Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własny serwer DarkOrbit - działające (zmodyfikowane) pliki!


Gość tolvat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 764
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co się dzieje mam serwa loguje się potem chce wejsc to gry to mi pisze połączenie zerwane...

daje lajki

~ Bo liczy się skill ~


 


e01db0d6044e848cmed.png

Opublikowano

Pliki zostaną opublikowane najwcześniej 26 lipca, przez ostatni tydzień nad nimi nie pracowałem ze względu na brak czasu oraz pochłonięcie przez League of Legends.

 

Nie obiecuję szybkich aktualizacji, wielu dodatków.

Opublikowano

a można wiedzieć co będzie w wersji Alpha 1.0?

bo wyszystkie te informacje są poruzżucane

POMOGŁEM DAJ LIKE !! TO NIC NIE KOSZTUJE :P

 

gram na sfgame s.4 nick vakoss407 zapraszam do gildii

Opublikowano

@Only Head Shot

Ja tworzę jedynie pliki serwerowe.

 

@Miszczu.

To chyba było pytanie o pliki, a z tego co wiem ja jestem ich developerem. ;)

 

@Sunnyline

Z tego co wiem, to nie ma takich plików jak "do_es". :)

Poza tym, to pytanie nie było do końca sprecyzowane (o jakie pliki chodzi).

Opublikowano

@Only Head Shot

Ja tworzę jedynie pliki serwerowe.

 

@Miszczu.

To chyba było pytanie o pliki, a z tego co wiem ja jestem ich developerem. ;)

O ile wiem do_es to nie są twoje pliki -.-

 

można online publikować serwer swój ??

Pewnie mozna zrobić większy serwer ale chyba bigpoint ma prawa do obrazków itp. chociaż się na tym nie znam 8S

Opublikowano

Jeszce 2 dni do aktualizacji :) nie moge się doczekać

A czy po aktualizacji będzie można zmienić rozdzielczość w DO ? czy nadal będzie tak mała?

Opublikowano

Tolvat you're late ..

 

I hope will be better than we can believe ..

 

I know, that I'm late. ;)

 

 

No no, już 2 dni po update i nadal nic nie widać :(

Możliwe że poprawia małe błędy albo robi test'a więc musimy być cierpliwi

 

Mógłbyś zacytować gdzie napisałem że pliki wydam 26 lipca? Z tego co pamiętam, to pisałem że najwcześniej 26 lipca. :)

 

 

PL: Musicie zrozumieć że mam wiele spraw na głowie, troszkę planów, problemów itp. i nie mogę cały czas siedzieć przy kompie - jakbym mógł to już byście mieli pliki. :P

BTW. Mamy w Polsce ~30°C (w ch** gorąco), i taka pogoda niezbyt pomaga, zwłaszcza że chcę też wyjść na dwór. :)

Drugie BTW. Przed wypuszczeniem plików zaproszę kilka osób na Hamachi (jeśli mi się uda) i przetestujemy pliki.

 

EN: You have to understand, that I'm alone in this project, and I don't have much time to work on the files. I have my own life, problems and plans. :P

BTW. In Poland - there are ~30°C (so fckin hot) and I want to go outside too. :)

Second BTW. Before I will release server files - I'll invite you to my Hamachi network, and we will test server files together.

 

* I don't know if it is good translated by me. :D But I think you understand.

Opublikowano

dziś było 44 taki upał że jak nawet stałeś to ci się słabo robiło :/

 

A tak w temacie

Czyli nie wiesz dokładnie kiedy wystawisz pliki?

Opublikowano

Nie.

 

Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj, bo jedynie nabijasz sobie tak kolejne 3,5k postów...

Opublikowano

 

Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj, bo jedynie nabijasz sobie tak kolejne 3,5k postów...

Od jest pliki icon8 są po polsku?
Opublikowano

Sory, jeśli było, ale 34 stron nie chce mi się czytać, a mam wyłączony skype(praktycznie tylko ts i przeglądarka chodzą), a w easyphp wyskakuje, że port 80 jest używany przez system.

Wiecie może, co może to powodować?:D

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

 

Opublikowano

Sory, jeśli było, ale 34 stron nie chce mi się czytać, a mam wyłączony skype(praktycznie tylko ts i przeglądarka chodzą), a w easyphp wyskakuje, że port 80 jest używany przez system.

Wiecie może, co może to powodować? :D

Obejrzeć video tut. Tam zmieniam porty w easyPHP

Opublikowano

Wszystko pięknie ładnie, lecz gdy klikam start.bat "nazwa 'java' nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...