taraj2
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) nie gram duo/solo 3x3 gold v
Kontakt: ts:5.231.71.139
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi z minimum gold III do 3x3

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
 
Nick: Gorzałkę
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: G5 spadlem z G4 -_-
Kontakt: PW
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo, obojętnie jaka linia i jaka dywizja. Trudno samemu wygrać.
bole L# mile widziane
Opublikowano
Nick: BlackAng3lll

Region:EUNE

Level: 30

Dywizja: G5

Kontakt: w grze

Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo prefer adc( głównie trist, vayne, ashe) mid, najlepiej jakbyś grał supp ale inne osoby też mogą być
Opublikowano

Nick: Fizband

Region: EUW

Level: 9

Kontakt: preferuje do gadania skype, lecz ts3 też może być

Dotatkowe info: Robię smurf'a na EUW. Mam zamiar wbić jakąś dywizje jeszcze przed listopadem. Szukam osoby/osób, które mają podobny lvl, płeć dowolna, ale lepiej, jak jesteś chłopakiem, pisz jeśli jesteś po mutacji. Aktualnie gram z kolegą, czyli jest nas dwóch. Do 15-20lvl'a będziemy grać więcej na boty, później same normal'e. Przypominam, że musisz robić smurf'a, jeśli jesteś nowy, też good.

784091427630431250239.png
Regulamin sygnatur


Opublikowano

Nick:kubaaa20012 
Region:Eu West
Level: 30
Dywizja: : Silver 2
Kontakt: preferuję skype (kubaaa20012) lub ts3 (do uzgodnienia kanał) oraz na PW
Dodatkowe informacje: Szukam osób do grania normali(blind,draft) lub duo  

Opublikowano

Nick:Asderk
Region:EUNE (Zwane także EUPL)
Level: Max lvl
Dywizja:Silver V
Kontakt: PW na mpc
Dodatkowe informacje:Ja support ty ADC i razem podbijamy świat.Chce wejść przynajmniej do G5.Pisz smiało.

Opublikowano

Witam ! Szybko i krótko.
-
Mam 17 lat
- Gold III

- ADC

- Szukam Supporta z golda z curse voice

 

Nick na lolu: Dhenars ;)

 

Bez spiny, feedowania, trollowania i do platyny ! ;)

1377531174-U173186.png


Opublikowano

Nick: -
Region: eune
Level: 30
Dywizja: Gold2
Kontakt: Forum lub gg: 11157822
Dodatkowe informacje: Poszukuję ogarniętej osoby do duo rankedów. Wymagam minimum 18lat, mikrofonu i teamspeak'a. Dywizja podobna do mojej.

Gram na każdej linii, lecz w jungle'i nie idzie mi za dobrze. 

Opublikowano
Witam , poszukuję osób do zbudowania drużyny na początek moja prezentacja.

 


MAIN : MID 

LINIA : MID

WIEK : 19

KOMUNIKACJA : TS3

 

 

 

Potrzebuję nastepujących osób proszę o zgłoszenia ludzi tylko i wyłacznie tych którzy spełniaja wszystkie warunki.

 

Każdy gracz , który będzie mnie dodawał musi być swiadomy , że drużyna którą zakładam na jest na normale lub pyknięcie z nudów , mam bardzo dużo wolnego czasu i chce rozkręcić drużynę obecną na TS3 / Grze / Pod telefonem. Godziny , sparingi , ligi będziemy ustalać wspólnie tak jak i nazwę drużyny 

 

TOP : 

WIEK 18 + ( może zdarzyć się wyjątek 17 )

OPANOWANIE NA LINI / FARMA / OGARNIECIĘ W PRZYPADKU ATAKU JUNGLERA PRZECIWNEGO LUB POMOC SOJUSZNIKA.

WIZJA NA LINI .

BRAK DARCIA MORDY !

ROZMOWA W TRAKCIE GRY JAK NAJBARDZIEJ .

DYWIZJA PLATYNA V +

 

JUNGLER :

WIEK 18 + 

OGROMNE UROZMAICENIE POSTACI 

UMIEJETNOSC GANGOWANIA 

PUSH 

OD SWOJEGO JUNGLERA WYMAGAM INICJACJI / KIEROWANIA DRUZYNA W LATE GAME ! 

OGROMNEJ PRZEJRZYSZTOSCI MAPY KONTROLOWANIE KAZDEJ LINI

 

BOT LINE : 

17+ ( ADC )

17+ ( SUPP / SEMI / TANK )

Najchętniej wziałbym dwie osoby grające ze sobą , lecz pojedynczych rowniez proszę o kontakt ze mna 

NAJTRUDNIEJSZA LINIA 

ADC Musi byc ogromnym farmerem przewyzszac cala druzyne w ilosci minionow

SUPP musi byc to osoba ktora umozliwi farmienie adc kontrolowanie wizji 

BAIT przeciwinkow , wszystkie cc

 

DODAM ZE WYMAGANE JEST TS3 OD KAZDEJ OSOBY Z TEAMU , KAZDEMU DAJE SZANSE NIE OCENIAM PRZED GRA 

 

