Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Leahx3

Region: Eune

Dywizja: Silver V

Kontakt: pw na forum bądź w grze ;)

Dod. info: samej mi się nie chcę grać z powodu nupów, na których trafiam :c, w sumie gram na każdej pozycji oprócz junglera (dopiero zaczynam, więc nie bardzo ogarniam) :P a jeśli chodzi o tryb gry to normal/ranked.. bez różnicy;)

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czolem, szukam osob z Sochaczewa do wspolnej gry - o ile sa tacy ^^

Nordic oraz west - tu i tutaj mam 30 lvle. Nordic gold, west plat.

Bardziej chodzi mi o normalne, niz rankedy. Wspolna, dla beki gra.

 

Pozdro.

 

/e. kontakt 7142540, ew tutaj pw.

13891.jpg
22193.png
6148.gif
5397.jpg
Opublikowano

Nick: NextL0ver


Region: Eune


Dywizja: Silver V


Kontakt: pw na forum bądź w grze ;)


Dod. info: Szukam druzyny zloto+, mam 16lat i szukam teamu z ts, moje top 3 postacie to Wukong (527/344/521) Swain ( 258/166/240) Leblanc ( 299/115/143), nigdy nie feeduje oraz gram na 100% czekam na fast info.


Opublikowano

Nick: BL00DWYN

Region: Eune

Dywizja: Silver V

Kontakt: pw na forum bądź w grze

Dod. info: Mam 17 lat. Szukam jakiegoś ogarniętego gracza ze srebra I , albo gold+ lub teamu rankedowego który często gra rankedy , a nie raz a kilka tygodni jak to bywa.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nick: Garru11


Region: Eune


Dywizja: Silver V


Kontakt: pw / lol /gg 2626891


Dod. info: Mam 16 lat, gram w lola ponad rok. Poszukują osoby obojętnie jakiej płci, która oczywiście nie spina się z byle czego i ma chociaż jakieś małe doświadczenie z tą grą.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick: MakaPakakak / Maka Paka Aff

Region: Eune / west

Dywizja: Silver III / Unranked

Kontakt: pw na forum bądź w grze

 

Cześć, potrzebuje ADC na Westa ponieważ zależy mi na szybkim wbiciu 30lvl i graniu rankedów. Gram jako support. Na Nordicu jestem częściej więc tam można grać ;)

Opublikowano

Witam. Wraz z kolegą postanowiliśmy że założymy ranked team.

 

Region : EUNE

 

Nie mamy wymogów dotyczących dywizji gdyż sami nie mamy się czym chwalić.Jedyne czego wymagamy to wiek +16 lat i mikrofon :) Co do komunikatora to jeszcze się zgadamy.

 

Poszukujemy ludzi na pozycje mid, support i adc, lecz jeszcze może się coś pozmieniać.

Ranked team zakładamy teraz - będzie więcej czasu na zgranie się itp.

 

Kontakt

GG : 4848485

lub pw tu na forum :)

Opublikowano

Nick: Rob3rtMat3ja
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver V 55p
Kontakt: PW na lolu
Dodatkowe informacje:Szukam osoby do grania sobie duo rankedów ,obojętnie jaka dywizja ,szukam kogoś ,kto nie spina się bez sensu ,lub gdy przegramy mecz. Fajnie jakby umiał grać na jungli lub jako adc, ja najlepiej sprawuję się w roli midera lub supporta.

Opublikowano

Nick: SaTTeS10
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Srebro 3
Kontakt:wole w grze {bo na forum roznie czasem bywam czasem nie}
Dodatkowe informacje: Szukam kogos do duo moze byc nawet braz, to go wycarruje, aby nie piszczal jak przegramy. Plec nie ma zanaczenia ale jezeli mezczyzna to tak od 15+ albo mutacja

Opublikowano

Nick: Przémo
Region: Nordic East North
Level: 13 xdd lecz jest to moj smurf
Dywizja: (Opcjonalnie)
Kontakt: skype przemek-n-11
Dodatkowe informacje: chodze na adc głównie ezrealem i vayne szukam supporta do lvlowania smur acc ;D

Opublikowano

Nick: SirMystick
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Obecnie Gold V spadłem z Gold I dzięki troll pickow w teamie
Kontakt: Skype : SirMystick lub w grze pod tym samym nickiem
Dodatkowe informacje:


