Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Bardzo tajny i na pewno go nie znasz

Region: EUNE

Level:  30

Dywizja: GOLD IV

Kontakt: Forumek

Dodatkowe informacje:  Szukam jednej osoby do 3v3 która gra na BoLu albo l#.

 

76561198053546969.png

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: BornToDie1999
Region: EUWE
Level: 30 
Dywizja: (Opcjonalnie) Bronze 1
Kontakt: GG: 43890392
Dodatkowe informacje: Przewaznie gram Ahri , Akali ale wszędzie mogę iść 

 

Nick: BornToDiePoland

Region: EUNE
Level:  6 
Dywizja: (Opcjonalnie)
Kontakt: GG: 43890392
Dodatkowe informacje:

Opublikowano

2 osoby do teamu ranked 3x3, soloq żeby platyna była chociaż (po wygranych placementach będzie platka od razu), bol, nie bol nie obchodzi mnie to, byle wygrywać :) osobiście gram bez, ale noł problemo ogarniam, chętni na pw :)

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

Nick:Podam jak się ktoś zgłosi
Region:eune
Level: 17...
Dywizja: (Opcjonalnie) plat5
Kontakt: sebabes.tt (skype)
Dodatkowe informacje:Main supp (thresh/morg) reszte też ogarniam w miare. Poszukuje teamu 5v5, do duo nikogo nie chce bo i tak sie przegra ;x

Opublikowano

Nick: OverCreed
Region: EUNE
Level: 30 
Dywizja: (Opcjonalnie) Platyna V
Kontakt: PW lol
Dodatkowe informacje: Razem z moim supportem szukam team'u 5vs5. Gramy ze sobą ponad rok.

Moja dywizja to platyna V a jego silver II (Gra dużo lepiej ale przez brak czasu jest tam gdzie jest).

Ja gram głównie: Jinx,Vayne,Lucian. On:Thresh,morgana,lulu. Więcej informacji na PW.

Opublikowano

Nick: Podam na PW
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) G4
Kontakt:  Forumowe PW
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo, wymagam gold+, dobrze by grał supportem/junglerem gdyż ja gram adc/mid.

Opublikowano
  • Nick: Ertagon
  • Region: North/East
  • Level: 30
  • Dywizja: Srebro 5 (ale czuję się jak Srebro 2-3)
  • Kontakt: skype Jarek Janas (pisać w zaproszeniu LLD)

 

Dodatkowe informacje: Szukam osób do drużyny rankingowej 5 vs 5. Planujemy brać udział w turniejach. Treningi są w weekendy (jeśli odpowiada)

 

       Wolne Miejsca:

  • Preferowane: ADC
  • Ewentualnie: MID, TOP, SUPP
  • Rezerwowy: ADC, SUPP, MID

 

Opublikowano

Szukam 2 Bolowców bądź L# do wspólnej gry 3on3. Najlepiej żeby było to osoby rozgarnięte umysłowo i pamiętające że to jest tylko gra a nie prawdziwe życie:)

Kontakt na lolu Puciaty25

Opublikowano

Nick: NA PW

Region: Turcja
Level:  30
Dywizja: (Opcjonalnie)własnie spadlem do p2..
Kontakt:  PW
Dodatkowe informacje:Duo z bolem, preferuje mida/solo czasami adc.

Opublikowano

Nick: CrisPK96
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: GOLD 2
Kontakt: PW, na lolu
Dodatkowe informacje: Szukam junglera (dywizja GOLD) do drużyny 3v3 (SILVER 3).

