Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własny serwer DarkOrbit - działające (zmodyfikowane) pliki!


Gość tolvat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP

Jedynie GG lub umiejętności.

 

@Topic

Wkrótce będzie stworzona strona dla plików na której będę umieszczał informacje o aktualizacjach itp. lub forum zamiast portalu.

Ale to dopiero w lipcu.

 

@Down

Kurcze, nie musisz wszędzie mi o tym pisać!

Skoro nie odpisuję to znaczy że mnie nie ma lub nie mam czasu!

  • Odpowiedzi 764
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

tolvat doładowałem karte wbijaj na gg to pogadamy o starym cliencie ale ze wzglendu na transfer moge dac ci spacemap.swf lub spacemap.fla

0572.jpg

Opublikowano

@UP

Naucz się Javy i jedziesz! :)

A jak chcesz nowe alieny i mapy to jeszcze ActionScript :)

Opublikowano

@UP

Silnik przepisałem na nowo.

Portali jeszcze nie zrobiłem, ale działać będą prawidłowo.

Opublikowano

@UP

Silnik przepisałem na nowo.

Portali jeszcze nie zrobiłem, ale działać będą prawidłowo.

 

Portale działają dobrze, jeżeli poprawi się w bazie danych kilka rzeczy.

Jeżeli chcesz mogę dać ci cały system portalów. :P (trochę nad tym posiedziałem)

Opublikowano

@UP

Portale będą zapisane w samym silniku, nie w bazie danych.

Opublikowano

Jest taki mały problem.

Zrobię wszystko włączam serwa ok śmiga itd.

Zamykam X i chce ponowanie włączyć serwer to muszę bazę przeinstalować bo inaczej się nie włączy :)

Jakieś rozwiązanie?

 

 

Nowo zarejestrowany -Start- po załadowaniu się systemu itd. wyskakuje napis ZALOGUJ SIĘ PONOWANIE.

Przelogowanie nie pomaga :)

Jakieś rozwiązanie?

Opublikowano

Pliczki ładne, ogólnie fajnie że spolszczone i naprawiona baza danych B)

Lubię to

 

 

 

 

 

 

Oto moje teorie:

2+2=9

4:1=2

1x1=1

Woda jest bezbarwna bo soki itp mają kolor

Opublikowano

pytanko mam co zrobić bym mógł z paroma kolegami pograć ?
nie znam sie za bardzo na tym więc prosił bym o szczegółowy opis.

ps.
wszystko mam zainstalowane i działa. tylko chodzi o to by wytłumaczyć mi co dalej trzeba zrobić by pograć z innymi

Opublikowano

@UP

Masz jakiś błąd, podczas włączania?

co do Pierwszego pytania to za Pierwszym razem jak włączam to nie

a następnym razem jest ładowanie plików i nagle staje i tyle.

 

Co do Drugiego pytania nic sie nie wyświetla żaden error czy coś

Opublikowano

pytanko mam co zrobić bym mógł z paroma kolegami pograć ?

nie znam sie za bardzo na tym więc prosił bym o szczegółowy opis.

Jeśli się nie znasz, to się za to nie bierz. Proste.

 

 

co do Pierwszego pytania to za Pierwszym razem jak włączam to nie

a następnym razem jest ładowanie plików i nagle staje i tyle.

 

Co do Drugiego pytania nic sie nie wyświetla żaden error czy coś

 

Tutaj jest tylko jedno pytanie o.O

Daj mi screena z konsoli.

Opublikowano

@UP jak jedno :D

 

1. Serwer sie nie chce uruchomić po wyłączeniu go :D

2. Jak działa serwer to po rejestracji nowego gracza nie moze sie na mape zalogować :D

 

Jest 2 jest :)

 

Zaraz będę edytował ten post i wrzuce z konsoli

 

 

 

@Co jak co teraz wgl nie działa...

2.PNG

Opublikowano

Siemanko, [...]

 

[...]

Jeśli masz jakiś problem - pisz! Na pewno pomogę :)

[...]

Ja a proszę o pomoc.

A tu ignorancja wielka.

I jak podpowie ktoś?

jak włączyć serwer by z kolegami zagrać.

 

@UP jak jedno :D

 

1. Serwer sie nie chce uruchomić po wyłączeniu go :D

2. Jak działa serwer to po rejestracji nowego gracza nie moze sie na mape zalogować :D

 

Jest 2 jest :)

 

Zaraz będę edytował ten post i wrzuce z konsoli

 

 

 

@Co jak co teraz wgl nie działa...

2.PNG

miałem podobną sytuację i instalowałem najnowszą wersje jav'y to jakos poszło dalej

Opublikowano

@UPx3

 

Kurde, wypadałoby się najpierw nauczyć angielskiego, a potem prosić o pomoc.

 

@UPx2

 

Idiotyczne pytanie - idiotyczna odpowiedź.

Poza tym, nikt nie zrobi za Ciebie wszystkiego. Piszę to dosłownie 100 raz!

Sam musisz pomyśleć nad rozwiązaniem. Myślisz że Bigpoint dostali pliki od kogoś i sobie grę zrobili? Jeśli nie potrafisz programować to możesz zapomnieć o własnym serwerze jakiejkolwiek gry.

 

@UP

Polecam przeczytanie stron od 1 do 26.

Opublikowano

Pimpek. Kupić serwer wrzucic na niego pliki podać kolegom IP serwera.

Gracie

 

2. Zainstalowac Hamachi lub podobny program dać kolegom IP hamachi i gracie.

 

3. Jeżeli masz publiczne IP dać kolegom swoje IP i gracie



Coś takiego wyskakuje

Przeinstaluje bazę działa.

Wyłącze serwer i chce włączyć to się pokazuje coś takiego

3.PNG

Opublikowano

Ale nawet jak nie zarejestruje się tylko konto admina jest to systemowe to też za 2x nie dziala



Żeby zrobić prywatny serwer DarkOrbit trzeba mieć VPS'a?

Musu nie ma ale TAK

Opublikowano

Żeby zrobić prywatny serwer DarkOrbit trzeba mieć VPS'a?

Przede wszystkim : znajomość języków programowania. Bez tego o serwerze możesz pomarzyć. ^_^ (Nie wystarczy wrzucić tylko plików na VPS lub komputer.)

 

Ale nawet jak nie zarejestruje się tylko konto admina jest to systemowe to też za 2x nie dziala

 

Też tak miałem. Zrobiłem wszystko od nowa i do teraz działa bez problemów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...