Preferuje adc / supp / top / mid :D
co oznacza że nie lubie tylko junglować

Mainuje :
Bot : Jinx / Varus
Mid : Oriana / mordekaiser
Top : Riven / Renekton
Supp : Tresh / blitzcrank
i w ostatecznośći jungla : lee sin / kha / elise

Mam 21 lat jestem nowym graczem lola ( około 3 miesiące )
nie flajmie bez powodu
lubie spokojne rozgrywki mam dosyć trolli

Zapraszam na Skype SirMystick
Lub na mój kanał Ts
TS.Forgame.PL
Kanał 250

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick: emdoi
Region: EU West
Level: 13
Dywizja: -
Kontakt: w grze pod nickiem emdoi
Dodatkowe informacje: Poszukuje ludzi do luźnego grania.

Wymagania:
- TS3,
- wiek 15+,
- umiejętność gry w grupie,
- DOBRY HUMOR :).

di-5OQH.gif

Opublikowano

Nick: EvileTome

Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Plat 1 (+14 pk)
Kontakt: GG 41230773
Dodatkowe informacje: Main Top, ale tak naprawde moge grać wszystkim

Jh%C3%ADn%20TheVirtuoso_eune_238_2.png

Opublikowano

Nick - [PW] Dla chętnych.

Region - EUNE/EUW

Level - 30

Kontakt - PW

Linie - Jungla,Top,Mid

Dodatkowe Informacje - Main [ Diament 4 ]

szukam osób ogarniętych do grania DuoQ bo samemu w YoloQ nudzi się już.

3kgaming.jpg


By: Lolled Girl



Zbieram [ + ]


Opublikowano

Nick: KitNaTv

Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Brąz 5 (Spadłem z brąz 1) :(
Kontakt: PW Tu lub w grze
Dodatkowe informacje: Gram jungle albo top, szukam kogoś kto pomoże wbić do srebra lub wyżej, bez stresu, na spokojnie,

Szukam skryptu do bola który pomoże wyjść z brązu dla free userów.

Opublikowano

Witam mam na imię Łukasz gram na pozycji supporta od okołu dwóch lat aktualna dywizja to platyna 1 posiadam wszystkie runy/picki pod supportowanie . Latek mam 17 spędzam dużo czasu nad tą grą i chciałbym dojść do poważnej drużyny najlepiej już ułożonej gdzie wypadł support lub jest nadal poszukiwany rozegrałem ok.20 esli 2x Turniej Elitets3. (Ćwierfinał). Posiadam wszelkie komunikatory głosowe wszelkie propozycje najlepiej piszcie w grze. Również grałem w gamingu (Capensis Gaming )
Dobre czasy tylko menedżer był człowiekiem nie mądrym i jak się poźniej okazało również złodziejem (TheAllien). To by było na tyle ;]
Nickname: Karinoss

 

Przepraszam za niedostowanie się do wzoru mam nadzieje że to nie przeszkodzi w tym aby post istniał ponieważ skopiowałem to z forum na którym napisałem ogłoszenie wcześniej jeżeli jednak byłby z tym problem proszę o pw i zeedytuje post aby był zgodny z działem

Mój plays zaczyna się od twojego błędu


~BestHooks


 


BestHooks_eune_412_2_nozg.png

Opublikowano

Nick: pokemon68
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Plat I
Kontakt: Skype : szczawik142, pw na lolu
Dodatkowe informacje: Szukam ogarnietego z dobrym poczuciem humoru a przede wszystkim aktywnego teamu. na lolu jestem codziennie moge grac wszedzie, moze poza adc, ale w ostatecznosci tez zagram. jezeli chodzi o komunikator to skype albo ts. Czekam na szybka odpowiedz :P

Opublikowano

Nick: Kinzey
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver III
Kontakt: Skype-bartez.95
Dodatkowe informacje: Szukam Osób Do Teamu Rankingowego

 

 

Wymagania:

- TS3,

- wiek 15+,

- umiejętność gry w grupie,

- DOBRY HUMOR :).

- Silver+

Opublikowano

NICK: DOMENEKK

WIEK:18

LEVEL:30

DYWIZJA:PLATYNA V

KONTAKT:LOL,PW

REGION:EUNE.

DODATKOWE INFORMACJE: SZUKAM OGARNIĘTEGO TEAMU 5VS5.MOJA GŁÓWNA POZYCJA TO MID (MAIN TALON)

,MOGĘ RÓWNIEŻ GRAĆ W JUNGLI.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...