Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Dz3moReK
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Diamond V
Kontakt: W LoL'u: Dz3moReK

Dodatkowe Informacje: Szukam team'u do grania 5v5(ADc main). Nie szukam brazawego czy silverowego team'u wiec prosze z takowymi nie pisac.

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: SekhmetPL
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Silver II
Kontakt: GG: 45099396
Dodatkowe informacje: Jestem main supportem, szukam ADC do grania duo rankedów, normali, czy też teamu. Nie chodzi mi o wbicie X dywizji, tylko o poprawe skilla i praktyke.

Gram głównie w weekendy.

Opublikowano

Nick: Presstige
Region:EUW
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Silver I
Kontakt: w grze
Dodatkowe informacje:Szukam ogarniętej osoby(najlepiej z mikrofonem) do duetu w grach rankingowych , moja ulubiona pozycja to jungle

Opublikowano

Nick: Stara Chupacabra
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver V ( za Chiny nie mogę wyjść )
Kontakt: w grze
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duetu , main lane jest mi obojętny, wymagam trochę umiejętności i gry bez nerwów.

Opublikowano

Nick: VeseMir2k
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Srebro II
Kontakt: PW, LOL, Steam, GG
Dodatkowe informacje: Szukam osób do teamu 5vs5, przyjmuje osoby od srebra.

Opublikowano

Nick:Endrju1997
Region:EU NORDIC
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie): GOLD V
Kontakt: GG 21548849
Dodatkowe informacje: adc/top/jugnla , ale najbardziej adc

Opublikowano

Nick: dordo12
Region: EU WEST
Level: 30
Dywizja: Platinum 3 ( 2020 elo )
Kontakt: w grze do znajomych
Dodatkowe informacje: jestem strasznie zirytowany poziomem gry na soloq, gdyż bardzo często trafiam na bardzo słabych graczy, z którymi po prostu nie da się nic wygrać, dlatego chętnie skleiłbym z jakimiś dobrymi graczami team 5v5 i tam nabił jakąś sensowną dywizje. Zaproszenia od osób poniżej golda odrzucam, to mają być naprawdę dobre i doświadczone osoby, a nie początkujący :).

Opublikowano

Nick: Dam na pw
Region: EUW
Level: 5 zaczynam na west bo mam dosyc polaczkow i noobow nw EUNE
Dywizja: (Opcjonalnie)
Kontakt: skype lub ts
Dodatkowe informacje: gram od nowa

signature5y.png
 
 

Opublikowano

Nick: Thrienvor
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Srebro V
Kontakt: PW, LOL, Skype:ronter1995
Dodatkowe informacje: Szukam osoby do grania duo rankedów gram przeważnie solo top i jungle, najlepiej kogoś kto podchodzi do gry na spokojnie i bez nerwów

@EDIT

Aaa i z chęcią bym dołaczył do jakiegoś teamu 5vs5

Opublikowano

Nick: MrCz0p3Q
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: SILVER 3, lecz nie gram ranków solo
Kontakt: SKYPE (JAKUBZ11), LOL
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do stworzenia drużyny 3 vs 3, luźno podchodzących do gry. CEL: Brak, tylko pogranie trójek w dobrym gronie

KHA`ZIX!

Opublikowano
Nick: Podam na PW

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: S2

Kontakt: PW, gg

Dodatkowe informacje: Mainuję mida, topa. Szukam junglera najlepiej. Mogę też dołączyć do teamu 5vs5 =, Ale tylko na midzie i topie mogę grać. Szukam też kogoś kto nauczy mnie farmić.

Opublikowano

Nick: Czak24
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Sliver III

Kontakt: Skype: Czak245 lub PW

Dodatkowe Informacje: Mam 15 lat i chodzi mi o dobrą zabawę, jeśli źle grasz to nic się nie stanie :D

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Nick: ownejdz

Region: east

Level: 21

Dywizja:

Kontakt: pw na forum

Dodatkowe Informacje: chodzi mi raczej o grę 4fun typowo. Bez spin, 100% beki ;)

