Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własny serwer DarkOrbit - działające (zmodyfikowane) pliki!


Gość tolvat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przez Hamachi lub załatw sobie VPS

Oczywiście jeśli chcesz pograć z kumplami to polecam Hamachi a jak narazie pliki są aktualizowane więc nie warto kupować VPS

  • Odpowiedzi 764
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam dla was dobre wieści. :)

System spawnowania NPCów przez bazę danych został ukończony, co oznacza że do zrobienia pozostały jeszcze portale oraz AI npców.

 

Nie wiem jednak jak szybko uda nam się pliki wypuścić, muszą przejść wiele testów :)

 

@edit

 

AI mobów skończone. Nie jest ono świetne, ale przynajmniej teraz coś się dzieje w grze :P

 

Tutaj dowodzik, że na prawdę pracujemy nad serwerem jakby kto nie wierzył :)

 

 

vfxon6.jpg

 

 

Opublikowano

Idzie coraz lepiej!

NPCy atakują już gracza, jeśli zostaną zaatakowane! :)

 

@edit

A co powiecie na miniony pomagające bossom? (latające za graczem jak protegity :))

 

sx5pld.jpg

 

Na SSie widać że "miniony" są w bardzo zbliżonej pozycji do gracza :)

Strefa ochronna jest do naprawy :D

Opublikowano

Wszystko dobrze wygląda ?

 

Mam pytanie

 

W ilu % są pliki ? .. chodzi mi ogolnie o wszystko hangar profil itd ..

 

To w ilu % ?

Kur*a Moje Pole !

 

Wyjazd W Pole !

 

;)

Opublikowano

@Up

Dostaniecie jedynie serwer, nie zrobię za was strony ;_;

 

Nie można powiedzieć w ilu % są skończone, skoro nigdy nie będą gotowe w 100%.

Opublikowano

mam pytanie: czy będą:

2 konfiguracje

hangar (mniej więcej taki jak na pvpuniverse )

??

POMOGŁEM DAJ LIKE !! TO NIC NIE KOSZTUJE :P

 

gram na sfgame s.4 nick vakoss407 zapraszam do gildii

Opublikowano

@UP

 

1. Konfiguracje będą.

2. Nie będzie strony hangaru.

Opublikowano

ale to jak będzie można w ogóle gre włączyć ?

 

Dostaniecie tę stronę która była w plikach ICON8.

Opublikowano

a jak ja mam moja to twoja baza danych bedzie chodzic

 

Baza danych jest inna niż w ICON8, więc dostaniecie ich stronę, ale ze zmienionymi danymi do tabel itp.

BTW. Nie mam pojęcia o co pytasz, bo zdanie nie ma większego sensu :_;

Opublikowano

Baza danych jest inna niż w ICON8, więc dostaniecie ich stronę, ale ze zmienionymi danymi do tabel itp.

BTW. Nie mam pojęcia o co pytasz, bo zdanie nie ma większego sensu :_;

 

Czyli hangaru itd .. nie bedzie ?

Kur*a Moje Pole !

 

Wyjazd W Pole !

 

;)

Opublikowano

Czyli hangaru itd .. nie bedzie ?

 

My wam nie stworzymy ich skryptów - tyle mogę powiedzieć.

Opublikowano

ale za to mapa gwiezdna będzie chodzić perfekt :) chodzi mi o to czy moja mieszana strona gry będzie działać bo ja chce stare strony logowania stary header

0572.jpg

Opublikowano

ale za to mapa gwiezdna będzie chodzić perfekt :) chodzi mi o to czy moja mieszana strona gry będzie działać bo ja chce stare strony logowania stary header

 

Będziesz musiał tylko pozmieniać nazwy tabeli, chyba że nie zmieniałeś żadnych skryptów.

Opublikowano

kiedy będzie można się spodziewać plików?

o i czy będzie np smartbomb emp pld 8 dcr 250 itp ?

POMOGŁEM DAJ LIKE !! TO NIC NIE KOSZTUJE :P

 

gram na sfgame s.4 nick vakoss407 zapraszam do gildii

Opublikowano

kiedy będzie można się spodziewać plików?

o i czy będzie np smartbomb emp pld 8 dcr 250 itp ?

 

Polecam przeczytanie innych postów. :)

Opublikowano

Pomoże ktoś, wszystko zrobiłem już, zostało mi tylko odpalenie serwa. Klikam pliczek "start" i wyskakuje mi takie coś http://iv.pl/images/13011599453664456064.jpg

Proszę o pomoc!!

albo nie masz tyle ramu ,albo źle go przydzieliłeś

Intel Core i5 4570 , Asus GeForce GTX 760 OC , Kingston 8 GB 1600 Mhz

 

bf4-logo-retina_12.png?v=1405727469460rc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...