Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Your Sweet Drug

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: (Opcjonalnie) Platinum V

Kontakt: Wiadomość prywatna na forum bądź w grze.

Dodatkowe informacje: Poszukuję 3 ogarniających grę osób (myślę, że minimum gold) do teamu 5x5 na pozycji top, las (jungle) i mid/adc/support w jednym, żeby potrafił zagrać tak samo dobrze na midzie, adc i supporcie, lub chociaż midzie i adc ;)

 

@Edit Oczywiście nikogo nie dyskryminuję, jeśli jesteś dobrym silverem i czujesz się na siłach, żeby grać z wyższymi ligami to jak najbardziej daj znać :D

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Caandar
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold 5, troszkę mi się ostatnio spadło.
Kontakt:Dodawać w grze, ewentualnie pisac na PW tutaj
Dodatkowe informacje: Szukam team'u 5 v 5 i/lub 3 vs 3. Jeżeli chodzi o piątki mogę grać na adc midzie bądź topie, jeżeli chodzi o trójki preferuje AP.

W każdym bądź razie proszę o kontakt, wszystko idzie dogadać ;)

 

@Edit - preferuję TS (mam właśny VIP kanał), ponieważ mam spore problemy z mikro na skype :)

Opublikowano
Nick: Rewim

Region: EUW

Level: 30

Dywizja: Gold IV

Kontakt: Pw / Lol

Dodatkowe informacje: Szukam teamu  5vs5  Main ADC posiadam ts3 mam 17Lat

Opublikowano
Nick : The Làst Hour

Region: EUW

Level : 30

Dywizja : Plat 5

Kontakt : na lolu

Dodatkowe Informacje: Szukam teamu ogarnietego, gram na ADC/jungle, 13 lat ale mutacje praktycznie mam :]

Play to have fun, not to win.

Opublikowano
Nick : AveRock

Region: EUNE

Level : 30

Dywizja : Plat 4

Kontakt : w grze

Dodatkowe Informacje: Szukam ludzi do stworzenia teamowki.Narazie jest nas 2(ziomek z Plat 5) i gramy duo bota, więc trzeba nam mid,top,jng. Fajnie by bylo jakby ten ktoś grał wieczorami,mial z 17lat+(mutacja oczywiście),mikro(nie szumiące),minimum Platyna 5.

Opublikowano

Nick:TasakPMI
Region: EuNE
Level: 30
Dywizja: Gold V
Kontakt:

- Gra,

- skype : tasakpmi
Dodatkowe informacje:

Witam, szukam ludzi chętnych do wspólnej gry normale/ rankedy szukam ludzi umiejacych grac min. gold V,wiek min 15/16+ lat

graphic.png

Opublikowano

Nick: Na PW
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) G3 (80LP)
Kontakt:  PW
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś G1+ do Duo, gram wszędzie - ważne by osoba była ogarnięta bo po 5 promo do g2 mam dosyć grania soloq...Dobrze by wiek był +17

Opublikowano

Witam ~ Szukam jakiegoś teamu/osoby do grania NORMALI dla funu !

Plat 3 EU NE

 

Skype : CapthaPL

Gra : CapthaPL

Opublikowano

Nick:Po kontakcie na pw  :)

Region:EUNE

Dywizja: Silver 4-3 ^^

Komunikacja: ts,skype bez różnicy

Kontakt:pw tutaj :)

Dodatkowe info. Mam 17 lat szukam kogoś do grania duo najlepiej na bocie ja support Ty adc :) Myślę że wiek podobny do mojego ^^

Opublikowano

Nick:ExeC1997

Region:EUNE

Dywizja: UNRANKED [8LVL]

Komunikacja: ts/skyp lecz preferuję TS3

Kontakt: Tylko po przez LoL

Dodatkowe info. Mam 17 latek po mutacji od nie dawna gram lecz coś tam ogarniam i szukam ludzi(3os) do wspólnych gierek.

Opublikowano

NICK:S h i s h ä


REGION:EUNE


DYWIZJA: SILVER IV


KONTAKT: EMAIL [email protected]


DODATKOWE INFO:Szukam ludzi do gry na poziomie silvera a jedyne wymagania to posiadanie ts3 oraz wiek +15, na email odpisuje do 5 min no chyba ze gram.

