Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zmieniac Wyglad Zbroi I Skilli


napek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP bo jak przenosisz ten plik "RootPackgen" to ci sie robia pliki "PC.eix" i "PC.epk" i one same sie zastepuja juz w folderze metin2.

 

[VideoTuT]Jak zmienić wygląd skilli i kolor zbroi w Metin2.

 

http://www.youtube.com/user/OMGxITzxEAxMimiik?feature=mhw4#p/a/u/0/Cg7nCH_TNk0

specjalnie dla tego poradnika pozdro

  • Odpowiedzi 295
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP bo jak przenosisz ten plik "RootPackgen" to ci sie robia pliki "PC.eix" i "PC.epk" i one same sie zastepuja juz w folderze metin2.

 

[VideoTuT]Jak zmienić wygląd skilli i kolor zbroi w Metin2.

 

http://www.youtube.com/user/OMGxITzxEAxMimiik?feature=mhw4#p/a/u/0/Cg7nCH_TNk0

specjalnie dla tego poradnika pozdro

 

dzieki

 

napek napisał ze pliki PC spakowane maja sie utworzyc w D&S -.-

18706.png

Sbot-30-gun-yuklu-yeni-account__35049252_0.jpg

assassin-s-creed-2_header.jpg

Opublikowano

Super Fajny Tut Leci + Przyda się odpicuje sobie metina

16489.gifpost103988126773099171.png
Opublikowano

Witam, mam problem z polyskiem

Stalka +0 wygląda tak:

 

0326190328.jpg

 

A +9 tak:

 

0326190336.jpg

 

 

Specular jest zmienione...

fortplacze.jpg

Fort RUUULZZZ!

Opublikowano

Witam, mam problem z polyskiem

Stalka +0 wygląda tak:

 

0326190328.jpg

 

A +9 tak:

 

0326190336.jpg

 

 

Specular jest zmienione...

 

 

No okej a na ile ustawiles specular dla stali +9?? bo to wyglada na 100.

xfz40l.jpg

Opublikowano

Niemozliwe zeby tak sie swiecila przy ustawionym 16 :P ale chyba tego specular przez przypadek nie robiles w navicatcie bo nie ktorzy tak robia xD no ale to sa nygusy. No nic wez sprawdz dokladnie czy dobrze masz zrobione a jak bedzie zle, to jak wroce z pracy to wrzuce Ci poprawne item_proto do tej stalki.

xfz40l.jpg

Opublikowano

@Napek:

Mógłbyś mi powiedzieć , który plik w PC,PC2 za co odpowiada? :D Bo nie moge się połapać (Chodzi mi głównie o skille , u każdej klasy :> )

Z góry thx :D (Napewno wielu osobom także się to przyda :> )

Za wysoka.

Opublikowano

@Napek:

Mógłbyś mi powiedzieć , który plik w PC,PC2 za co odpowiada? :D Bo nie moge się połapać (Chodzi mi głównie o skille , u każdej klasy :> )

Z góry thx :D (Napewno wielu osobom także się to przyda :> )

 

 

Hm W folderze skill sa skille ;p i chyba z tego co pamietam to w plikach .msm czy .msa nie wiem dokladnie :P bo ja ta metoda nie robilem skilli sa podpisane pliki co do czego jest :) Sam dokladnie nie wiem ktore pliki .dds do czego sa bo nie ktorych po prostu nie widac w grze jak sie odpala skilla tak szybko migaja :P

xfz40l.jpg

Opublikowano

To ja poproszę o item proto zmodyfikowane pod stalke.

Próbowałem kilka razy od nowa, na nowych plikach, nic... caly czas ten połysk.

fortplacze.jpg

Fort RUUULZZZ!

Opublikowano

Napek spakował byś mi pliki locale_pl?? bo coś mi sie nie pakują. Pc normalnie mi się spakowały odrazu do Packa a to się nie chce, i podaj Pakera do Locale_pl bo może ten co mi się tworzy jest do d...

tu masz linka do tego Locale_pl

http://www.speedyshare.com/files/21672328/Locale_pl.rar

co bym prosił żebyś spakował z góry thx

Opublikowano

Ktoś by mi wytłumaczył przez team viewer o co chodzi z tym item_proto? probuje rozpakowac w D&S/nazwa bla bla ... bo mi nie rozpakowuje ;/ ani zapakowuje...

Opublikowano

Kurcze nie moge ... zamieni mi ktoś 4 podstawowe fryzury dla woja na opaske niebieską i wyśle PC bo mi się coś z FA skopało;/

c1362a4ce5f09e05fde0d19b9e00ac65.jpg
Opublikowano

Dobra nie bede taki wrzuce wam zmienione item_proto dla stalki

http://www.speedyshare.com/files/21743128/zxc.zip

Wiadomo gdzie wklejamy ;]

Skan

http://www.virustotal.com/pl/analisis/bb507be87195983c20f8712069d8fc13e63641158baf6b1ef6440275c177c31a-1270233376

xfz40l.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...