Daj Minuuska ---

Opublikowano

Nick: Perwersyjny
Region: West
Level: 5
Dywizja: (Opcjonalnie) - Brak
Kontakt: PW bądź bezpośredniu na LoLu
Dodatkowe informacje: Cześć. Postanowiłem ponownie pograć w Lola tylko że tym razem na innym świecie jakim jest West. Kogo poszukuje? No chyba wiadome, że osób które mają czas pograć czasami pare meczyków - niezależnie czy jesteś całkowitym zielonkiem czy jakimś challengerem. Totalny FUN i takie tam sprawy. Komunikacja poprzez aplikacje typu ventrillo, ts3, skype nie jest konieczna, jednak jeśli ktoś będzie bardzo chciał to proszę bardzo - dogadamy się już podczas osobistej rozmowy. Wszystkich chętnych proszę o kontakt przez sposoby podane powyżej - pozdrawiam :)

Opublikowano

Nick: Funaiem
Region: West
Level: 2
Dywizja: (Opcjonalnie) - Brak
Kontakt:w LoLu

Dodatkowe informacje: Witam. Zaczynam grę na west i szukam kompanów do gry :)

Opublikowano

Nick: Haszyszbless albo Ziomekkill

Region: EUNE

Level: 30

Dywizji gold min

Kontakt: PW lub w LoLu

Dodatkowe: informacje: Szukamy do teamu jungle/top. Bot czyli ja ( haszyszbless) i ziomekkill wygrywamy 90% lini. Nasza miderka rowniez wygrywa jakies 80/90% lini. Jezeli szukamy junglera to musi byc agresywny ktore bedzie stawial glowny nacisk na bot i mida zeby przeciwne te linie byly totalny outplay.

Opublikowano

Nick: ViQNey
Region: USA
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) S5
Kontakt: na lolu dawać albo pw na mpc forum
Dodatkowe informacje: Zbieram 4 osób lub więcej do grania supportami na normalu (czy rankedzie :O) ;)

Opublikowano

Nick: BratniaDusza
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) - Silver III
Kontakt:w LoLu

Dodatkowe informacje:Szukam osoby do drużyny rankingowej (nowo powstałej). Żeby pograć bez spiny, ale też coś wygrać ; ].

Opublikowano

Nick: LovingBoy
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) - Silver I
Kontakt: W grze

Dodatkowe informacje:Szukam osoby do duo Silver II+ kto pomoże wbić mi złoto :)

Opublikowano

Nick: Ivning
Region: EUNE
Level:
6
Dywizja: (Opcjonalnie)
Kontakt: Skype:
a.g.swobodni
Dodatkowe informacje:

Szukam kogoś do gry normali, dobrze by było gdyby jakiś program do rozmowy był

Mam 16lat


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Nick:iMatthew
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Gold 5
Kontakt:znajomi na lolu / smoczy508
Dodatkowe informacje: Szukam druzyny ktora umie sie dogadac i potrzebuje gracza :)
Gram na top/jungle/adc

Opublikowano

Otóż szukam maksymalnie 2 osób do rankingowego teamu 3v3. Naszym zamiarem jest systematyczne granie i wygrywanie gier rankingowych w nowym sezonie, a w końcu wbicie wysokiej ligi. Obecnie w teamie znajdują się 3 osoby. Jestem to ja GII oraz znajomy GI. Oto kilka warunków, jakie musisz spełnić chcąc z nami pograć:

~Co najmniej Gold IV

~sprawny mikrofon oraz komunikator głosowy Skype lub TS3

~wiek co najmniej 16 lat

~mile widziane doświadczenie z gier 3v3

~konto na serwerze EU NE

To tyle, proszę o pisanie swoich ofert na pw.

 

Pozdrawiam,

 

THE Lid3r

Opublikowano

Nick:DARYLPL
Region:Eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Brąz 3
Kontakt: W lolu
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo , tera jakoś zacząłem grać adc , gram także supp / top , mid .

Opublikowano

Nick: Bazant Z Hadesu
Region: West
Level: 16
Dywizja: (Opcjonalnie) - Brak
Kontakt: GG-46710942 , W Grze
Dodatkowe informacje: Szukam paru osób które pomogły by mi ogarnąć . Interesuje mnie gra jako support , jungler . Tylko kulturalni gracze . Trollą także podziękuje .

 

ZAPRASZAM :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...