Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własny serwer DarkOrbit - działające (zmodyfikowane) pliki!


Gość tolvat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Up: To nic nie pomoże. Posiada system, na którym nie można postawić serwera.

Boże, ale ty bzdury gadasz <_< Service Pack to nie jest inny system tylko aktualizacja do systemu, XP też miał Service Packi.

 

Oskar5054 A jaki system polecisz? tolvtat przeciez ma tez windows 7 i mu działa

Pliki będą działały na każdym systemie na którym można zainstalować Javę.

 

 

1. Poprez lan sytuacja wygląda identycznie.

 

2. Istnieje błąd w skrypcie rejestracji, przez co nowo stworzonym kontem nie da się zalogować.

 

3. Portale trzeba dorobić samemu. xD

 

4. Command Line Interface to narzędzie dla administratorów. Do tej pory nie wiemy jakich komend używa Big Point.

Ad.1.: Wystarczy że podasz mu twoje IP wewnętrzne (192.168....)

Ad.2.: Da się. Nie da się włączyć serwera.

Ad.4.: Tam nie wpisuje się komend, przez CLI wysyła się do serwera pakiety. BigPoint nie używa żadnych komend, po prostu wysyłają odpowiednie pakiety do serwera.

  • Odpowiedzi 764
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP

Czy mógłbyś kurw* nauczyć się czytać? Dziękuję.

Opublikowano

Ehh czyli poprostu nie potrafię zrobić serwera i tyle a robiłem z tuta z filmiku i mi błąd wyskakuje ;// będe się męczył aż w końcu może się uda. Ścieżke daje cały czas dobrą na 100%

Opublikowano

Boże, ale ty bzdury gadasz <_< Service Pack to nie jest inny system tylko aktualizacja do systemu, XP też miał Service Packi.

 

Pliki będą działały na każdym systemie na którym można zainstalować Javę.

 

 

Ad.1.: Wystarczy że podasz mu twoje IP wewnętrzne (192.168....)

Ad.2.: Da się. Nie da się włączyć serwera.

Ad.4.: Tam nie wpisuje się komend, przez CLI wysyła się do serwera pakiety. BigPoint nie używa żadnych komend, po prostu wysyłają odpowiednie pakiety do serwera.

 

Wiem, że się da, ale napisałem tak, żeby nie pytali jak to zrobić. Serwer da się bez problemu uruchomić.

Opublikowano

A więc robie tak :

 

DocumentRoot "${path}/www" Tak było

DocumentRoot "C:\Users\Michał\Desktop\DarkOrbit\Web" Tak ma wyglądać

 

<Directory "${path}/www"> Tak było

<Directory "C:\Users\Michał\Desktop\DarkOrbit\Web"> Tak ma wyglądać

 

Przecież dobrze raczej jest i co? Błąd ;/

 

Edit: A i nic więcej nie zmieniałem

Opublikowano

@UP
Ale sprawdziłeś czy działa jak folder jest na dysku C, a nie na Pulpicie, tak?

Opublikowano

Witam teraz znalazłem to i tak się zastanawiam czy jest ten serwer taki jak darkorbit chodzi mi oto czy sa wrota ,apis, zeus , citadel ,ageis i czy tam latasz tylko sam ?

Opublikowano

Witam teraz znalazłem to i tak się zastanawiam czy jest ten serwer taki jak darkorbit chodzi mi oto czy sa wrota ,apis, zeus , citadel ,ageis i czy tam latasz tylko sam ?

 

Nie ma takiego serwera. :)

Opublikowano

Wiele rzeczy nie jest zrobione. Portale nie są gotowe, alieny tylko na 1-1, strzelanie wyłącznie z laserów, brak hangaru ( nie ma możliwości zmiany wyposażenia), wiele błędów. To są wyłącznie podstawy, aby stworzyć idealny serwer.

Opublikowano

W GFX jakie liczby odpowiadają jeszcze za inne statki mógł by mi ktoś je podać??

 

Próbuj od 1 do 100 :D Nikt za ciebie listy nie zrobi.

 

Off Top: 200 postów xD

Opublikowano

Świetnie! :)

 

Jak wrażenia?

Do kogo to --> do mnie?

