Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zmieniac Wyglad Zbroi I Skilli


napek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sciagam z twojego linka i nie wiem jak mam to scrakowac ;0 wlaczam a po chwili nic sie nie dzieje wiecej ikonka znika ;0

Grafika Wektorowa / Modelowanie / Renderowanie / Wysokopoziomowe języki B) (Python, Prolog, Haskell).

Najbardziej nienawidzę tego asemblera.. jak mu tam? C++ :(( 

  • Odpowiedzi 295
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

W tej paczce jest bodajze plik .dll to wklejasz go tam gdzie zainstalowales ten program i masz z crackowanego :)

xfz40l.jpg

Opublikowano

mam image.converter.plus 7.1.54.90602 full crack 45222.exe jak klikam to sie nic nie dzieje sciagalem z oficjalnej ;<

Grafika Wektorowa / Modelowanie / Renderowanie / Wysokopoziomowe języki B) (Python, Prolog, Haskell).

Najbardziej nienawidzę tego asemblera.. jak mu tam? C++ :(( 

Opublikowano

Tu masz ta wersje co ja mam :) nie daje skana bo to z oficjalnej strony :)

http://www.speedyshare.com/files/20174050/ImageConverter_Plus_7.1.54.90602_aKhilesh910_deaftunes.org.rar

xfz40l.jpg

Opublikowano

kolejny juz plusik koolego B)

Grafika Wektorowa / Modelowanie / Renderowanie / Wysokopoziomowe języki B) (Python, Prolog, Haskell).

Najbardziej nienawidzę tego asemblera.. jak mu tam? C++ :(( 

Opublikowano

niektore obrazki sa kolorowe i ostre inne sa szare jasne i niewyrazne, ziarniste wiesz o co chodzi? <_< jak mozesz zalacz ss jak powinno byc

5929a401284a0_post-68948-126278696364_thumb.jpg

5929a401a7c5a_post-68948-126278697812_thumb.jpg

Grafika Wektorowa / Modelowanie / Renderowanie / Wysokopoziomowe języki B) (Python, Prolog, Haskell).

Najbardziej nienawidzę tego asemblera.. jak mu tam? C++ :(( 

Opublikowano

pozatym jak konwertuje do jpega to mi sie robi 19 kopii

5929a40224d7d_post-68948-126278768565_thumb.jpg

Grafika Wektorowa / Modelowanie / Renderowanie / Wysokopoziomowe języki B) (Python, Prolog, Haskell).

Najbardziej nienawidzę tego asemblera.. jak mu tam? C++ :(( 

Opublikowano

a jak nie podmieniac tekturki tylko zrobic nowa zbrojke? da rade?

Grafika Wektorowa / Modelowanie / Renderowanie / Wysokopoziomowe języki B) (Python, Prolog, Haskell).

Najbardziej nienawidzę tego asemblera.. jak mu tam? C++ :(( 

Opublikowano

Da rade, ja juz dodalem sobie nowa zbroje tylko kolorow nie moge ustawic do niej :) :P jak to rozpracuje to napisze tutka jak dodawac nowe textury z kolorami ;)

xfz40l.jpg

Opublikowano

A można zrobic tak, bo jak otworze start>uruchom>cmd i potem wpisze m2 rootextract.xml i wtedy pojawia sie plik rootpackgen.xml i czy można zrobic tak tylko w "odwrotną stronę" czyli zeby te pliki z source zapakowac do PC.eix czy jakos tak???

Śmieszny Filmik Śmieszny filmik :P

 

(L) EveR

Opublikowano

Mozna tak robic jak kto woli, ja podalem "swoj" sposob jak to robic, ;) kwestia przyzwyczajenia :)

xfz40l.jpg

Opublikowano

 

9. Po wypakowaniu Otwieramy plik „RootExtract” I zaznaczone na czerwono zmieniamy na swoja lokacje metina, zostawiamy „PC” i zapisujemy plik <Action type="extract" archivePath="C:\Documents and Settings\Bartek\Pulpit\Czajna Lanczer\pack\pc" outputPath="Source" extractAll="YES" createXML="YES" xmlPath="RootPackGen.xml" />

