Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Mabocc
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver III
Kontakt: GRA, Skype, ts3, vt 2.1.4
Dodatkowe informacje: Mainuje jungle,szukam ludzi ktorzy sa w podobnej lub wyrzszej dywizji. Ostatnio jestem w bardzo dobrej forimie ( w 4 dni z Silver V do Silver III )

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: enerr
Region: eune
Dywizja: silver V
kontakt: ts,gra,pw, skype - kazdy jeden.
Wiek : 20 lat
Dodatkowe informacje: Gram od pre s2, 1200win normal więc dośc sporo wiem, dywizja niska bo rankedy gram od niedawna.(spadłem z s1 bo nie grałem przez ~pół roku)
Poszukuje ludzi do gry duo, bo jak zapewne wiecie gra ponizej platyny w soloq nie należy do najprzyjemniejszych.
Potrafie grać wszystkie linie na dobrym poziomie (adc / supp / mid najlepiej), ale pomimo tego moją najmniej dopracowaną pozycją jest solotop. Chętni piszą pw lub w grze - enerr.

Opublikowano

Nick: ArTenTe

 

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Silver III

Kontakt: PW na MPC ;) a podczas gry oczywiście TS :)

Dodatkowe informacje: Szukam przede wszystkim ranked teamu (5vs5) gram w zasadzie na każdej linii najlepiej mi chyba idzie na top/jungle. co do dywizji. Silver III niestety. nie będę się wyżalał, że mam zawsze noob team. bo nie mam. czasami to ja przegram linię. ale wtedy staram się grać defensywnie. ale cóż uważam, że powinienem być wyżej. np mój ostatni mecz kha'zix 17/3 na midzie każdego na solo brałem ale co z tego skoro mój team focusował renektona a poza tym miałęm afka ;)

Opublikowano

Nick: br4ciak
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver IV
Kontakt: GRA, Skype, ts3
Dodatkowe informacje: szukam ludzi zeby sobie pograć trochę od dziś zaczynam wolne wiec będę pewnie sporo w grze ;) gram wszystko oprócz supp ;)

Opublikowano

Nick:Michios,PonuryMech
Region:EU Nordic
Level: 30,29
Dywizja: Srebro V
Kontakt:gg 49296605 Pw forum
Dodatkowe informacje:

 

Chce zacząć nagrywać z kimś na yotube kanał bd dopiero powstawał ale to nic .Szukam najlepiej 5 osób do normali 5 rankedowe też mile widziane.Obojetnie jaka dywizja

PonuryMech_eune_83_3_logo.png

Opublikowano

Nick: Shaylos

Region: EU West

Level: 30

Dywizja: Gold III

Kontakt: Skype - Shaylopl

Dodatkowe info:

Gram na każdej linii, jedynie jak gram supportem to wtedy jak moim adc jest mój duo ;p.

Fajnie by było grać z dziewczyną ;p.

 

Wiek wymagany: 16+

PS: Oczywiście można też pograć coś poza LoL'em, przeszkód nie widzę ;)

Opublikowano

Witam mam zamiar założyć team gdyż sam znaleźć nie mogę :(

Szukam Mida/top/adc/supporta ja gram w Jungli

Co wymagam

-Minimum Gold V

-wiek 16++

-Mikrofon dostęp do Ts

Pisać Nicki na Priv oraz proszę podać pozycje

"Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyzne, tylko sprawić by tamci skurwiele zgineli za swoją" G.C.Patton

sygnatura22.jpg

 

2HardStyle2

Opublikowano

Witam

Poszukuje ludzi do teamu wymagania

-silver 2 +

-ts3 wiek 14+

-ZAKAZ WYZYWANIA członków teamu z powodu jakiegos faila kazdemu moze sie zdarzyc ( wyluzowanie )

co oferujemy ?

- miło spędzony czas

- rózne rady na temat lola

Team został nie dawno utworzony ja osobiscie gram mida topa moja dywizja to gold IV gdy zgromadze odpowiednią liczbe graczy zaczniemy grac rankedy kanał ts3 podam wam gdy juz bedziecie w zespole .

