Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: x B i B i x
Level:  30

Region: EUNE
Dywizja:  G4

Kontakt: PW , albo w grze :D
Dodatkowe informacje : Szukam ogarniętego ADC na moim poziomie . Chętnie pogram na bocie :x . Wymagam jedynie dywizji podobnej do mojej , skilla i jakiegoś doświadczenia :))) MAM 15 LAT :C

Moja ostatnia gra dzięki drużyno <3http://scr.hu/2pcc/jzptx

 

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować pisz : PW , LOL , Skype :^)

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:podan pozniej

Region:EUNE

Level: 30

Dywizja:Gold IV

Kontakt: PW na forum

Dodatkowe informacje:Gram glownie jungli/mid

wymagam.

wiek najlepiej 15-16.

ts/skype

Gold V+

W miare dobrej gry jak na swoja dywizje.

Troche myslenia w grze

ref

Opublikowano

Nick: PedroMartinez

Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: S3

Kontakt: najlepiej na Lolu ;_;

Dodatkowe informacje: szukam kogoś z kim można po prostu fajnie pograć niezależnie od tego jaką ma dywizję. Nie gram dla wygranych tylko aby się dobrze bawić, preferuję rozmowy na skype.
Głównie siedzę w jungli lub na bocie c:

Opublikowano

Nick:  Pozniej
Region: TR
Lvl: 30
Liga: D5

 

Moze grac na bolu tryhard do d1

 

 

Najlepiej TS3 

x

Opublikowano

Szukam kogoś do duo kto zamierza wbić w tym sezonie diament.

Posiadam platyne 3 na EUNE 

Mainuje adc.

Może być ktoś z bolem choć ja nie używam.

Kontakt : W grze nick CapthaPL + skype : CapthaPL (fubuxmetin) + gg :51046091

Opublikowano
Nick: - na pw
Region: eune
Level: 30
Dywizja: Silver 3
Majn: ADC <( Posiadam wszystkich adc)
Kontakt: Forum lub Ts3 > pw
Dodatkowe informacje: Poszukuję osoby, która majnuje supporta z podobnej dywizji ( silver ) Wymagam minimum 15 lat + i team speak i umiejętnośc agresywnej gry 
Dodatkowe infomracje: @1361622928-U485574.pngspijesz info = jezeli support jest chętny istnieje możliwość przyjęcia do ranked teamu i udziału w grach rankedowych 5vs5 i turniejach dla bronzów/silverów/goldów/platyn
Opublikowano

Nick:KbixPL
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie)Silver 5 wyszedlem z brązu 5
Kontakt: w grze KbixPL 
Dodatkowe informacje:Mam ts3 skype duzo wolnego czasu i gram na kazdej lini

Opublikowano
Nick: YourLastVista

Region:EUNE

Level: 30

Dywizja: Platinum 2/1 :D

Kontakt: Pw forum

Dodatkowe informacje: Szukam człowieczka do duo którego interesuje diament w s4 , Może mieć BoLa czy tam L# nie mam z tym problemów , Najlepiej żeby była conajmniej plat 3+ ;)

Opublikowano

Nick: MrsTheFakeLips
Region: eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) -
Kontakt: forum
Dodatkowe informacje: póki co szukać kogoś do pogrania normali, może z czasem jakieś rankedy. najczęściej chodze na dół, marksman. nie pogardziłabym jakimś suppem, ale wątpie, że ktoś by sie znalazł, bo tu chętnych do grania z suppami duo chociazby nie brakuje :D

+16 podstawowe ogarnięcie :) 

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

Nick: SiljenT

Region: EUNE

Lvl: 30

Dywizja: Silv2

Kontakt: w grze, skype/ts/cursevoice, steam (tez nick SiljenT)

Dodatkowe informacje: Gram głownie mid/supp więc potrzebuje kogoś kto naprawdę dobrze gra adc/jungle. Min. 15 lat i Silv3.

Tu kiedyś był obrazek...

Opublikowano

Kontakt: W grze Komak4
 

Aktualny skład:

 

Komak, Caandar, Goiker, Nightwish, LucaPOL, AveJerem, sweetgrove

 

  gold V   /  gold IV  /  gol d IV  / gold V / g old III / plat III / diamond V

 

Zostało ostatnie wolne miejsce, zapraszamy!

 

 

Dodatkowe informacje:

 

Szukamy osób do teamu 5vs5 ranked (przy 8 graczach online również 3vs3). Gramy wieczorami, od 20.

 

Preferujemy osoby grające postaciami z obecnej mety.

 

Selekcja na podstawie wspólnych meczy, nie dywizji.

 

Mamy własny kanał na TS3. Tylko osoby po mutacji.

 

Gramy na poważnie, bo nikt nie lubi przegrywać, ale mamy poczucie humoru, swoje odpały, o czym się na pewno przekonacie ;)

 

 

Opublikowano

Nick: MrsTheFakeLips
Region: eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) -
Kontakt: forum
Dodatkowe informacje: póki co szukać kogoś do pogrania normali, może z czasem jakieś rankedy. najczęściej chodze na dół, marksman. nie pogardziłabym jakimś suppem, ale wątpie, że ktoś by sie znalazł, bo tu chętnych do grania z suppami duo chociazby nie brakuje  :D

+16 podstawowe ogarnięcie  :)

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano
Nick:  Andr0

Region:EUNE

Level: 30

Dywizja: platyna 2

Kontakt: lol / pw

Dodatkowe informacje: Szukam duo najlepiej midera lub adc najlepiej smurfa. Planuje wbić diament. Gram jungle>top>adc>support. Mam 19 lat.

 


Nick:  4ndro(smurf)

Region:EUW

Level: 30

Dywizja: PLAT 5

Kontakt: lol / pw

Dodatkowe informacje: Szukam duo aby wbić diament na west . Gram jungle>top>adc>support. Mam 19 lat.

Opublikowano

Nick:Darkstron

Region:EUNE

Level: 30

Dywizja:Silver III

Kontakt:PW,gra

Dodatkowe informacje:Cześć.Mam 14 lat i szukam supporta do DuoQ,mainuje Adc a w szczególności Vayne. Gram bez spiny.Fajnie jak byś ogarniał 1 z tych suppów:Thersh,Leona,Morgana

Cel-wbicie golda :)

 

Opublikowano

Nick : Na PW

Region : EUNE

Level : 16

Kontakt : PW

Dodatkowe informacje : Poszukuje ogarniętej osoby (najlepiej smurfa) , która pomoże wbić większy lvl ( mainuje topa ) :P

nø regrets_eun1_92_1.png
Opublikowano

Szukam 4 osob do teamu ja mainuje MIDA 

WYMOG : TS3 !

WIEK ! MIN MUTACJA

MINIMUN PLATYNA V ! PW ZAINTERESOWANI na poczatku zwykly team a pozniej moze cos wyzej np go4lol.

 

EUNE 

Kontakt w grze   : RafcikHTA

Opublikowano

Elo elo, lat 21 szukam jakiegoś ogara na duo/trójki normale :D Ogólnie do gry, płeć nie ma znaczenia, tylko błagam.. PO MUTACJI :D

 

Eune, nick w grze xSzejdi - GOLD V, ale na drugim koncie diamencik 3. Bez feedowania i lecimy :)

 

 

Nie będzie mi przeszkadzać jak ciśniesz na "dopalaczach" ;p 

 

pzdr.

Opublikowano

Nick: xBeitHx
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie)
Kontakt: skype: polska8796 / PW / teamspeak: dominations.tk
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi z brązu 3-5 do teamu. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...