Opublikowano

Nick: Domin397
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold 1 100LP  2 winy 1 lose w serii do platyny
Kontakt: W grze Domin397
Dodatkowe informacje: Potrzebuje pomocy w wygraniu serii, bo coś czuję się przegram już drugą. Jedna gra wystarczy

Opublikowano

Nick : GewellMann
Region : EU-NE
Level : 30
Dywizja : Gold 3
Kontakt : w Grze / na Forum
Dodatkowe Informacje : szukam TEAMU RANKINGOWEGO gram na Midzie / top / supp ( pref mid ) :D 
mam skype / mikro ;3
jak szukacie osoby z Bolem to jestem do dyspozycji ;3  ( Syndra / Orianna / Katarina ) na midzie 
a na topie / supp radze sobie sam bez bola ;3

32984651300858722438.png

Opublikowano

Nick : kurribo
Region : EU-NE
Level : 30
Dywizja : Gold 4
Kontakt : w Grze / na Forum
Dodatkowe Informacje : szukam kogos do duo z bolem , mam skype / mikro , wiek najlepiej 23+ , ja aktualnie 30+
 

Opublikowano
Witam , szukam ludzi na normale

Maja byc k***a przekatami

WIEK 18 +

TS3 OBOWIAZKOWO !

Moja Dywizja w solo/q PLAT III potrzebuje nazbierac ip na nowe champy zeby kontynuowac rankedy jest to moj smurf .

 

RafcikHTA

Opublikowano

Nick:xGrzyb3k1337
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie)silver III spadłem z II
Kontakt:w grze następnie skype/ts
Dodatkowe informacje:meinuje adc i szukam supporta do duo

 
Opublikowano

Nick:SaTTeS10
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: plat 5
Kontakt:w grze

Szukam graczy do stałego teamu rankingowego.

Wymagam:

-TS3 (mamy kanal tworzony specjalnie dla teamu)
-Facebook(Grupa teamu,tam zamieszczone beda info kiedy gramy)

-wiek 17+ (w specjanych wypadkach moze byc mniejszy)

-dywizja gold1+

-dostepnosc na fb/lolu

-Kultura (bez flamu podczas porazki i obrazania sie)

Szukamy:

-MID  (main)-szukany gracz podstawowy

-ADC (main)-szukany gracz podstawowy

-TOP(rezerwa)        "(main)Platyna 1"

-SUPPORT(rezerwa)  "(main)Platyna 5"

-Jungler  (rezerwa)     "(main)Platyna5"

Oczywiscie rezerwa jezeli okaze sie lepsza niz gracz glówny zostanie z nim zmieniony

Opublikowano

PILNIE poszukiwana 1 osobu do teamu rankingowego 5v5

SERWER EU WEST. SZUKAM KOGOS KTO MAINUJE JUNGLE.

Wszyscy członkowie teamu ogarnięci i po mutacji swój ts.

Pisać pw lub w lolu pod nick Dawb

Opublikowano

Nick: ---- (Podam po kontakcie na forum)
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: G4-G2
Kontakt: Forumowe PW
Dodatkowe informacje: Szukam osoby do duoq, wymagany conajmniej g3, dobrze by było gdyby używał BoL'a lub L# ale ma mieć w pakiecie Brain.lua. Wiek +16 TS/Skype Wymagany.

Opublikowano

Nick: Aqwal
Region: EUNE
Level: 30

Dywizja : wbitego mam plat 5, w najlepszym momencie byłem plat 2, no ale juz nie mam siły na tych ludzi którzy tam grają i nie chce mi się wbijać już nic w tym sezonie, czuje się na siłach Diamentu, nie jednokrotnie wygrywałem linie z diamentem

Kontakt: wysyłać zaproszenia w grze
Dodatkowe informacje: Szukam teamu 3 vs 3 / 5 vs 5, żeby wbić nagrode w postaci warda, nie ważne dla mnie jest czy team będzie się składał z brązów czy challangerów, ważne dla mnie jest, żeby ludzie w nim byli aktywni i było grane dziennie chociaż 3 gry. Jeżeli team okaże się naprawde spoko i gra z jego cżłonkami okaże się przyjemnością, mimo wbicia nagrody mogę grać dalej w teamie. Nie gram na SKYPE, tylko i wyłącznie TS3

PS: nie używam BOL'a, ale nie będzie mi przeszkadzać jeżeli inni członkwie będą z niego korzystali

 

mainuje TOPA, ale gram wszędzie

Opublikowano

Nick: Pazdziochowa

Region: EUNE

Dywizja : B II

Kontakt : tu na pw i w grze

Dodatkowe informacje : szukam osoby  do duo ranketów , moja pozycja to adc .Najlepiej aby druga osoba to support który wie o co chodzi na tej pozycji :)

Jeśli komuś nie idzie nie obrażam bo każdy ma kiedyś gorszy dzień . Jeśli chodzi o wiek to prawie 19 

                                                                                                      89353087769044834742.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...