Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własny serwer DarkOrbit - działające (zmodyfikowane) pliki!


Gość tolvat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 764
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP

 

Jest nowy temat, na forum "DarkOrbit", tutaj już nic nie piszę bo nie chcę aby temat został zamknięty, ja bym dostał warna, i temat zostałby "odklejony".

Opublikowano

@UP

 

Zmień kolumnę "mapa" w tabeli "cuentas" na "1" i będziesz na "1-1" :)

Opublikowano

 

Gdy uruchamiam plik start.bat mam takie coś:

 

http://scr.hu/0jao/run8u

Mam jave 32bit jakby co.

Dodaj zmienną środowiskową "java" że ścieżką prowadzącą do Javy.
Opublikowano

Masz Javę zainstalowaną?

Masz w 2 części mojego posta napisane że mam jave 32 bit...

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Tolvat dziękuje za pomoc :) Czy będziesz rozwijał projekt? Niestety, grać można tylko na koncie admina i alienki są wyłącznie na dwóch pierwszych mapach

 

Skaykand: Normalnie przeraziłeś mnie swoją głupotą o.O

Opublikowano

Czemu nie można wejść w własny ekwipunek / GalaxyGate / PP ? :)

11icvtw.png
" Pragnę być nietypowy, niepowtarzalny,
Jednorazowy i oryginalny
" ~~ Fokus

Opublikowano

@UP

 

Bo tego nie ma zrobionego :)

To są podstawowe pliki, resztę trzeba samemu napisać :)

Opublikowano

Próbowałem z hamachi .... Coś się zepsuło. Zainstalowałem pliki serwerowe i Easy PHP jeszcze raz. Wszystko działa, loguje się na map. Po 2 minutach połączenie utracone, a w cmd coś takiego: http://zapodaj.net/de9f1a8605a6c.png.html

 

Przypominam, że wcześniej wszystko było dobrze. <_<

 

Przecież jest napisane - OutOfMemory -.-

 

 

 

A czemu nie ma alienków na innych mapach?

Nikt za was wszystkiego nie zrobi...

Opublikowano

A czemu nie ma alienków na innych mapach?

Wystarczy sobie dodać w bazie danych na 127.0.0.1/home. Trochę poszperasz i znajdziesz.

 

@up

 

Dziękuje, zapewne zbyt dużo alienków na mapach dodałem. :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mi to nie działa :( mam coś takiego:

401604error_JPG.jpg

Bo dałeś pliki do folderu Web.
Opublikowano

mi to nie działa :( mam coś takiego:

401604error_JPG.jpg

 

Wypakuj pliki od nowa, i dobrze ustaw ścieżkę do plików.

BTW. Dlaczego wchodzisz na "127.0.0.1/do_es", skoro powinieneś na "127.0.0.1", a w folderze "do_es" nie ma nawet plików strony?

 

 

Bo dałeś pliki do folderu Web.

 

Nie rozumiem twojej wypowiedzi :x

Opublikowano

Wypakuj pliki od nowa, i dobrze ustaw ścieżkę do plików.

BTW. Dlaczego wchodzisz na "127.0.0.1/do_es", skoro powinieneś na "127.0.0.1", a w folderze "do_es" nie ma nawet plików strony?

 

 

 

Nie rozumiem twojej wypowiedzi :x

Bo ścieżka to do_es/Web :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...