Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Podoba Wam się styl domów? - Mapa byłaby pod serwer


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak postawisz serwa to jak ci ktoś wbije z modem może pobrać twoją mapke,ja z niego korzystam :P

 

Spoko, Od czego są pewne służby do pomocy ;)

Chciałbym to zobaczyć jak to pobrać? ;)

  • Odpowiedzi 724
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Spoko, Od czego są pewne służby do pomocy ;)

Chciałbym to zobaczyć jak to pobrać? ;)

Można pobrać mapkę z każdego serwera .... wystarczy jedna modyfikacja której nazwy dokładnie nie pamiętam ale wpusz sobie world downloader minecraft i chyba znajdziesz o co biega

1377774857-U369478.png

Opublikowano

Można pobrać mapkę z każdego serwera .... wystarczy jedna modyfikacja której nazwy dokładnie nie pamiętam ale wpusz sobie i chyba znajdziesz o co biega

 

Tak wiem. widziałem to.

Opublikowano

Mi się bardzo podoba, ciekawy jest klimat. Na ile slotów zamierzasz zrobić serwer? Na większe to nie ma sensu, za mało miejsca.

 

Dziękuję za opinie ;) Jeszcze nic nie wiem ile co będzie slotów ;)

Opublikowano

 

Dziękuję za opinie ;) Jeszcze nic nie wiem ile co będzie slotów ;)

Jeśli chodzi tu o serwer to mógłbyś przybliżyć twoje "możliwości" na zakup serwera mniej, więcej ilu slotowa maszyna cie interesuje.

1377774857-U369478.png

Opublikowano

Jeśli chodzi tu o serwer to mógłbyś przybliżyć twoje "możliwości" na zakup serwera mniej, więcej ilu slotowa maszyna cie interesuje.

 

Hmm co do slotów, parametrów się nie zastanawiałem :)

 

Wiem tylko tyle ze serwer będzie stał na pukawka.pl

 

Najpierw muszę ukończyć mapkę na 100 % ;)

Opublikowano

Przepraszam za DP, ale dodaję nowe screeny.

 

1. Latarnia morska ;)

 

T74wB5W.jpg

 

Pozostałe 2 screeny, domy koło latarni, początkowe budowle ;)

 

Abs6iCi.jpg

xw59dmx.jpg

Opublikowano

Jak już widać prawie ratusz został zasłonięty ;) Jeszcze tylko dołączyć do domków przed ratuszem. I bierzemy się za następne budowle na mapie ;)

bqEDZoW.jpg

dVs7uic.jpg

Opublikowano

Jesli bd to rpg z pewnpscia wbije ;p

 

Tak to będzie RPG, połączone z Survival - Frakcje ;) Napisałbym więcej ale boję się ze pomysł pójdzie w odgapienie ;)

Opublikowano

Przepraszam za Double POST

Załączam screeny z budowy.

 

Tak więc powstał sklep koło portu ;)

 

EfWmUFA.jpg

2XqD3mu.jpg

 

 

A tutaj taki mały kawałek miasta ;)

 

WWGbs35.jpg

Opublikowano

Aktualizacja:

 

Teraz zasłaniamy port ;)

 

Koło portu został zbudowany domek rybaka, rybak ma specjalna kładkę , gdzie będą znajdować się łódki , oraz gdzie będzie mógł łowić ryby ;) Za domem rybaka jest dom, koło sklepu także został zbudowana taki dom z połączona oborą ;) Na małym szczycie powstała mała wieża ;)

HXxxbRD.jpg

SF4nnh6.jpg

e2QJeSF.jpg

Opublikowano

Przepraszam, ale aktualnie mam problemy z komputerem, a dokładnie z monitorem ;/

Skutkuje to opóźnienie z mapą, oraz zatrzymanie jej w budowie. Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...