Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam osob chetnych do wspolnej gry.Jako jeden team.
Szukam 4 osob.

Wolne linie : Jungle / ADC / SUPPORT / MID

Ja gram TOP

Dywizji nie biore pod uwage

Najwazniejsza jest umiejetność gry

Wymagany komunkator np Skype


 

Nick: HardMasterPL / HunterScreen

Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: Brąz
Kontakt:
Skype : HardBass..
GG : 31528780

PW

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: GungaBalunga

Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: Brąz
Kontakt: skype / misteriada1

szukam kogoś na duo rankedy lub mogę dołączyć do teamu ewentualnie stworzyć chętne osoby zapraszam na skype ;)

Opublikowano

Nick: Drozdy
Region: Eune
Level: 30
Dywizja: Gold III
Kontakt: Gra / PW
Dodatkowe informacje: Szukam osób do grania duo/normali. Najchętniej gram na midzie. Jeżeli jakiś team 4fun potrzebuje kogoś na mida to chętnie spróbuję swoich sił.

Nie wiesz jaki skład zrobić w FUT? Zapraszam na PW.




Opublikowano

Nick: Pawcio882
Region: Eune
Level: 30
Dywizja: Silv II
Kontakt: Gra
Dodatkowe informacje: Szukam teamu 4 fun gram na topie oraz osób do normali <ważne aby osoby się nie spinały >

Pasjonat
Opublikowano

Nick: Wugser
Region: EU West

Wiek: 17 (za kilka miesiecy 18 ;) )

Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie): rankedy tylko 3v3 i 5v5 grałem. Aktualnie brak
Kontakt: w grze najlepiej Skype: Gordek4
Dodatkowe informacje:

Szukam ludzi do pogrywania normali. Gram od początku II sezonu.

mogę pobrac TS jak by ktos wolał.

Preferuje Mid / adc, ale moge też grac topa ew. support.

jinx_by_solar11pro-d7nghy7.png


 


Chetnie pogram 4fun w jakims bronze/dolny silver. Kto chce free elo pisac ;D

Opublikowano

Nick:TheWitt
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: Plat II
Kontakt: Przez w na mpc lub w grze
Dodatkowe informacje: Szukam teamu gold 2+ gram supp adc jng mid

Medium_eune_59_5_text.png

Opublikowano

Szukam Junglera do teamu.

Brakuje nam Junglera do 5 graczy.

Jesli szukasz milej atmosfery gry zespolowej to napisz

 

Jungler wymagany w grach : 5 vs 5 Ranked / 5 vs 5 Zwykła gra 4fun / oraz gry dla zabawy ( aram ) itp

Dywizja : nie wymagana
Wymagane : Znajomosc gry oraz jungli.
Skype / ts3
Kulutra


KONTAKT
Skype : Hardbass..
gg : 31528780
PW

Opublikowano

Szukam kogos do teamu na TopLane !!

 

Dywizja: GOLD MIN !!

Wiek: Bez roznicy nie chce placzkow i dzieci bez mutacji.

Serwer: EUNE

Nick: Haszyszbless

Opublikowano

Nick: michuxkox
Region: EU NE

Wiek: 15

Level: 30
Dywizja: Gold 2 ostatnio był dosyć słaby okres ;0
Kontakt: w grze Skype: michukox123 lub pw na forum, mam też ts
Dodatkowe informacje: Nazywam się Michał nie flejmię nie płacze jak przegram albo jak mi support zabierze killa bo kill dla teamu to kill wkońcu szukam teamu głównie do 5v5 zazwyczaj gram mida ale do innych linii mogę się dogadać jeśli brakuje ci też adc to mam dobrego kumpla na tą pozycje :P

Opublikowano

Nick:BFF Awesome
Region:EUW
Level: 30
Dywizja: Plat II
Kontakt: w grze
Dodatkowe informacje: Szukam chętnych do gry. Nawet bronzów. Jestem forever alone więc niech każdy dodaje :)

Opublikowano

Szukam teamu 3v3, najlepiej gold V+

 

Nick: McGrasus
Region: EUNE
Dywizja: Silver IV
Kontakt: PW tutaj, lub w grze.
Dodatkowe informacje: Mainuje ryze.

Δ ( ͡º ͜ʖ ͡º)  ಠ_ಠ Δ

 
Opublikowano

lvl: 5. Szukam osoby/osób ktore pomogły by mi graniu na zwyklym pvp .

 

Dodatkowe info: szukam osoby ktora się nie spina, gra na luzie. Ktora bedzie sklonna bardziej wytlumaczyc mi grę.

 

Kontakt : pw forum.

 

Posiadam tsa wraz z mikro itp

Opublikowano

Nick: Scheit
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) plat v
Kontakt: pw na forum lub lol
Dodatkowe informacje: Szukam supporta i mida do teamu. Wymagam duzo czasu na gre

Opublikowano

wns7.png


Witam wszystkich bardzo serdecznie.


Chciałbym zaprezentować nowy Gaming League of Legends.