Zgłoszenia prosze podawac ponizej lub w lolu mój nick TyranekBananek (jestem w godzinach 16-17 19+

http://www.lolking.n...r/eune/29925682
Opublikowano

Nick: Monkeyee

Region:EUNE

Wiek:15

Level:30

Dywizja: Silver V

Dodatkowe: Nudno tak przegrywać że statami 10/2, 9/5 itp. Może w duo będzie lepiej

Opublikowano

Nick:M3nToos
Region:EU WEST
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Silver 5
Kontakt: skype gg .
Dodatkowe informacje: Gram na pozycji adc or jungle . Szukam teamu rankedowego 5vs 5 .

Opublikowano

Nick:AveRock

Region:EUNE

Lv:30

Dywizja:Gold II

Kontakt:Skyp(podaje na pw)

 

Szukam 3 osób do systematycznego grania 5-tek ranków.

Potrzeba nam Mid/Top/Jng

Dywizja od Gold'a 4 :D

 

 

Obowiązkowe posiadanie Skypa,mikro

Opublikowano

EUNE

Siemanko. Szukam ludzi do teamu Mid, Support Top z zmiana na jungle ( zamiana topa z jungla z powodu tego ze znajomy gra czasami tu czasami tu )
Ja gram ADC, kumpel TopLane/Jungla tak jak napisałem linijkę wyżej.
A więc tak nasze wymagania:
- Platyna Lub Gold.
- TS3 lub Skype
- 16 lat po mutacji ( Nie toleruje osób które mają piskliwy głos )
- Brak spiny ani płaczu ( Nie ma czegoś takiego że ks jak masz tak robic to daj sobie spokój od razu i nawet nie czytaj dalej )
- Najlepiej jak by było około 300 rozegranych rankedów jak i tyle samo wygranych normali. Wiadomo czym więcej tym lepiej

Co do godzin grania zawsze jakoś wszyscy się dogadają żeby każdy był akurat wtedy w domu.

Nasze profile lolking:
-

http://www.lolking.net/summoner/eune/25528256

(Mój czyli ADC)
-

http://www.lolking.net/summoner/eune/30926588

(Kumpel TopLane/Jungle

Osoby zainteresowane pisac na PW lub w komentarzach swoje zgłoszenia.
Zgłoszenie musi zawierac:
- Nick
- Wiek
- Pozycje
- Link do profilu lolking

EDIT# Możecie również pisac swoje propozycje nazwy teamu

EDIT2# Przepraszam ze nie jest pisane według wzoru ale skopiowałem to z innego forum gdzie przed chwilą sam to pisałem :)

Opublikowano

Nick: Rothian
Region:EUNE
Wiek:25
Level:30
Dywizja: aktualnie bronz 3 (dopiero sie biore za to)
Dodatkowe: szukam duo ew. team nudno samemu sie gra wole z kims na ts/skype bez jakiej nie potrzebnej spiny ;p ogarniam :)

Oh every time I close my eyes

Pamiętasz dojrzewanie? Niezapomniany klimat

I see my name in shining lights

Pierwsze balety, amfetamina i tanie wina

A different city every night oh

Blauki spędzone w kinach były całym naszym światem

I swear the world better prepare

Pierwsza miłość i pierwszy foch przyjęty na klatę

For when I’m a billionaire

Opublikowano

Nick:MokiToki


Region:EUNE


Lv:30


Dywizja:Silver IV


Kontakt:xxx



Szukam osoby najlepiej z Nidzicy do grania Duo minimum Silver V




Obowiązkowe posiadanie mikro


x

Opublikowano

Nick: MyLuXiN

Region: EUNE

Lv:30

Dywizja:Od czwartego sezonu zaczynam grać rankedy. Jest to nowe konto.

Kontakt:Pisać pw MPCforum, a potem oczywiście skype ;)

Dodatkowe info: Wiem, wiem unrandek, ale noob! Obowiązkowe mikro. Lubię grać na topie, midzie, opcjonalnie jeśli gralibyśmy duo to moge supportować ;) Gram w lola od 2-giego sezonu :) Interesuje mnie granie rankedów duo

"If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans."


