Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Na pw

Region: EUNE s2

Kontakt: Pw

Dodatkowe informacje: Poszukuję ogarniętego grajka, w następnym tygodniu będę mogł grać razem z ts3.

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:DzieckoPrivS
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Silver II do jutra silver I / gold V
Kontakt: Gra , mpc
Dodatkowe informacje: Gram tylko adc , Szukam jakiegoś supporta , Wymagany jest sprawny mikrofon . Szukam kogoś do gier rankingowych . Tylko support mi potrzebny :)

Opublikowano

Nick: Vango

Region: eune

Level:  30

Dywizja: (Opcjonalnie) platyna 5

Kontakt: pw w grze tu lub gg: 42560704

Dodatkowe informacje: szukam ludzi do teamu na falkon ew teamu na falkon

Opublikowano

Nick: Connör
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver 2
Kontakt: PW/Skype: connorekpl
Dodatkowe informacje: Chciałbym zagrać DuQ z exploitem (disablespells)

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Nick: pw
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold 2 / Promo Gold 1
Kontakt: w grze
Dodatkowe informacje: DuoQ z ludźmi z L#, albo BoL. Oczywiście obowiązkowo +16 bo nie mam zamiaru grać z rozdartymi dzieciakami. TS obowiązkowy. Celem jest platynka do końca sezonu. :) Dodatkowo powiem, że nie akceptuję gry na exploitach, ponieważ łatwo można wyłapać bana. :)

Poza tym chciałbym aby ta osoba umiała się kryć ze skryptami, a nie że dodguje każdego skilla, wbija katarina i skacze jak korean challenger. To tyle.

Opublikowano

Nick: podam pozniej

Region:EUNE

Lvl: 30

Dewizja: gold 5 (spadlem z gold 2)

Kontakt: pw na forum

Dodatkowe informacje:

Gram glownie na midzie

Mam 16 lat 

Posiadam ts i skype, czego tez wymagam.

ref

Opublikowano

Bez owijania w bawełnę.

Nick: Epean
Region: EUNE
Lvl: 30
Dywizja: Silver IV (69 LP)
Kontakt: Dodaj do znajomych, skype: babcyna
Dodatkowe informacje:
Szukam kogos do duo rankedów, nie poddaję się nawet gdy nasz nexus ma 100HP :)

xs6r9vsw5kch.jpg

Opublikowano

Nick: ThinkItSø

 

Region: EUNE

 

Level: 30

 

DywizjaGold I

 

Kontakt: PW tutaj

 

Dodatkowe informacje: Szukam osoby do duo q. Gram wszędzie, ale słabo idzie mi na topie. Mam 14 lat, nie piszę, ale nie jest to też jakaś super mutacja. Jeśli Ci to nie przeszkadza to pisz. Gram w dzień. TS, Skype posiadam. Cel - Plat V.

Opublikowano

Nick:SaTTeS10
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja:Platyna 5
Kontakt: in game
Dodatkowe informacje: Szukam graczy na rozgrywki 3v3 team obecnie w gold5 z bardzo wysokim mmr 35+ za gre

Wymagamy:

-TS3/skp

-16lat+

-Plat5+

-Ogarniecia mapy 3v3 (tamten sezon lub ten)

-wysoki pool pick mapy 3v3 (op postacie na ta mape)

Oferujemy:

-Czesto grywane rankedy obecnie jest nas 5 kazdy dywizja Plat+.

-Kanal TS3 z wlasnym podkanalem (jezeli ktos chce).

Cel to wbicie platyny do konca tego sezonu,grac mozemy nawet od zaraz.

Opublikowano

Nick: pw
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: s2
Kontakt: w grze
Dodatkowe informacje: DuoQ z ludźmi z L#, albo BoL. Oczywiście obowiązkowo +16 bo nie mam zamiaru grać z rozdartymi dzieciakami. TS obowiązkowy. Celem jest Goldzik do końca sezonu.  :)

Opublikowano

Nick: PW


Dywizja: Gold 1


Region: EUNE


Dodatkowe informacje: Szukam osoby do duo, dywizja gold 3+, bez flame. Zwykle gram popołudniu lub wieczorem. Gram głownie adc/mid ale mogę iść na wszystkie linie. Przydałby się jakiś TS lub skype.

Opublikowano

Nick: ObiOnePL
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver 3
Kontakt: W grze
Dodatkowe informacje: Szukam ogarniętej osoby do duo. Mam zamiar dojść do Golda przed końcem sezonu. Wymagam SKILLA (!), TS3/Skype, ogarniętego mikrofonu, osoby (czyli nie chcę jakiegoś dzieciaka) i oczywiście człowieka, z którym będziemy wygrywać !

Opublikowano

Nick: Na pw
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie): aktualnie P5 100lp
Kontakt: PW (mpc forum)

Dodatkowe informacje: gram tylko supp i potrzebuje osobe do duo jako adc.

Moje przeciętne gry: 

 

 

dee57f51b7e10.png

 

1) Edycja pluginów AMXX

2) Naprawa pluginów AMXX

3) Zaawansowane pisanie pluginów AMXX

Opublikowano

Nick:VanDarX
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie)S2
Kontakt: w lolu xD
Dodatkowe informacje:Szukam osoby która pomoże wybić mi się do golda przed końcem sezonu. Osobiście preferuje top/jungle ale mogę grac wszędzie. Moim zdaniem nie jestem jakimś PROSEM ale ogarniam dość sporo.

Opublikowano

Nick: Isoril
RegionEUNE
Level: 30
Dywizja: Gold III, do końca sezonu będzie Platinum.
Kontakt: W grze, lub na forum.
Dodatkowe informacje: Szukam teamu lub ludzi do rankedów 5vs5, lub do duo, minimum Gold w soloq.

Opublikowano

Siema !

Nasz toplaner sie wykruszyl a dalej chcemy grac na eslu. Nasz eMBQ Team szuka osoby +17 , mikrofon, ts, minimum platyna oraz main danej linii. 

Po wiecej informacji prosze o kontakt na lolu: eMBQ Tabasky

bez reklamy yt.

Opublikowano

Nick: pw
Region: EUN
Level: 30
Dywizja: GoldI
Kontakt: ts/skype
Dodatkowe informacje: szukam kogoś ogarniętego do duo na L#, najlepiej +16lat. cel: platyna, w następnym sezonie diament/master tier

,,Nawet jeśli nie masz już siły, możesz nadal walczyć i osiągnąć swój cel." <3 

 

29.png

Opublikowano

Nick:kNiFE1337
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: Platinum 1
Kontakt: ts/skype
Dodatkowe informacje:Jestem plat 1 i szukam ogarnietego diaxa ktory mi pomoze wyjsc do diaxa jeszcze w tym sezonie :)

Opublikowano

Nick: Kacza
Level: 29

Region: EUNE
Dywizja: (Opcjonalnie) -
Kontakt: GG: 45266982, LOL: Kacza666
Dodatkowe informacje: Gram only Top, mam dość grania z randomami, szukam osób (jungle, mid, adc, sup)  którzy pomogą wbić mi 30lvl a potem rankingówki 5v5. Oferuję TS3, zgrania, brak spin, w przyszłości esl'e. Studiuję ostro tą grę, uczę się, potrzebuje ludzi którzy będą robić to razem ze mną.

Opublikowano

Nick: podam pozniej
Region:EUNE
Lvl: 30
Dewizja: gold 5 (spadlem z gold 2)
Kontakt: pw na forum
Dodatkowe informacje:

Gram glownie na midzie

Mam 16 lat 

Posiadam ts i skype, czego tez wymagam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...