Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: iSkorMichu
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold 3
Kontakt: w grze lub tu na pw
Dodatkowe informacje: Michał 18 lat , szukam teamu 5v5, minimum gold, mainuje MIDa :)

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:DmatiD1

Region:EUNE

Level:30

Dywizja: Silver II

Kontakt: Pisać w grze (mam skype,ts'a)

Dodatkowe informacje: Mam 15 lat szukam kogoś w podobnym wieku gram raczej tylko duo ponieważ chcę się wybić do golda.Chodzę na wszystkie linie lecz najczęściej na jungle,ogarniam supporta.Szukam kogoś o podobnej lub wyższej dywizji byle ogarniętego lub kogoś kto mnie chętnie wybije do golda.

Opublikowano

Nick: x33Hawkey
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Silver III
Kontakt: PW, LoL
Dodatkowe informacje: Mam 17 lat, Oferuje kanał na TS3, dobrze byłoby jeśli miałbyś mikro. Dawniej mainowałem support'a, obecnie grywam raczej ADC / Support. Wróciłem po kilku miesiącach przerwy, spadłem w tym czasie z SI do SIII. Szukam kogoś ogarniętego, kto nie będzie płakać i ogarnia gre. Widze, że pojawiają się tez posty typu: "Bol mile widziany", jeśli o mnie chodzi, to obojętnie, bylebyś był ogarnięty. 

i5 3350P, GB GTX960 WF2 4Gb, Goodram 2x 4Gb 1333MHz CL9, Corsair VS450, Crucial M550 128Gb, iBox 715, Windows 8

Steelseries Siberia V2, SS Rival, XyperX Fury Pro 

 

Opublikowano

Nick:Nightmare Soul
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Plat1
Kontakt: W grze,pw mpc
Dodatkowe informacje:Szukam kogoś kto pomoże wbić ten diament bo zawału można dostać jak Ci ludzie graja :p 

Deviles99_eune_238_1_text.png


 

Opublikowano

Nick:SDG Kildrak

Region:EUNE

Level: 30

Dywizja:(Opcjonalnie)  Gold V

Kontakt: PW/ LOL

Dodatkowe informacje: Gram na pozycji ADC szukam supporta minimal s3

Opublikowano

Nick: PL Kateshi (flame na starcie :D)
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver IV 

@Edit here :c
Kontakt: Lol, czasem skype xkateshi
Dodatkowe informacje: Mam 13 lat, już przechodzę mutacje to z głosem nie jest źle, ale lubie "nieogar" :c. Teraz gram nawet spoko, ale nie ma szału, grałem dużo 1 vs 1 z kolegą z platyną, to trochę się więcej nauczyłem. Gram top/jungle/mid, szukam 1 kolegi do gry, czasem rankedy czasem pvp :P a może 1 vs 1.

Opublikowano

Nick: xXxLImoxXx
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Gold V
Kontakt: W grze / Skype
Dodatkowe informacje: 15+ lat. Cel Platyna. Mainuje mid/adc szukam junglera ewentualnie supporta. Musi ogarniać i współpracować żebyśmy sami carrowali gry (nie ma co liczyć na innych) Nie masz golda nie pisz. Masz? Pisz od zaraz póki wakacje i jest czas. Chętnie pogram po 10 albo więcej rundek dziennie o ile dobrze nam idzie.

Opublikowano

Nick: luffino
Region : EUNE

Lvl 30
dywizja Gold IV

Kontakt ts,lol

16 lat, cel platyna - diament Szukam partnera do duo najlepiej też gold ;) lub platyna jak kto woli :D W gre gram od konca 1 sezonu mysle ze ogarniam ^^

Opublikowano

Nick:Trasnip

Region:TR

Level: 30

Dywizja: (Opcjonalnie)diamond2

Kontakt: GG, PW, w grze

Dodatkowe informacje: szukam ludzi do duo mogą być z bolem chce tryhard do challangera

Opublikowano

Nick: SuarezGod
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Platyna+
Kontakt: W grze
Dodatkowe informacje: Szukam ADCarry/Support/Jungle/Top do teamu ktory chce pograc cos dluzej.

