Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własny serwer DarkOrbit - działające (zmodyfikowane) pliki!


Gość tolvat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP

No tak, trzeba baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dużo zedytować, a nawet napisać wszystko od nowa :)

 

BTW. 4 pierwsze wyrazy to tak tylko, żeby wiadomość była dłuższa jak rozumiem.

No i polecam czytać inne posty, przed napisaniem jakichkolwiek :)

pliki są napisane w php czy czym

Intel Core i5 4570 , Asus GeForce GTX 760 OC , Kingston 8 GB 1600 Mhz

 

bf4-logo-retina_12.png?v=1405727469460rc

  • Odpowiedzi 764
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Strona w PHP

Pliki serwerowe w Javie.

no to może coś dam rade napisać :D

 

większość w php :(

Intel Core i5 4570 , Asus GeForce GTX 760 OC , Kingston 8 GB 1600 Mhz

 

bf4-logo-retina_12.png?v=1405727469460rc

Opublikowano

Witam postawiłem sobie serwerek w 5 minut i tak. Czy macie pliki internalClan2.php i dlaczego nie ładuje mi ekwipunku a sklep cofa do home ??!?!

371007.gif

 

Opublikowano

Witam postawiłem sobie serwerek w 5 minut i tak. Czy macie pliki internalClan2.php i dlaczego nie ładuje mi ekwipunku a sklep cofa do home ??!?!

Ponieważ autor nie wykonał zakładki z klanem. Trzeba ją samemu zrobić.

Opublikowano

@UP

 

Mapa - spolszczona.

Header - spolszczony.

Strona jeszcze nie cała, ale większość, muszę napisać skrypty itp.

Jak narazie to widzę jeszce trochę po hiszpańsku :D

 

@EDIT

 

Tak wogóle to jest tu jakis sklep albo coś? :P

141dd6ebcb69b020.jpg

Opublikowano

@UP

No to sobie troszkę poczekasz, bo raczej nikt ich za Ciebie nie zrobi. :)

Opublikowano

@UP

 

Aktualnie pracowałem nad poprawianiem ocen :P

 

W dodatku - pewna osoba/firma zaproponowała mi $$$ za pełne prawa do silnika (bez źródła), oraz dostałem propozycję zrobienia serwera pod starego klienta DO, a raczej taki pomysł (linkpad pracuje nad takim serwerem).

Przed wydaniem silnika na pewno zastanowię się nad tamtymi propozycjami. :)

Opublikowano

@UP

 

No dobra, ale co to ma do tego tematu?

Wiadomo że linkpad robi emulator starego DO, ale nie wiadomo czy mu to wyjdzie. :)

Opublikowano

@UP

Oceny to ja poprawiałem w tym tygodniu i poprzednim, więc dopiero teraz mam je za sobą :D

Pojawię się jak będę miał czas ;)

 

Teraz tak sobie myślę - że linkpad pewnie nie umieści plików serwerowych emulatora do starego DO, więc tak właściwie mógłbym zrobić pliki pod starego klienta, problem w tym, że nie mam plików (main.swf itp.) z np. 2009, 2010 roku, a te które znalazłem są "wypakowane", i nie da się ich "spakować" do SWF.

Opublikowano

@UP

Wiem że EDOX ma pliki, sam mi o tym pisał ;) Jak na razie i tak nie ma go na GG więc nie mam żadnego kontaktu z nim :P

Source to ja też mam, tylko że nie da się go skompilować. ;)

Opublikowano

Po długiej przerwie powracam do kodowania!

 

Wczoraj dokończyłem strzelanie, a dzisiaj wezmę się za aktualizację HP, poprawienie multiplayera (bugi z lataniem), a potem... się zobaczy :)

 

Pewnie będę potrzebował osób do testów więc spodziewajcie się takowej informacji ^^ (jeśli ktoś jest zainteresowany plikami serwera).

Opublikowano

Kiedy będzie Aktualizacja plików? nie moge się doczekać.

Wrazie co aktualizacje napisz w nowym poście i daj link :)

 

Lipiec, lub ten weekend. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...