Szukasz kogoś do wspólnej rozgrywki? Poszukujesz drużyny dla zabawy bądź do celów wyższych? Nie masz 30 poziomu a chciałbyś stać się lepszym graczem? Czytaj dalej



l2gl.png



League - Gaming jest nowym projektem, który ma na celu udoskonalanie umiejętności graczy, pozytywne niesienie słowa o polskim Comunity oraz dawanie wielkiej radości z wspólnej gry z rówieśnikami.


Gamingiem tego nazwać nie można, gdyż sam ,,Gaming'' jest czymś jak Club E-sportowy. Masz tam dostępnych trenerów itd. U nas takich luksusów nie znajdziesz, aczkolwiek jeśli złożysz aplikację, jestem pewny że nie pożałujesz.


W naszych progach znajdziesz trzy (3) opcje drużyn dla siebie :



1) Under 30 - Grupa osób która nie osiągnęła 30 poziomu przywoływacza *


2) Ranked Team 4FUN - Team rankingowy, ale nie tylko dla graczy z 30 poziomem postaci.


3) Best of the Best - Team wybierany przez liderów po wcześniejszych rozgrywkach i lepszym zapoznaniu się z członkami. W tym zespole występują najlepsi z najlepszych.


*Po osiągnięciu 30 poziomu automatycznie przenosisz się do teamu wyżej


Więcej informacji znajdziesz xxx


Możesz również pisać na gadu gadu : 49387224


SERWER : Avalon

Nick : SenseiiKakashi

LVL : 62 Rośnie

Job : 57

SP : Ranger 30 +1, Sin 29 + 2 , Destro 39 +5, wk 29 +4 ( rośnie )

 

 

Szukam ludzi do dropienia piórek w pt i do pts 2

Opublikowano

Nick: 6MACABRA9
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) : GOLD +
Kontakt: PW
Dodatkowe informacje:

 

Szukam osób do wspólnej gry. Chciałbym złożyć team jeszcze w przedsezonie, a następnie wystartować z pełną parą na sezon 4.

Zapewniam częstą grę ESL'i oraz innych turniejów.

 

POSZUKUJĘ : MID LANER, JUNGLER

Opublikowano

Nick: PoYebanyW
Region: EUNE
Level: 7
Kontakt: skype: wiktor.pubanc
Dodatkowe informacje: Cześć jako iż nie mam kolegów (forever alone)

postanowiłem robić nocki w wigilię oraz sylwestra.

Ale jako iż nie lubię być sam postanowiłem stworzyć akcje która łączy

"samotnych ludzi" xD

Będziemy grać w lola

przez calutką noc. Cała akcja będzie się odbywała na skype (zrobimy jedną wielką konwersację)

Jeśli chcesz dołączyć do nas i pograć razem to zainstaluj skype i dodaj mnie:

wiktor.pubanc

Zapraszam noł lajfów starszych i młodszych z mikro i bez (można pisać i gadać)!

Start akcji:

WIGILIA: 23:30

SYLWESTER: 22:00

Opublikowano

Nick:TheWitt
Region:EUNE
Dywizja:Plat 2

Wiek:17

Kontakt:Przez pw na mpc/LoL'u

Planuje stworzyć team składający sie z graczy z dywyzji plat V minimum

Jeżeli szukasz teamu napisz do mnie

Medium_eune_59_5_text.png

Opublikowano

Nick: ted6718
Region: EUW
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) : GOLD 4 i rośnie
Kontakt: PW
Dodatkowe informacje: Szukam jakiegoś teamu 5 vs 5 mam 17lat mikro ts itp kontakt pw forum jeśli chodzmi o mój styl gry nie gram dla siebie staram sie grać dla dróżyny nie zależy mi na kilach lecz bardziej na farmie kile z czasem sie zdobędzie lecz farme cieżko odrobić

Opublikowano
Nick:Zagrajmerek

Region:EUNE

Level:30

Dywizja: (Opcjonalnie)Silver 5

Kontakt:PW, GG, W grze

Dodatkowe informacje:Dojdę dla teamu, chcę pograć z fajnymi ludźmi, trochę powygrywać

i przede wszystkim dla funu :)

Mam dużo czasu w piątki(głównie 16:00-4 w nocy z 2 godzinną przerwą pod wieczór)

Opublikowano

Nick: Krzyskaw
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Brąz III
Kontakt: w grze
Dodatkowe informacje: Poszukuje kogoś do duo, ew. do teamu, poszukuje adc.

50 postów

100 postów

150 postów

200 postów

250 postów

Opublikowano

Nick: Wszystko w swoim czasie :)
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Platyna5
Kontakt: Priv na forum
Dodatkowe informacje: Szukam jakiegoś teamu do grania rankedów , 17lat preferuje support/adc ( ostatecznosc jungle) Pozdrawiam.

Opublikowano

 

Nick:TheWitt

Region:EUNE

Dywizja:Plat 2

Wiek:17

Kontakt:Przez pw na mpc/LoL'u

Planuje stworzyć team składający sie z graczy z dywyzji plat V minimum

Jeżeli szukasz teamu napisz do mnie

Nieaktualne

Medium_eune_59_5_text.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...