Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zmieniac Wyglad Zbroi I Skilli


napek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 295
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP nie kumam cie napek to wyjasnij 1 Linkiem :D :lol:

sciagasz kopujesz mi nie masz takiego polysku ze ci w oczy razi tylko taki normalny jak normalna stalka +9 tutaj masz jeszcze wideo poradnik jak to zrobic xD

http://www.youtube.com/watch?v=Cg7nCH_TNk0

Opublikowano

mi nie chodzi o to że się świeci tylko o to że jest taki biały połysk co razi w oczy i chce go się pozbyć !!

prosze o pomoc

 

 

To dalem Ci wyzej plik do tego aby stal sie tak nie swiecila ^^

xfz40l.jpg

Opublikowano

Dokonczony A Ty jestes kolejna osoba typu ktora nie umie czytac ze zrozumieniem. Program ktory podalem Czyli Paint.Net Automatycznie sciaga Net.Freamwork 3.5 wiec synek nie wypowiadaj sie jak nawet nie sprawdziles .

xfz40l.jpg

Opublikowano

"nazwa fe nie jest rozpoznawalna jako plik wsadowy"

 

ludzie, plik fe musi być w C:\D&S\wasza_nazwa_uzytkownika\ lub na vista/7 C:\USers\nazwa_uzytkownika\ Licz na +

classes06.png

Opublikowano

Ja juz mam podmienione spakowane item_proto_new zmienilem nazewe na item_proto no i teraz pozostaje je podmienic w niepachowanym metku z 08r.

 

I tu pojawia sie moj problem...

Mam go wkleic do Metin2\locale\pl

Ale w moim Metin2 nie ma zadnego pliku locale a jak go po prostu wklejam to nie widac nowych zbroji ;/

 

Z gory dzieki za pomoc ^^

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Musisz rozpakowac sobie locale_pl z folderu PACK i wypakowany folder LOCALE wkleic do gry z metkiem to tyle :)

xfz40l.jpg

Opublikowano

ej jak zrobileś tą zbroje ale wiesz tą bez tekstur terz bym taką chciał pomożesz ??? :D

czesc.fajne sa tu poradniki an www.mpcforum.pl najlepsze forum o metinie 2 pozdro

Opublikowano

Mam prośbę zrobiłbyś mi wygląd skilli??

Bardzo bym prosił

 

tylko do woja jakbym cos to napisze

prosze

to tak wszystkie skille zeby byly na p (te co podam) a do p zrob jakies fajne lub skopiuj (lubie zielony czarny niebieski i bialy xD )

 

Aura p:

Żeby sie właczala to tak

http://www.mpcforum....er/98504-napek/

a zaby juz byla wlaczona to tak

http://img122.images...4449/auram1.png

 

a do m g i zwykle xD wymysl xD

Berek P:

 

http://img210.images...10/9509/krp.png

 

tylko zeby zamiast czerwonego bylo zielone

Wirek P

http://img210.images...10/9509/krp.png

 

Trzystronne P obojetnie

 

i Szarża:

 

tak na czarno

 

 

dziekuje z góry mam nadzieje ze mi pomozesz bede bardzo wdzieczny

no i leci 5 oczywiscie

napisalem tu zeby nie spamowac

paintilovemusicskeleton.jpg
Opublikowano

Proszę Cię Napek o pomoc, otóż gdy już wszystko zrobię To kolory są ale bardzo ma duży połysk. Zobacz sam.

0419150921.jpg

Wystarczy zmienić połysk w locale_pl czy to coś z converterem?

Edit: Dzięki Napek

korneleknew.png

Opublikowano

Napek wiem że to nie na temat, ale wiesz jak zmienić aby zbroja świeciła się np +0 tak jak na +9 ? Proszę o odp.

korneleknew.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...