Opublikowano

Nick: Heniut

Region: EUNE preferowane (EUW rowniez, ale tutaj lepiej karam :3)

Level: 30

Kontakt: GG-3027377, PW forum

Dodatkowe informacje: Mam wlasny teamspeak 3, skype i szukam 4 osob czyli osob z ktorymi mogl bym pograc w sporo gier :)

Preferuje 5v5, aramy i duo :)

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

Nick: Myron96

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Bronze II

Aktywność: 18-22 (czasami jestem wcześniej)

Kontakt: GG(8479233), PW na forum lub w grze

Dodatkowe informacje: Szukam partnera (supporta) do duo (trzeba wreszcie wyjść z brązu). Chciałbym by ta osoba była ogarnięta (chodzi mi tu o granie), kulturalna, wyluzowana ;). Jeśli chodzi o moją grę, to uważam, że nie gram najgorzej (potrafię farmić, wiem co to focus, preferuję grę zespołową).

 

Pozdrawiam.

Opublikowano
Nick: OmegaDuo

Region: EuWest

Level: 3

Dywizja: (Opcjonalnie) ---

Kontakt: pw

Dodatkowe informacje:


Więcej na pw wymagam jakiegoś kontaktu!

Opublikowano

Nick: Flashu
Region: EU Północ / Wschód

Wiek: 16
Level: 30
Dywizja: Na razie żadna, ponieważ szukam teamu do grania rankedów.
Kontakt: skype ( cichyfulll2 ) <---- Bez nawiasów.
Dodatkowe informacje: Bardzo lubię grać midem czyli postaciami typu katarina, kassadin.

Jeżeli mid zajęty to lubię też grać top postaciami typu Darius, Jax.

Opublikowano

Nick:HardMasterPL
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: Brąz
Kontakt: sktype , Ts3 , gra
Dodatkowe informacje:
mam 19 lat. Gram TOP / SOLO TOP / Support / MID

Szukam osob do wspolnego gry lub partnera do gry duo / Dywizja nie ważna

Skype: HardBass..
gg : 31528780

lub PW tutaj lub Gra

Opublikowano

Nick: emdoi
Region: EU West
Level: 17
Dywizja: -
Kontakt: w grze pod nickiem emdoi
Dodatkowe informacje: Poszukuje ludzi do luźnego grania.

Wymagania:
- TS3,
- wiek 15+,
- umiejętność gry w grupie,
- DOBRY HUMOR.

di-5OQH.gif

Opublikowano

Nick: Soldier94
Region: EU Północ/Wschód
Level: 25
Dywizja: -
Kontakt: w grze pod nickiem soldier94
Dodatkowe informacje: Poszukuje ludzi do luźnego grania- głównie jakiegoś supp, ponieważ gram adc.

Wymagania:
- vt
- wiek 16+

Opublikowano

Nick: Ocused
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Plat 4
Kontakt: skype : tuckii99
Dodatkowe informacje: Mainuje topa szukam Stałego junglera najlepiej żeby siedział jak najczęściej Może być silver jeśli jest bardzo dobry najlepiej od silver 1 wzwyż

Już znalazłem dziękuje.

Opublikowano

Nick: Asqw8

 

Region: EUNE

 

Level: 30

 

Dywizja: Gold V

 

Kontakt: gg-24007695 / LoL

 

Dodatkowe informacje:Mam 17 lat i szukam kogoś z kim można sie pośmiać pogadać. Jak dla wielu poczatki znajomości są cięzke ale damy rade :P Jedyne czego nie nawidze jak ktoś sie Wkur_ia gdy słabo mu idzie a potem "rejdzuje" badz wychodzi z gry. Chetni pisać :)

Opublikowano

Nick : xvez

Region : EUNE

Level: 30

Dywizja: Srebro III

Kontakt: GG: 49332689

Dodatkowe informacje: Mainuje mida, z pojsciem na inne linie nie ma problemu, ogarniam kontrowanie
Na topie najczesciej gram nasusem, na jungli kha zixem, na midzie katarina na supporcie soraka, na adc ashe ;)

xvez_eune_55_6_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...