Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zmieniac Wyglad Zbroi I Skilli


napek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 295
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość pawdoh/Vasker
Opublikowano

Panowie już dzięki wam zrobiłem i spakowałem tylko nie idzie spakować tego jak jest napisane w tym ptk

 

 

25. Mamy zmodyfikowane „item_proto” Teraz przeciągamy plik „Zapakowanie.xml” na aplikacje „m2” , mamy spakowane zmodyfikowane item_proto, utworzy nam się plik „item_proto_new” Zmieniamy jego nazwe na „item_proto” i podmieniamy u siebie w grze

 

metin2\loacle\pl

 

Okno CMD miga szybko i nic . A poprzednie rozpakowanie i spakowanie do .epk okno CMD sie wylaczalo po minimum 30 sekundach. TuT bardzo dobry nie moge niestety sprawdzic efektu bo nasz serwer cos z siecia ma i nie wiem czy to przez to ze nie dalem rady wgrac tego z tego ptk. POZDRO Vasker

Opublikowano
Nie, o_explore copy odpowiada za kolor aury na mieczu. :)

 

oke, a co odpowieda za auru m1,G1,P ? proszimy.

Opublikowano

UP3 bo to powinno szybko mignac i powinno Ci zrobic plk "item_proto_new", a jak sie nie tworzy tzn ze cos zle wpisales w "item_proto_dump"

 

UP1 za wyglad aury m g p odpowiada plik "inter_pasthitred"

 

Pozdrawiam.

xfz40l.jpg

Opublikowano

hehe i dont know maybe to aura :P but i don see in game this texture :)

xfz40l.jpg

Opublikowano

List TimeEventSizeX

{

0.000000 100.000000

}

List TimeEventSizeY

{

0.000000 100.000000

}

oznacza to wielkość danej tekstury

zmieniamy TYLKO to co poprawej stronie/change only that what is on right side

x wysokosc/height

y szerokosc/widht

u need to change that records before aura texture

u have all in that topic

http://www.mpcforum.pl/topic/119977-tut-edycja-animacji-i-wygladu-skilli/

just scroll down to my post :D

"Różnica pomiędzy seksem i śmiercią polega na tym, że kiedy będziesz umierał, nikt nie będzie się śmiać z ciebie, że robisz to sam." Woody Allen

 

Choć blisko lecz wciąż tak daleko

 

33466.jpg

33467.jpg

28013.gif

Gość pawdoh/Vasker
Opublikowano

PROSZE o pomoc w tym pliku jest stalka gdzie jest hwang itp bo nie wiem w w tym pliku jeszcze jest wyglad skilli itp ale gdzie jest boga hwang itp?? Błagam forumowiczów o pomoc

 

POZDRO vasker

Opublikowano

mam pare problemow

1. po wykonaniu pkt 11 ten folder Soure sam mi sie stworzyl

2. po wykonaniu pkt. 14 pliki. PC.eix i PC.epk nie pojaiwaja sie

 

 

pomoze ktoś ??

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Mam taką wielką prośbę .

 

Nie kumam jak to wszystko zrobić, mam wykonane teksturki, ...

Wszystko lans. Ale kurde nie wychodzi mi to pakowanie i przerobienie tego na PC.

 

Mógłby mi ktoś to zrobić ? Chodzi mi żeby te pliki przerobić i żebym mógł tylko wkleić i żeby działało tak jak powinoo. ;p

Wzamian będę plusikował każdy post, o ile będzie mądry w tym temacie ;p

 

Mam tam wyglądy skiilli. ;p

 

http://uploaded.to/file/8d1p8r

 

Ściągnąłem to z tej stronki, bardzo prosze. :rolleyes:

 

Z góry dzięki . ;p

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Gość pawdoh/Vasker
Opublikowano

A mam pytanko takie jak dodać nową zbroje bo dodam w item_proto ID na nią ale wyświetl się na biało. Tekstura jest stworzona tylko jak ja dodać żeby się wyświetlała.

 

PS: Wszystko jest ustawione pod ta zbroje na serwie tylko nie chce sie tekstura wyświetlać może ktoś by pokierował gdzie mam ustawić ścieżkę czy coś

Opublikowano

Witam

Mogłby ktos edytowac stal dla woja zeby wygladala na Hwanga dla woja czyli prosiłbym juz o gotowego plika.

Z gory dziekuje i Pozdrawiam.

31454.gif

32641.gif

33072.png

33640.png

33581.gif

17683.jpg

3689.png

3799.gif

30384.png

Opublikowano

Łap + :)

d41d8ef5bbc3fc0096767a343be944ec.jpg

Czy to piątek, czy sobota Bimber wygląda jak idiota.

Na ustach błyszczyk, na włosach klej, wszyscy wiedzą, że Bimber to gej.

Justin Bimber jak już wiecie to największy muł na świecie!

Opublikowano

Macie wszystko pkt po pkt opisane, ja nie rozumiem jak nie mozna tego zrobic ? To chyba tepym trzeba byc, dokladniej sie nie da opisac tego -.-

xfz40l.jpg

Opublikowano

Macie wszystko pkt po pkt opisane, ja nie rozumiem jak nie mozna tego zrobic ? To chyba tepym trzeba byc, dokladniej sie nie da opisac tego -.-

 

ale ja robie pkt po pkt lecz gdy pakuje pc nic nie nwyskakuje

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...