Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Asthean

Liga: Gold 2/1

Od kilku miesięcy gram jungle only.

Wiek; 16 lat, chociaż czasem zdarzy mi się zdenerwować i zachowywać jak dzieciak, trudno. Każdemu się zdarzy.

Posiadam ts, szukam kogoś do duo, pograłbym chętnie w jakimś teamie. Czas na grę mam, do końca wakacji chcę wbić platynę także nerdze cały dzień ... A w czasie roku szkolnego 3-4 meczyki dziennie. Posiadam ts.

Pisz pw lub w lolu

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: OverCreed


Region: EUNE


Dywizja:Gold I


Kontakt: W grze


Dodatkowe informacje: Szukam supporta. Gram głównie jinx/vayne. Mam 17 lat.


Opublikowano

Nick: GrzechuPL857
Region: EUNE
Level:
30
Dywizja: (Opcjonalnie) GOLD IV [ BYLO 2 ]
Kontakt:
PW FORUM / GRA 
Dodatkowe informacje: Gram jungle/topa/adc szukam kogoś do Solo/Duet 15+ ts3 sprawne mikro GOLD 4 +!!!!!!!!!!

Opublikowano

Witam, poszukujemy jedną osobę do teamówek :) W teamie mamy 2x gold i 2x diament, rola nieważna, zmieniamy sie - gramy dla funu. Minimum gold 3 :) Pisać pw.

Nie podaje nicku ani nic z tych rzeczy póki nie znajdę chetnej osoby. Miła atmosfera, nie flamujemy i smiejemy sie z gry. zapraszam1 :)
Najlepiej jakby to był support :) ale nie musi byc, jak powiedzialem.

Opublikowano

Nick: LazaR47PL

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Silver IV

Kontakt: w grze

Dodatkowe informacje: dołącze do drużyny, zagram duo. Mainuję top, support, mid

784091427630431250239.png
Regulamin sygnatur


Opublikowano

Nick: WWEvan
Region: EUW
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) : silver 1
Kontakt: PW
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo, najlepiej jak byśmy grali na #l :)

x


Opublikowano

Nick: Preaksent Region: EuNe Level: 30 Dywizja: (Opcjonalnie) : Gold IV (byłem w G1 , ale mainuje głównie supporta, z czego bardzo ciężko wycarrować) Kontakt: Forum, lub zaproś mnie w grze. Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo , najlepiej żeby ten ktoś był w podobnej dywizji jak ja.Chciałbym się dostać co najmniej do Platyny. Mainuje głównie Supporta , Jungle i Topa.

Opublikowano

Nick: MrWarzyf 
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) : silver 4 (spadłem ) ;/ 
Kontakt: PW , na lolu , GG : 44991125 
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do  dou  ogarnijącego itp ;] . Ja gram : Jugnle > Top > Supp > Adc > Mid  . Szukam dou chciałbym wyjść do golda a samemu trudno ;]  Pozniej mozna ts itp . 

Opublikowano
Nick: LuzaQQ

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: (Opcjonalnie) : plat 2/3/4

Kontakt: PW tutaj / na lolu.

Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo. Ogarniam bdb mid oraz adc. Szukam kogoś najlepiej kto mainuje suppa/jungle lub topa ;)

195721405447585377468.jpg

by  @czarnaaa

 

 

Jeśli pomogłem, daj lajka :)

 

 

Opublikowano

Nick: AVA K1mzan
Region: NORDIC 
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) : G5
Kontakt: SKYPE/TS3
Dodatkowe informacje: DO DUO , G5+ MAM ALL POSTACIE MAINUJE WSZYSTKO CO MA IMIĘ nie szukam dzieci 

marrucy.jpg

 

 

Życie jest krótkie i trzeba je wykorzystać

Opublikowano

Nick:Asderk
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja:Silver V
Kontakt: W grze,[email protected]
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do wspólnej gry najlepiej z Silvera/Goldu.Gram na wszystkich liniach ale w duo można byłoby grać we 2 na bocie.Kontakt na maila lub w grze.

Opublikowano

Nick:Papryku
Region:EUNE
Level:30
Dywizja: G5
Kontakt:LoL,Pw .
Dodatkowe informacje:Szukam ludzi do ranked team 3 vs 3

Pamiętaj ZŁO czai się wszędzie cZŁOwieku

Opublikowano

Nick: InsAne Clutter
Region:EUNE
Level: 13
Dywizja
: -
Kontakt: W grze bądź gg - 5456010 bądź tutaj na forum ;)
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do wspólnej gry najlepiej jakiś support na bota, jakiś czas temu zacząłem grę ;) Szukam przede wszystkim osoby która wtajemniczyłaby mnie w ten kunszt gry w lola ;) Posiadam wszelkie urządzenia do komunikacji! :)

Opublikowano

Nick: Nightmare Soul
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) : Platyna1
Kontakt: pw,na lolu
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś kto pomoże wejść do diamentu 5 bo nie da się ^_^

Deviles99_eune_238_1_text.png


 

Opublikowano

Nick: sebolinka1
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja
: -  bronze v ...
Kontakt: skype dacek3

Dodatkowe informacje:  szukam kogos kto pomoze wycarrowac razem gre w tym jebanym gownie, w ktorym w kazdej rundzie pol teamu afk lub troll, bo nie dasz mu topa, a on nie rozumie ze teemo kontruje yi, gram juz dlugo w lola, ale siedze w tym badziewiu od dawna, jezeli ktos jest w mojej sytuacji a umie grac to pisac pw lub skype

420101414077782925230.png

Nie zrozumiales mojej decyzji? Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie! :)

Opublikowano

Nick:DzieckoPrivS
Region:EUNE
Level:22 ( szybko rosnie )
Dywizja: unranked yebany
Kontakt:LoL,Pw .
Dodatkowe informacje : Jestem adc , szukam supporta na bota ;) jak na swoj lvl gram zaje** spokojnie radze sobie na każdym meczu.  Mam ts3 i gram często :) zapraszam :) twoj lvl nie wazny :)

Opublikowano
Nick: JasiegxD

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: GoldV

Kontakt: PW na lolu

Dodatkowe informacje: Ogarniam bdb mid oraz support czasami gram na topie. Szukam kogoś do duo oraz teamu 5v5 i 3v3. Może być z bolem. TS3 16+
Opublikowano

Nick: Na PW

Region: EUNE

Dywizja: Gold V

Kontakt: PW

Wymagania: min. 500 gier na normal i 100 na ranked. Wymagany BOL.

 

Szukam ludzi ogarniętych grających na BOL. Dużo tutaj na forum osób, którzy nawet na BOL nie potrafią wygrać linii.

 

Chcę w tym roku dojść do Master Tier. 

 

Gram głównie top i mid.

Opublikowano

Nick: -
Region: eune
Level: 30
Dywizja: Gold2
Kontakt: Forum lub gg: 11157822
Dodatkowe informacje: Poszukuję ogarniętej osoby do duo rankedów. Wymagam minimum 18lat, mikrofonu i teamspeak'a. Dywizja podobna do mojej.

Gram na każdej linii, lecz w jungle'i nie idzie mi za dobrze. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...