</Buildfile>

 

10. Nastepnie przeciągamy plik „RootExtract” na wczesniej wypakowana ikonke „m2”

 

11. Utworzy nam się plik „RootPackGen.xml” Nasz Paker „PC”

 

 

Ja robie to tak jak w TuT'ku, ale nie tworzy mi sie plik RootPackGen.xml = /

A gdy próbuje przez CMD: m2 RootExtract.xml

To wyskakuje nastepujacy komunikat:

No Actions To do.
Skipping

 

W pliku RootExtract mam napisane cos takiego:

 

- <Buildfile version="1.1">
- <!-- 
	I'm using this file to extract root.epk


	If you want to extract the root pack file using this XML you need
	to do the following steps:
		1. Replace "C:\Metin2\pack\root.epk" with your Metin2-Installation directory.
		   (Normally this is "C:\Metin2\")
		2. Open CMD (Command Line Interpreter)
		3. Run "m2 RootExtract.xml"
		4. Be happy

 --> 
 Action type="extract" archivePath="C:\Metin2\pack\pc" outputPath="Source" extractAll="YES" createXML="YES" xmlPath="RootPackGen.xml" /> 
 </Buildfile>

 

Z góry dzięki za pomoc :)

65994253024037513199.png
Opublikowano

Hm ten Twoj File Archiver troche sie rozni od mojego z uploadowanego ;) moze dlatego Ci nie robi pliku rootpackgen.xml ? :)

 

Ja mam tak

<Buildfile version="1.1">
<!--

	I'm using this file to extract root.epk


	If you want to extract the root pack file using this XML you need
	to do the following steps:
		1. Replace "D:\Games\METIN2\" with your Metin2-Installation directory.
		   (Normally this is "C:\Programme\Metin2_Germany")
		2. Open CMD (Command Line Interpreter)
		3. Run "m2 RootExtract.xml"
		4. Be happy
-->
<Action type="extract" archivePath="C:\Program Files\Metin22_PL\pack\icon" outputPath="Source" extractAll="YES" createXML="YES" xmlPath="RootPackGen.xml" />
</Buildfile>

xfz40l.jpg

Opublikowano

jesli laska upnij jeszcze raz File Archiver.

 

Zrobilem Upload od nowa wiec mozna sciagac :) Pozdro;p

xfz40l.jpg

Opublikowano

Ha będe pierwszy co do tutka :PTak żeby były kolory to potrzebujemy:

1.program konwertujący nam DDS do znanych formatów.Tu macie link do DDS Converter 2

Co i jak z tym programem to już wasza sprawa.Modelowanie nie dla dzieci neo!!!

2.Program którym pobawimy się tymi grafikami.Polecam paint.NET

3.Konwerterem konwertujemy z powrotem do DDS(dla zaawansowanych:jest plugin do paint.NET'a który umożliwia zapis w formacie DDS)

Dalej sami wiecie ymir work/pc.Sorry że piszę w twoim temacie napek ale jestem leniem :D

NIE DAWAĆ PIĄTEK ANI +(czy co tam jest) BO NIE CHCĘ

"Różnica pomiędzy seksem i śmiercią polega na tym, że kiedy będziesz umierał, nikt nie będzie się śmiać z ciebie, że robisz to sam." Woody Allen

 

Choć blisko lecz wciąż tak daleko

 

33466.jpg

33467.jpg

28013.gif

Opublikowano

Mam prosbe. Mozecie powiedziec o co chodzi z tym bledem ???? zrobilem wszystko dokladnie...

sssts.png

Jeżeli nie wiecie o co chodzi. Mozecie umiescic pliki locale rozpakowane ??? :D

Koniec konta.

Opublikowano

NET FRAMEWORK i będzie git.net framework przynajmniej 2.0

"Różnica pomiędzy seksem i śmiercią polega na tym, że kiedy będziesz umierał, nikt nie będzie się śmiać z ciebie, że robisz to sam." Woody Allen

 

Choć blisko lecz wciąż tak daleko

 

33466.jpg

33467.jpg

28013.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...