Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zmieniac Wyglad Zbroi I Skilli


napek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 295
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

zrobiłem całkiem fajna stal dla sury ale dochodze do pkt 14 i jak biore przenosze to na plik m2 to nierobi mi się pc.epk i pc.eix czy cos takiego wgl tego niema :( w D&s

1356885104-U84203.png

Opublikowano

pewnie masz paker że automatycznie ci do folderu pack daje :) sprawdź w grze czy nie masz przypadkiem już wgranej ^^

Opublikowano

mam pytanie , gdzie moge zmienic nazwe zbroi w grze? np Zeby pisalo zamiast Zbroja z Czrnej Stali to moja wlasna nazwa , alto odpornosc na te magie itp?

Opublikowano

Moze mi ktos pomoc? mianowicie mam Zbroje Prawie Biala a Specular ustawilem na 0 lub jak ustawie 25 , 20 , 15, 8 , 5 , to i tak bedzie cala biala :/ i nie moge zmienic nazwy ZBROI Prosze o POMOC

Opublikowano

a zapisałeś i spakowałeś te item_proto ? ... albo czy zmieniłeś nazwę jak kazało ? a może nie zmieniasz specular tam gdzie trzeba? Odproność na magię zmieniasz już w serwerze w bonie zbroi ^^

Opublikowano

to wiem gdzie zmieniac ale chodzi mi o sam tekst , item proto wzialem z normalnego metka i spakowalem , utowrzylo mi sie item_proto_new , zmienilem nazwe na item_proto i wkleilem do locale/pl , sa tekstury ale nie ma Nowej nazwy ktora wpisalem w xml tylko zwykla nazwa oraz jest prawie biala |tak sie swieci| prosze o pomoc lub o podeslanie dobrego pliku juz z edytowanego

 

EDIT :

 

Gdzie moge zmienic teksture danego itemu , jak w grze wcisne klawisz "i" ekwipunek

Opublikowano

Co do pkt 6 instrukcja mi się nie wlancza a jak potem klikam obojentnie jaki klawisz(klikam enter) i wpisuje ta twoja ścieżkę to nic mi się nie rozpakowywuje:(

 

PS nie maluje się screenow tylko prawdziwe zbrojki?

 

Odpisze ktoś?

Opublikowano

Sciagamy Metin2 File Extractor wypakowujemy go do C:\D&S\Nasza Nazwa\

 

Nie rozumiem mozna go wypakowac gdzie sie chce bo przy file extractor mam blad..

Opublikowano

ej a mógłbys napisac jak robic nowy item?? mam namysli to ze w takiej jednej grze widzialm calkiem spoko one handy i two handy i chcialbym je dodac ale ni wiem jak??

Daj + co ci szkodzi.

96fbf1454f594510bea7dcb5bfacd412.0.gif

Opublikowano

Ja mam podobny problem do kolegi kilka postów wyżej.

Mianowicie moje zbroje tak się świecą, że są białe z lekkimi odcieniami kolorów które ustawiałem.

Proszę o pomoc!!

 

Sroki że bez prtscrn ale jak klikam to wyskakuje błąd i wywala grę ;/

Opublikowano

Dużo osób ma problemy z wypakowaniem. Stworzyłem dla nich wideotut z bonusem (jak nie pakując wgrać locale i ymir work) Oto link:

http://www.youtube.com/watch?v=Nfn9a5Pc_jo

Film się przetwarza. Po przetworzeniu będzie dostępna opcja HD.

 

Film zrobiłem za zgodą napka, więc nie wytykać mi praw autorskich itd. itp.

 

Pozdrawiam

RaZoRPL

Opublikowano

a ja szukam i nie moge znaleśc programu do zmieniania formatu z .dds na .jpeg lub tym podobne .. zazuci ktos linka?

Opublikowano

tak :P granny viwer to po edycji możesz zobaczyć a żeby w 3d edytować to trzeba kupić program specjalny który kosztuje jedynie 10.000$ :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...