 

A to są błędy Apache :

 

 

 

Thu Jun 27 16:20:16.129826 2013] [mpm_winnt:notice] [pid 920:tid 828] AH00455: Apache/2.4.2 (Win32) PHP/5.4.6 configured -- resuming normal operations

[Thu Jun 27 16:20:16.129826 2013] [mpm_winnt:notice] [pid 920:tid 828] AH00456: Server built: Apr 20 2012 19:24:55

[Thu Jun 27 16:20:16.129826 2013] [core:notice] [pid 920:tid 828] AH00094: Command line: 'D:\\PROGRA~1\\EASYPH~1.1\\Apache\\bin\\apache.exe -d D:/Program Files/EasyPHP-12.1/apache'

[Thu Jun 27 16:20:16.145426 2013] [mpm_winnt:notice] [pid 920:tid 828] AH00418: Parent: Created child process 1084

[Thu Jun 27 16:20:18.547830 2013] [mpm_winnt:notice] [pid 1084:tid 844] AH00354: Child: Starting 64 worker threads.

[Thu Jun 27 16:30:48.918452 2013] [mpm_winnt:notice] [pid 920:tid 828] AH00424: Parent: Received restart signal -- Restarting the server.

AH00526: Syntax error on line 252 of D:/Program Files/EasyPHP-12.1/apache/conf/httpd.conf:

DocumentRoot must be a directory

[Thu Jun 27 16:30:51.046956 2013] [mpm_winnt:notice] [pid 1084:tid 844] AH00364: Child: All worker threads have exited.

Opublikowano

all id statkow

 

1=phoenix
2=yamatho
3=Leo
4=Defcom
5=liberator
6=Piranha
7=nostromo
8=Vengeance
9=BigBoy
10=Goliath
11=SaNeJiEwZ
12=PET 1
13=PET 2
14=PET 3
15=PET 4
16 veng EP
17 veng eer
18 veng skill
19 Groen
20 UFO
21 UFO kleiner
22 /
23 /
24 /
25 /
26 /
27 /
28 /
29 /
30 leo lower map
31 /
32 /
33 /
34 /
35 /
36 /
37 /
38 /
39 /
40 /
41 /
42 /
43 /
44 /
45 /
46 /
47 /
48 /
49 /
50 Red BigBoy
51 /
52 oranje
53 Rood
54 blauw
55 /
56 goli schade
57 USA goli
58 veng schade
59 goli schild
60 veng schild
61 goli ep
62 goli eer
63 solace
64 deminisher
65 spectrum
66 sentinel
67 venom
68 vrienden design
69 /
70 /
71 lordakia
72 devolarium
73 mordon
74 sibelon
75 saimon
76 sibelonit
77 lordakium
78 kristalin
79 kristalon
80 kubikon
81 protegit
82 Kucurbium
83 bos Kucurbium
84 streuner
85 StreuneR
86 /
87 /
88 /
89 /
90 Century Flacon
91 Corsair
92 Outcast
93 Marauder
94 Vagrant
95 Convict
96 Hooligan
97 Ravager
98 Admin politie
99 unknown Dreadnought
100 unknown Destroier
101 Ice Meteorid
102 /
103 Icy
104 BinaryBot
105 /
106 /
107 /
108 /
109 /
110 /
111 interceptor
112 Baracuda
113 Saboteur
114 Anihilator
115 Battleray

 

UWAGA niekóre statki moga nie działać np statek 55

0572.jpg

Opublikowano

niestety nie bo nie mam stałego neta musiał bym za 100 zł dowalić żeby 7 gb mieć :D po 2 raczej nie za bardzo jak już to bym online zrobił tyle że ja niestety sie nie znam na programowaniu bo edycja wyglaadu gry nie była trudna

0572.jpg

Opublikowano

niestety nie bo nie mam stałego neta musiał bym za 100 zł dowalić żeby 7 gb mieć :D po 2 raczej nie za bardzo jak już to bym online zrobił tyle że ja niestety sie nie znam na programowaniu bo edycja wyglaadu gry nie była trudna

Współczuję takiego internetu.

 

Robiłeś to na podstawie plików Tolvata?

Opublikowano

nie użyłem projektu icon 8 rev 2 pomieszałem ze spolszczeniem tolvata emulatora używam albo tolvata (npc lata po mapce) albo ten z ustawieniem dmg(ale reszta zrabona) szkoda że nie ma lepszego emulatora

0572.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...