Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własny serwer DarkOrbit - działające (zmodyfikowane) pliki!


Gość tolvat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piterolex pracuje nad poprawieniem latania NPCtów tak - aby łączyły się w grupy, latały "samotnie" itp.

Będzie ciekawie ^^

 

Dodatkowo, jako bossa - na mapie 4-4 umieścimy Goliatha, który również będzie miał swoich pomocników, a przewidywana nagroda to:

45.000 Uridium

2.000.000 Kredytów

50.000 Poważania

5.000.000 Doświadczenia

 

Goliath będzie miał duużo HP, więc sami nie będziecie mieli szans go ubić (oczywiście będzie on miał pewien słaby punkt), tutaj z pomocą przychodzą WASI pomocnicy, a o nich - wkrótce. :)

 

Będą również Galaxy Gates.

 

Opisanych powyżej rzeczy nie będzie w wersji Alpha 1.0.

 

@Edit

 

666 postów, mam nadzieję że nikt nie cierpi na Heksakosjoiheksekontaheksafobię (tak, jest takie coś)

  • Odpowiedzi 764
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Piterolex pracuje nad poprawieniem latania NPCtów tak - aby łączyły się w grupy, latały "samotnie" itp.

Będzie ciekawie ^^

 

Dodatkowo, jako bossa - na mapie 4-4 umieścimy Goliatha, który również będzie miał swoich pomocników, a przewidywana nagroda to:

45.000 Uridium

2.000.000 Kredytów

50.000 Poważania

5.000.000 Doświadczenia

 

Goliath będzie miał duużo HP, więc sami nie będziecie mieli szans go ubić (oczywiście będzie on miał pewien słaby punkt), tutaj z pomocą przychodzą WASI pomocnicy, a o nich - wkrótce. :)

 

Będą również Galaxy Gates.

 

Opisanych powyżej rzeczy nie będzie w wersji Alpha 1.0.

 

@Edit

 

666 postów, mam nadzieję że nikt nie cierpi na Heksakosjoiheksekontaheksafobię (tak, jest takie coś)

 

Gdzieś słyszałem, że strona serwera zostanie nie ruszona. Czy to prawda?

Opublikowano

Gdzieś słyszałem, że strona serwera zostanie nie ruszona. Czy to prawda?

 

Powiem tak - my dla was strony nie zrobimy, otrzymacie stronę logowania + stronę mapy, a resztę musicie zrobić sami.

Opublikowano

Piterolex pracuje nad poprawieniem latania NPCtów tak - aby łączyły się w grupy, latały "samotnie" itp.

Będzie ciekawie ^^

 

Dodatkowo, jako bossa - na mapie 4-4 umieścimy Goliatha, który również będzie miał swoich pomocników, a przewidywana nagroda to:

45.000 Uridium

2.000.000 Kredytów

50.000 Poważania

5.000.000 Doświadczenia

 

Goliath będzie miał duużo HP, więc sami nie będziecie mieli szans go ubić (oczywiście będzie on miał pewien słaby punkt), tutaj z pomocą przychodzą WASI pomocnicy, a o nich - wkrótce. :)

 

Będą również Galaxy Gates.

 

Opisanych powyżej rzeczy nie będzie w wersji Alpha 1.0.

 

@Edit

 

666 postów, mam nadzieję że nikt nie cierpi na Heksakosjoiheksekontaheksafobię (tak, jest takie coś)

galaxy gates będzie zaliczane do plików za free ?

Intel Core i5 4570 , Asus GeForce GTX 760 OC , Kingston 8 GB 1600 Mhz

 

bf4-logo-retina_12.png?v=1405727469460rc

Opublikowano

galaxy gates będzie zaliczane do plików za free ?

 

GG Alfa będzie darmowe - reszta która będzie, będzie płatna.

 

Nie będzie już takiego podziału płatne/free.

 

Za niektóre rzeczy trzeba będzie płacić.

Opublikowano

Płatna jednorazowo?

 

Jednorazowo, chyba że coś się zmieni.

 

 

 

Tolvat a wiadomo jaka będzie cena ?? Odblokowania ??

 

Nie wiadomo.

Opublikowano

Tolvat, kiedy zamierzacie dodać multi-player? (tylko wtedy będę w stanie zapłacić)

 

Multiplayer jest cały czas. Pracujemy nad nim. :)

Opublikowano

Mam rozumieć, że w najbliższej wersji będzie multi-player? :)

 

Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli to tak.

Opublikowano

Czy będą działały rakiety oraz hellstorm? :)

 

Zależy jak szybko będziemy chcieli wydać pliki.

Nie sądzę aby w pierwszej wersji była już wyrzutnia Hellstorm. ;)

Opublikowano

Ostatnie pytanie xD:

 

W ilu procentach pliki są gotowe i kiedy otrzymamy wersję Alpha 1.0?

 

1. Nie wiadomo w ilu %, skoro nigdy nie będą w 100%. :) 60% rzeczy które mają być w wersji 1.0 jest gotowe.

2. Na pewno w lipcu.

Opublikowano

ale skoro wy nie zrobicie za nas stron to jak sie bedzie budowalo wrota

i czy przez baze danych będzie sie dało edytować wyposażenie ?

POMOGŁEM DAJ LIKE !! TO NIC NIE KOSZTUJE :P

 

gram na sfgame s.4 nick vakoss407 zapraszam do gildii

Opublikowano

ale skoro wy nie zrobicie za nas stron to jak sie bedzie budowalo wrota

i czy przez baze danych będzie sie dało edytować wyposażenie ?

Możliwe, ze wrota będą gotowe na mapie ... Według mnie jest to gorsze rozwiązanie, niż zrobienie Materializatora Wrót.

Opublikowano

ale skoro wy nie zrobicie za nas stron to jak sie bedzie budowalo wrota

i czy przez baze danych będzie sie dało edytować wyposażenie ?

 

To chyba logiczne - sami zrobicie sobie stronę.

Jak rozszyfrujesz to, jak jest ono zapisane, to bez problemu ;)

 

 

Możliwe, ze wrota będą gotowe na mapie ... Według mnie jest to gorsze rozwiązanie, niż zrobienie Materializatora Wrót.

 

Nie będzie ich na mapie gotowych.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...