KONTAKT ZE MNA W GRZE : RafcikHTA

TS3 : dmgloader.pl KANAL VIP 13

podkanal : Rekrutacja jezeli jestem poke jak nie czekac :) 

Pozdrawiam i zapraszam do druzyny

Opublikowano

Nick: Prime Liberty
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold 5 
Kontakt: Bezpośrednio w grze 

Dodatkowe informacje: Wiek-18, gram na każdej pozycji, mile widziane osoby w podobnym wieku 

Opublikowano

Nick: VastoLords
Region: EUNE
Dywizja:  Gold IV
Kontakt:  W Grze lub na pw podam dodatkowe info.
Dodatkowe informacje: Main Adc, mogę grać jungle/top, Co do wieku to najlepiej po mutacji wymagam Teamspeaka oraz mikro, najbardziej przydałby mi się supp. Gram Varus,Graves,Lucian.

NJxbd4x.png

Opublikowano

Region: EuNe

Dywizja: silver 2/3

Kontakt: PW (na pw. nick)
O sobie: 18lat ogarnięty.

Dodatkowe informacje: Szukam teamu lub jakiegoś dobrego partnera na pozycję Supporta gram only adc posiadam wszystkich bohów na tą pozycję ...
Przy ogarniętym supporcie potrafię pocerować cały team grałem już na goldziki/platynki diaomond tez się trafił ;) było trudniej ale daje radę ;]
 

Resztę info na pw. (na mpc jestem cały czas;) )

Opublikowano

Region - EUNE

Dywizja - platyna 4

Kontakt - PW

Dodatkowe informacje - Szukam kogoś żeby pograć normale bo moi znajomi grają tylko rankedy ;/ Bez TS bo urwałem kabel od mikro w nocy.

Opublikowano

Nick: -
Region: eune
Level: 30
Dywizja: Gold2
Kontakt: Forum lub gg: 11157822
Dodatkowe informacje: Poszukuję ogarniętej osoby do duo rankedów. Wymagam minimum 18lat, mikrofonu i teamspeak'a. Dywizja podobna do mojej.

Gram na każdej linii, lecz w jungle'i nie idzie mi za dobrze. 

Opublikowano

Nick: Ivning
Region: eune
Level: 30
Dywizja: Silv 4 - Seria
Kontakt: Forum lub w grze
Dodatkowe informacje: Poszukuję ogarniętej osoby z silvera ew. Gold z którym mógłbym razem z nim się wybić do golda. Preferuje jungle,topa, mida.


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

DOŁĄCZE DO DRUŻYNY 5VS5

 

Nick: LazaR47PL

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Silver IV

Kontakt: W grze lub na forum

Dodatkowe informacje: Mainuję support top mid, jestem często dostepny

784091427630431250239.png
Regulamin sygnatur


Opublikowano

Nick: TampeR47
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver I
Kontakt: Forum lub w grze
Dodatkowe informacje: Mój main to support. Mogę zagrać również jungle w ostateczności Topa. Szukam kogoś do duo. Byle nie troll. Mile widziany Silver II / Silver I

Untitled-1.png

When you walk up to opportunities door - don't knock it.

Kick that b*tch in, smile and introduce yourself.

Opublikowano

Nick: Julcioszek

Region: EUNE

Level :30

Dywizja : Gold III

Kontakt: Forum lub w grze

Dodatkowe informacje: Mogę grać wszystkie pozycje jest mi to obojętne. Szukam kogoś do duo z nudów.

 

Nick:ForeverELOHELL

Region : EUW

Level :30

Dywizja :Gold V 

Kontakt: Forum lub w grze

Dodatkowe informacje: Tutaj Main adc lub support jeśli mam grać supporta to poszukuje kogoś z gold I/II jeśli adc to może być nawet jakiś silverinio

 

Poszukiwana też jest osoba do 5v5 teamu (pozycja jeszcze nieznana wszystko w trakcie tworzenia) na EUW

k7IyKRZ.jpg?1?3060
Pomogłem ? Kliknij Lubię to <3

Opublikowano

Nick:QuarianBierd
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold V
Kontakt:  Forum lub w grze
Dodatkowe informacje: Poszukuje supporta Gold III+ do teamu 5v5 posiadamy już skład;

Top: Gold V( Ja)

Jungle: Platyna II

Mid: Diament V

Adc: Gold I

Opublikowano

Siema, szukam serio dobrej osoby do duo. 

 

region : eune

dywizja: turcja (plat 1) , eune (gold 4) spadlem z g2 przez zjebane duo z kolega ;] 

 

 

kontakt: w lolu 

nick : eMBQ Tabasky

 

mam 17 lat i oczekuje podobnego wieku od ciebie ;D

bez reklamy yt.

Opublikowano

Nick: RasteR R
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie): Platynium IV
Kontakt:PW w lolu
Dodatkowe informacje:  Szukam duo .. wystarczy żeby umiał umiał grać .. gram jungle.mid

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...