Opublikowano

Nick:Ivning
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: S1
Kontakt: PW,LOL
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś kto mnie wycarruje do golda albo z kim mógłbym pograć duo (min. silver 1/2 ew. 3) przez tych trolli nie da sie wejść do golda :/


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Nick: mTTy
Region: EUNE
Dywizja: GOLD III
Kontakt: na LOLu
Dodatkowe informacje: Poszukuję graczy do teamu 3v3 i 5v5.  Gramy bez spiny, na luzie, 4fun. Mile widziani graczy z niższych dywizji: brąz, silver :)

Opublikowano

Nick:kubusskw
Region:eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) srebro v
Kontakt: w lolu lub tutaj
Dodatkowe informacje: Poszukuję teamu do 5 vs 5 mój main to supporty

9744614511434431437261.jpeg

Opublikowano

Nick: ZróbmySobieDziec
Region: EUNE
Level: 17
Dywizja: ----
Kontakt: GG-26619518 / skype : seba.seba341
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do grania normali, najlepiej duo top/bot . Mam 19 lat i posiadam sprawne mikro ;) Liczę na szybki kontakt

Opublikowano

Witam,

Szukam graczy do teamu 3v3 (EUNE).

Oczywiscie wymagany BoL.

Najlepiej, żeby owi gracze ogarniali 2 offtankow (team annie/ryze + offtankow na bolu miazdzy system), oczywiscie jestem otwarty na inne sugestie.

Zainteresowanych prosze o kontakt na MPCF.

Opublikowano

Nick: Bonus JPG
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) P5
Kontakt:  W grze
Dodatkowe informacje: Szukam drużyny 3v3/5v5 żeby wbić skina do warda. Więcej info w grze.

6434527732.png76561198021029824.png

 

 

 

 

Opublikowano

Nick: h0psiu
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Platyna 3
Kontakt:  W grze ew. pw

Dodatkowe informacje: Mainuje adc, dobry support mile widziany, mozecie miec bola czy co tam, minimum platyna 4. 

4zzt3n.png

Opublikowano

Nick: Podam na PW
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) G4 75pkt w kazdym prawie rankedzie staty na +
Kontakt:  W grze
Dodatkowe informacje: Szukam drużyny 3v3/5v5 żeby team był w platynie moge grac albo nie jak ktos chce chodzi o to zeby team byl w platynie i tyle ;p

Opublikowano

Nick: Groxill

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Silver V 

Kontakt: Mozecie zaprosić w lolu

Dodatkowe informacje: Szukam kogoś, który by mógł mnie troche wycarrować, poniewaz ja ciągle przegrywam i nie moge nic z tym zrobić.

MindlessCanineHanumanmonkey-max-1mb.gif

Opublikowano
Nick:  Andr0

Region:EUNE

Level: 30

Dywizja: platyna 1 

Kontakt: lol / pw

Dodatkowe informacje: Szukam duo najlepiej midera lub adc najlepiej smurfa. Planuje wbić diament. Gram jungle>top>adc>support. Mam 19 lat.

 


Nick:  4ndro(smurf)

Region:EUW

Level: 30

Dywizja: PLAT 5

Kontakt: lol / pw

Dodatkowe informacje: Szukam duo aby wbić diament na west . Gram jungle>top>adc>support. Mam 19 lat.

Opublikowano

 Witam


 Nick: diversee


 serwer: EUW


 lvl: 30


 dywizja: silver


 


Szukam ludzi do gry, nie ważne czy to DuoQ, normale czy teamówki. Ostatnio w większości samotna gra trochę mnie nudzi. W LoLa gram od ponad 2 lat ale z dużymi i częstymi przerwami. Szukam osób powyżej 18 roku życia ( sam mam 21 wiosen ), którzy chcą się poprostu dobrze bawić grając w tą grę. Wymagany oczywiście TS3 ( mam własny zaufany serwer TSa ). Jeśli ktoś jest zainteresowany pograć sobie trochę w miłym towarzystwie to zapraszam, dodawajcie w grze i piszcie . Pozdrawiam  :)


Opublikowano

Nick: Napisz do mnie na pw na mpc lub na gg to sie dowiesz
Region: EU West
Level: 21
Kontakt:  36520528 gg
Dodatkowe informacje:

- Chce wbic szybko 30 lvl a samemu sie nudno gra.

- Gram TYLKO na midzie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...