Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:CieslakDGE
Region:Eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Gold I, ale platyna coraz bliżej
Kontakt: lol,forum
Dodatkowe informacje: Szukam Ranked Team 5v5. Mój main to solo top ale dobrze mi idzie także na jungi i midzie. Mam mikrofon(ts olny). Dla ludzi z brązu i silvera dziękuje z góry.

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hej!

Szukam ludzi do wspolnej gry. Czym wiecej tym lepiej ;)

Minimum gold oczekuje, gram od 3 lat w Lola mam spoko sprzet i mikro. Chetni pisac na skype : akafezzu, fb: mateusz panski

Dodam ze mamy druzyne gold 5x5 i dobre osoby z checia przyjmiemy. 2 wolne miejsca :)

bez reklamy yt.

Opublikowano

Nick:NowoCzesny
Region:EUNE
Level: 28
Dywizja: (Opcjonalnie)
Kontakt: pisać na lolu i oczywiście ts lub skype i sprawne mikro
Dodatkowe informacje: szukam osoby/ób które chciałyby pograć na luzie.

Opublikowano

Nick: LetysPL
Region: EU NE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Gold 5
Kontakt: najlepiej na lolu, lub pw, później jakiś ts
Dodatkowe informacje:

 

Siemanko, mam na imię Michał mam 18 lat i mam problem z wyjściem do golda 4, chodzi o to, że szukam osoby, która mnie wycarruje o 1 dywizję. Bardzo mi na tym zależy ponieważ jestem chyba strasznym pechowcem ponieważ wbijając staty po 11/4 8/2 na swoich liniach przegrywam mecze i to prawie każdy... Zawsze znajdzie się jakiś maruder jak np 3x pod rząd adc o statach 0/8...

 

Tutaj orientacyjnie:

https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/v/1543789_589805034447924_2086118937_n.jpg?oh=17aa34a76ae8dd2c00624e6034374ec9&oe=52CBAD09
Opublikowano

Nick:Existe

Region:EUNE

Lvl:30

Dywizja:G4

Kontakt:LOL

Dodatkowe info"

Szukam midlanera przynajmniej srebro 2, z którym będę mógł grać duo. Gram tylko i wyłącznie Jungle. (co nie znaczy ze torlluje jak ktos mi wezmie jungle)

Opublikowano

Nick:lopsk1n
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: G1
Kontakt:pw na mpc lub w grze
Dodatkowe informacje:Szukam jakiegoś supporta/teamu. Gram tylko adc

Opublikowano

Nick: Duchux
Region: EUW
Level: 30
Dywizja: Bronze II
Kontakt: pw na mpc lub w grze
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do gry duo rankedów, nie gram źle mogę grać na każdej lini choć najbardziej lubie adc/top, najmniej grałem jungle ale jak trzeba to też pocisne :)

mam 18 lat, mikrofon i ts, wymagam ~16 lat mikro i humoru :)

Opublikowano

Nick:astonmartin7
Region:EUNE
Level: 1
Dywizja: (Opcjonalnie)
Kontakt: pisać na lolu i oczywiście ts lub skype
Dodatkowe informacje: szukam osoby/ób które chciałyby pograć na luzie.

Opublikowano
Nick: HellSpawN123

Region: EU&NE

Level: 30

Dywizja: (Opcjonalnie): Plat 3

Kontakt: W League Of Legends.

Dodatkowe informacje: Szukam teamu 5v5 (dobrego). Moje ulubione linie to w kolejności: ADC>Jungle>Top.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick: pw
Region: us
Level: 3
Dywizja: (Opcjonalnie)
Kontakt: pw
Dodatkowe informacje: szukam ludzi do smurfa na us bez spiny

Opublikowano
Nick: Kutkomaniak

Region: EU&NE

Level: 30

Dywizja: (Opcjonalnie): Brąz III

Kontakt: W League Of Legends lub tutaj Pw.

Dodatkowe informacje: Szukam w miare ogarniętej osoby do duo , gra bez spiny ,Szukam bo same noobki w brązie -,-... Możliwe że jak ktoś pomoże wyjść kupie mu skina ^^. w Miare ogarniam Topa , supa , słabiej Adc ale daje rade ;).