Wymagam :

- wiek 16++

- minimum Platyna V
- posiadanie meta picków 
- sprawny mikrofon oraz ts3
- bycie osobą komunikatywną

- możliwość grania w poniedziałki , środy i czwartki od godziny 17:00|18:00 - 21:00|22:00

Opublikowano

Nick:CreatPlay
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) S3
Kontakt: Na lol'u/pw na mpc
Dodatkowe informacje:  Szukam ogara do grania rankedów :}

Najlepiej gra mi się mid/top

Opublikowano

Nick: Fl3pJ4ck
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) s1 
Kontakt: w grze lub forum
Dodatkowe informacje: Szukam supporta do grania duo, dyzwizja obojętna wymagam tylko umiejętności gry suportem i 15lat+ i ts/skype 

Opublikowano

Nick: Wasze mamy
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) S2
Kontakt: LOL/SKYPE/TS3/FORUM
Dodatkowe informacje: Szukam teamu do rankedów. Mainuje Jungle a resztę linii również potrafię zagrać:) Czekam na kontakt.

Opublikowano

Nick : Wiosen7


Region : EUNE


Level : 30


Dywizja : Gold II


Dodatkowe informacje : Szukam ogarniętej osoby do duo,Gold II +,gram na wszystkich liniach.


Opublikowano

Nick: Komak4 / Caandar


Region: EUNE


Level: 30


Dywizja: Gold V / Gold IV

 

Linia : Top / Adc


Kontakt: W grze Komak4/Caandar lub PW


Dodatkowe informacje:

Szukamy osób do teamu 5vs5 ranked. Gramy wieczorami, od 20.

 

Preferujemy osoby grające postaciami z obecnej mety.

 

Selekcja na podstawie wspólnych meczy, nie dywizji.

 

Mamy własny kanał na TS3. Tylko osoby po mutacji.

 

Gramy na poważnie, bo nikt nie lubi przegrywać, ale mamy poczucie humoru, swoje odpały, o czym się na pewno przekonacie ;)

Opublikowano

Nick : Ha1rless

Region : EUNE

Dywizja: Diament

Kontakt : Forum lub PW w grze

 

Dodatkowe info : Szukam osoby do gry duo, zmotywowanej aby wbić d1/challenger jeszcze w tym sezonie. Gra solo się mnie nudzi;<

Opublikowano

Nick : Alistar xMid


Region : EUW 


Lvl : 4-5 


Dywizja: -


Kontakt : Forum lub PW w grze


Dodatkowe info : Chcę wylewelować smurfika do 30 szybko i w tym sezonie nabić jakąś dywizje . 


Screen z pierwszego normala ( kata ponoć smurf supp z plat V ) : http://scr.hu/0es4/10z9e

WQyaZF.png

Opublikowano

Nick: Nightwish

Region: EUNE

Dywizja: Gold V

Kontakt: Skype lub w grze

Dodatkowe info: Szukam jakiegoś ranked teamu. Gram głównie w jungli oraz na topie.

Opublikowano
Nick :Na PW

Region : EUNE 

Dywizja: Z bratem D1 solo Plat V i 18lvl

Kontakt : Forum 

Dodatkowe info : Chce jak najszybciej wbic 30lvl i od unrankeda wbic Diamond. Szukam Supporta który bedzie grał na Bolu najlepiej Blitzcrankiem na  MehAIO + EzEvade.Wymagam Dywizji GOLD 3 + bądź unranked i smurf ;] Albo ja Suppoer blizcrankiem a kolega Adc na Bolu.

Opublikowano

Nick: AjssTi
Region: EUNE
Level: 6 <33
Dywizja: (Opcjonalnie): Challenger oczywiście.. xD
Kontakt: W lolu :)
Dodatkowe informacje: Jestem nowa i prosze nie krzyczeć ;C

pangea_baner_2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...