Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własny serwer DarkOrbit - działające (zmodyfikowane) pliki!


Gość tolvat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 764
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A co byście powiedzieli na grę w stylu DarkOrbit, z publicznymi plikami serwerowymi?

Mnie byłoby łatwiej, a i aktualizacje mógłbym do klienta wprowadzać :)

 

Po prostu: Pobieracie grę, zakładacie konto na danym serwerze, łączycie się z serwerem i gracie!

 

Więcej map, więcej NPCtów, więcej statków, nowe questy, LEPSZY SUPPORT, brak idiotycznych aktualizacji itp.

 

BTW. Gra nie taka z GameMakera. ;)

 

//BTW. Adzik jak to czytasz: Nie przypominam sobie o pisaniu że pliki wyjdą około 26 lipca. ;) Masz złe informacje/zepsute oczy.

Opublikowano

ja też

@EDIT: a jak długo mieli byśmy czekać na tą nową gr//ę

 

Nie podam takich informacji, bo będzie to samo co z PVPUniverse, czy z tymi plikami - dzieciaki nie mogące się doczekać zaczną spamować"ejj!!!! miało być xx.xx.xxx a dzisiaj jest xx(+1).xx.xxxx i nie ma!!! Eeeeee!!! KIEDY DASZ PLIKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!".

 

Mogę jedynie PRZEWIDYWAĆ (powiększone bo niektórzy mają problemy ze wzrokiem) że około listopada byłaby wersja alpha.

 

@Edit

Prace nad grą rozpocznę jutro lub we wrześniu. :)

 

@Edit2

Prace rozpoczęte. :)

Opublikowano

a w czym będzie gra napisana? garfiki jak w orginalnym DO i inne duperele np emp pet gg ??

POMOGŁEM DAJ LIKE !! TO NIC NIE KOSZTUJE :P

 

gram na sfgame s.4 nick vakoss407 zapraszam do gildii

Opublikowano

a w czym będzie gra napisana? garfiki jak w orginalnym DO i inne duperele np emp pet gg ??

 

Gra będzie napisana w Javie.

 

Grafiki na 99% będą jak w oryginalnym DarkOrbicie, w możliwością stworzenia własnego texturepacka (jak w Minecrafcie). :)

EMP, GG itp. na pewno będą ale jeszcze nie na Alphie.

 

Co jakiś czas będą dawał wam filmiki ile już zrobiłem oraz co jeszcze zostało do zrobienia przed alphą. :)

 

BTW. Zastanawiam się, czy by nie umieścić kodu źródłowego na Githubie. :P

 

@Edit

Jest ktoś chętny zrobić design menu głównego?

 

Jeśli tak - PW. ;)

Opublikowano

Gra będzie napisana w Javie.

 

Grafiki na 99% będą jak w oryginalnym DarkOrbicie, w możliwością stworzenia własnego texturepacka (jak w Minecrafcie). :)

EMP, GG itp. na pewno będą ale jeszcze nie na Alphie.

 

Co jakiś czas będą dawał wam filmiki ile już zrobiłem oraz co jeszcze zostało do zrobienia przed alphą. :)

 

BTW. Zastanawiam się, czy by nie umieścić kodu źródłowego na Githubie. :P

 

@Edit

Jest ktoś chętny zrobić design menu głównego?

 

Jeśli tak - PW. ;)

menu główne wykorzystałbym z starego darkorbit :D

Intel Core i5 4570 , Asus GeForce GTX 760 OC , Kingston 8 GB 1600 Mhz

 

bf4-logo-retina_12.png?v=1405727469460rc

Opublikowano

Siemanko, z tego co widziałem - wiele ludzi ma problemy z plikami od Miszcza, więc ja dam wam DZIAŁAJĄCE pliki.

Proszę nie usuwać tematu - jak napisałem, pliki Miszcza. nie u każdego działają poprawnie, moje dodatkowo mają dopisany skrypt który rozprasza potwory po mapie, zamiast latać za graczem.

 

Pliki:

https://mega.co.nz/#!csc2QSDT!e0B6yCst5zzaDK36QTcLxio06yNQCT-NkzSGBnHOTac

 

 

EasyPHP:

http://easyphp.org/

 

 

  1. Pobierz i zainstaluj EasyPHP
  2. Po zainstalowaniu - włącz je.
  3. Przejdź do konfiguracji Apache:
  4. z8ys7s.jpg
  5. Szukaj "DocumentRoot", i zmień domyślną ścieżkę na ścieżkę gdzie wypakowałeś pliki strony (np. C:\DarkOrbit\Web)
  6. Tak samo poniżej w "Directory"
  7. Zapisz i zamknij plik, zresetuj EasyPHP
  8. Wejdź do przeglądarki
  9. Wpisz jako adres:
  10. http://127.0.0.1/home'>http://127.0.0.1/home
    

     

     

    Przejdź do modułu "phpMyAdmin"

    loiq0m.jpg

     

    Utwórz bazę danych o nazwie "do_es" (utf8_general_ci).

    Wejdź do niej -> kliknij Import -> Wybierz "Wyszukaj na komputerze"

    I wyszukaj plik "do_es.sql", który jest w paczce.

     

    Kiedy już to zrobisz, zjedź niżej i kliknij "Wykonaj".

    Poczekaj chwilę... i przejdź na stronę:

    http://127.0.0.1/
    

     

    Jest to strona twojego serwera.

    Możesz teraz zalogować się z danymi:

     

    Login: admin
    Hasło: demo1234
    

     

     

    Teraz przejdź do folderu "Server" -> "bin" -> i włącz "start.bat".

    Teraz możesz grać! :)

     

    Skrypty wymagają CAŁKOWITEGO przepisania, ale jak na razie... nie chcę mi się tego robić, więc dałem wam moje z naprawionymi kilkoma błędami :)

     

    Jeśli tutorial Ci się spodobał - daj lika.

    Jeśli masz jakiś problem - pisz! Na pewno pomogę :)

Tutorial jak postawić serwer na moich plikach:

ZNANE BŁĘDY/BUGI:

- Brak.

Co zrobić jak wyskakuje na stronie error #1007 - can't create database 'do_es'; database exists

Jakiego Easy PHP użyłeś

Opublikowano

@Up

To zdanie chyba nie jest dla Ciebie trudne, złodzieju01. :)

Więc po co spamujesz? Nie sądzę, aby ktoś nie potrafił powiedzieć co to znaczy...

 

@Jeśli nadal nie wiesz:

"Błąd #1007 - Nie można utworzyć bazy danych 'do_es', baza już istnieje.".

Opublikowano

możliwością stworzenia własnego texturepacka (jak w Minecrafcie). :)

 

czyli jak ktoś chce może sobie starego clienta wgrać ?

Intel Core i5 4570 , Asus GeForce GTX 760 OC , Kingston 8 GB 1600 Mhz

 

bf4-logo-retina_12.png?v=1405727469460rc

Opublikowano

tolvat a takie pytanko czy to będzie serwer typu dmg 80 k + czy raczej 30-45k i jeszcze czy będzie możliwość zgłoszenia się na beta teastera sory że takie pytanie w tak wczesnej fazie budowy gry ;)

Opublikowano

tolvat a takie pytanko czy to będzie serwer typu dmg 80 k + czy raczej 30-45k i jeszcze czy będzie możliwość zgłoszenia się na beta teastera sory że takie pytanie w tak wczesnej fazie budowy gry ;)

 

1. Nie wiem.

2. Będzie publiczna beta, jeśli uda się załatwić dobry serwer.

Opublikowano

Mógłbyś zaktualizować tuta bo grafik nie ma i filmu też :D

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...