Opublikowano

Nick: AveJerem
Region: EuNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Silver I(Może dziś Gold)
Kontakt: W grze, PW, Skype - JeremPL, GG - 21144420
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do pogrania normali lub DuoQ(Jeżeli Duo to najlepiej Jungler jakiś) oraz Team'u który potrzebuje Middera, ewentualnie mogę iść Top albo ADC.

Linie które ogarniam według kolejności "ogarniania" : Mid>Top>ADC>Jungle>Supp

Oczywiście Skype lub TS wymagany oraz mutacja i chęć współpracy oraz trochę w głowie jak i ludzi którzy nie spinają o wszystko oraz mają poczucie humoru ;)

Opublikowano

Nick: PanKermicio

Region: EUW

Level: 30

Dywizja: Silver V

Kontakt: Zależy od sytułacji lubie topa oraz adc :p

Dodatkowe informacje: Lubię grać dla fanu chcę się trochę podszkolić :p nie spianm się posiadam ts/skype dobre micro więc szumów nie będzie.

Preferuję linię: Top/Jungle/ADC

Można tesz pisać do mnie na skype: PanKermicio(16lat)

Opublikowano

Nick: Xcmer

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja (Opcjonalnie): Silver II

Kontakt: W grze, na forum, gg.

Poszukuję osoby do duo rankedów,

wbiłem dziś te 10 walk wstępnych i

to co zobaczyłem przerosło mnie...

Dlatego poszukuję ogarniętej osoby

do gier, najlepiej supporta do duo

ewentualnie inna linia.Z dywizji silver II i w górę.

Jakie to upierdliwe...

Opublikowano

Nick: Gawr0nn

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Gold IV

Kontakt: W grze

Dodatkowe informacje: poszukuje teamu do trójek . Top/jungle . Proszę nie przejmować się goldem.. Na trójkach niejednego platynowca /diamenta jadę w odbyt ;)

;p

Opublikowano

Nick: ownejdz

Region: east

Level: 21

Dywizja: ...

Kontakt: skype: patrykfalkowski12 lub w grze

Dodatkowe informacje: 16 lat, poszukuje osób z poczuciem humoru. Osób które nagrywają jakieś plejsy czy co kolwiek. Byle pograć z kimś ogarnietym :D

Daj Minuuska ---

Opublikowano

Nick: Elitive
Region: EUNE
Level: 20
Dywizja: (Opcjonalnie)
Kontakt: MPC // GG:43506171 // TS: envits.net kanał 21.
Dodatkowe informacje:

Szukam osoby lub osób do pogrania. Gra na luzie oczywiście :)

Ew. jakiś b/s/g/d/p który by też jakichś rad co do gry udzielił :)

PS. Mam 20 lat:)

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

Nick: GwizdoSzczur
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Srebro II (możliwe Srebro I, potrzebny 1 win)
Kontakt: skype: kubixcmok, gra: GwizdoSzczur, PW na forum
Dodatkowe informacje: Szukam osóbek do duo, albo do założenia drużyny rankingowej. Fajnie by było ze skajpajem czy cuś

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Nick: AliGi92

Region: EUNE

LvL: 30

Dywizja: Srebro 5

Kontakt: PW forum

Dodatkowe info: Ulubione pozycje to wszystkie prócz jungli

Opublikowano

Nick: SaTTeS10
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Srebro I i ( 78 lp )
Kontakt: W grze na forum raczej nie odpisze
Dodatkowe informacje: Szukam osób do duo płeć nie ma znaczenia wiek z +14 i tsdywizja tez raczej bez znaczenia, ale ogar champa/lini

Opublikowano

Nick:LE4V3
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) SILVER 4
Kontakt: PW/LoL
Dodatkowe informacje:Szukam ludzi do teamu rankingowego do grania 3v3 (1 osoba, bo 2 już mamy dobrych) 5vs5 2 osoby, wymagana dywizja ( tylko lvl) i plejsy w miarę ogarnięte po prostu chodzi nam o to żeby się fajnie grało a nie wyzywało i obrażało członków teamu, gdy mamy mecz rozmawiamy na ts3 lub skype.Miła atmosfera,a jak już sie wyzywamy to dla zabawy bo każdy ma do siebie szacunek. ZAPRASZAM !

Opublikowano

nick: xChaoos

serwer: EUW

Rank: Gold 4

kogo szukam?: chcialbym znalezc ludzi na wescie z podobnym rankiem, z ktorym mogl bym wygrywac duo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...