Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własny serwer DarkOrbit - działające (zmodyfikowane) pliki!


Gość tolvat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 764
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

A ja mam problem:

Chciałem zrobić z tego serwer publiczny na stronce www, ale po wgraniu plików z folderu "web" na serwer ftp mam biały ekran na stronie

Nie wiem potzrebne do tego jeszcze jakieś pliki żeby to działało na serwerze czy może po prostu nie da się tego zrobić?

Opublikowano

za taki serwer lepiej w ogóle sie nie brać. Na tym serwie działa praktycznie tylko latanie i to nie całkiem........

POMOGŁEM DAJ LIKE !! TO NIC NIE KOSZTUJE :P

 

gram na sfgame s.4 nick vakoss407 zapraszam do gildii

Opublikowano

Kto zrobił ten serwer już. Działa on w ogóle ? Czy da się grać w 2 osoby ? czy to jest stara czy now wersja gry ? jest pp ? da się mieć admina i dawać innym uri ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Powiem tak Serwer ten postawiłem na vps ale start nie działa + nie ma sklepu

 

ip do serwera 

http://178.32.95.158/darkorbit/

  mozecie sprawdzic rejestracja i logowanie dziala  ale sklepu brak + mapy nie mozna odpalic

 

mi wogólestronka http://178.32.95.158/darkorbit/ nie chce wejść

Opublikowano

Tak z ciekawości :

Pierwszy post - na 1 stronie poradnika :

 

Punkt 4. 404 - co tu powinno być napisane ?

 

To samo w punkcie 10. - jest 404 - co tam powinno być napisane ?

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Tak z ciekawości :

Pierwszy post - na 1 stronie poradnika :

 

Punkt 4. 404 - co tu powinno być napisane ?

 

To samo w punkcie 10. - jest 404 - co tam powinno być napisane ?

Wersja panel admina czy coś takiego 4.0.4 powinno być. Jak jest 4.1.4 zauważyłem że nie działa

Opublikowano

Wersja panel admina czy coś takiego 4.0.4 powinno być. Jak jest 4.1.4 zauważyłem że nie działa

Niezły odkop -.-

POZYCJA W RANKINGU: 79    POZIOM GRACZA: 22      FIRMA: MMO     CZŁONEK OD: 08-03-2008

KONIEC GRY-2014 :)

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...