Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własny serwer DarkOrbit - działające (zmodyfikowane) pliki!


Gość tolvat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 764
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zmiany na godz. 12:30:

http://scr.hu/0e6u/1czsv

  • Aktualizacja "QuickBara" (tego gdzie jest amunicja itp.), zapisywanie wartości w bazie danych - naprawiona.
  • Początki pisania skryptów hangaru (http://scr.hu/0e6u/ca0gg)
  • Za zabicie wroga otrzymuje się 1k uridium
  • Zapisywanie wartości okien (położenie, czy np. ilość hp ma być pokazana cyframi czy paskiem).

Prawdopodobnie będziemy mieli całkiem dobrego dedyka jeszcze dzisiaj - na pewno odbędą się wtedy testy serwera :)

 

---

Dostanę za to warna, z powodem "offtop", Szymonie?

Opublikowano

Zmiany na godz. 12:30:

http://scr.hu/0e6u/1czsv

  • Aktualizacja "QuickBara" (tego gdzie jest amunicja itp.), zapisywanie wartości w bazie danych - naprawiona.
  • Początki pisania skryptów hangaru (http://scr.hu/0e6u/ca0gg)
  • Za zabicie wroga otrzymuje się 1k uridium
  • Zapisywanie wartości okien (położenie, czy np. ilość hp ma być pokazana cyframi czy paskiem).

Prawdopodobnie będziemy mieli całkiem dobrego dedyka jeszcze dzisiaj - na pewno odbędą się wtedy testy serwera :)

 

---

Dostanę za to warna, z powodem "offtop", Szymonie?

 

Dobra robota , tez szybko robisz server jak nobek i miszczu

 

Mozna wiedziec kiedy bedzie testowanie ?

 

 

#Margines Linki padły ci ;)

Opublikowano

Dobra robota , tez szybko robisz server jak nobek i miszczu

 

Mozna wiedziec kiedy bedzie testowanie ?

 

 

#Margines Linki padły ci ;)

 

Nie wiem dokładnie o której będą testy, jeżeli w ogóle będą, postaramy się wszystko skonfigurować zaraz po otrzymaniu serwera dedykowanego :)

 

scr.hu znowu coś zepsuli :/ i nie widać obrazków

 

@EDIT

 

Wolicie stare czy nowe irki pod względem wyglądu?

Opublikowano

Nie wiem dokładnie o której będą testy, jeżeli w ogóle będą, postaramy się wszystko skonfigurować zaraz po otrzymaniu serwera dedykowanego :)

 

scr.hu znowu coś zepsuli :/ i nie widać obrazków

 

@EDIT

 

Wolicie stare czy nowe irki pod względem wyglądu?

 

 

Ja bym wolał te stare czyli te bardzej czarniejsze co bylo w 2010 roku ..

 

Ale mogą byc te co tera są te jaśniejsze , wole te co szybciej zrobisz server :D

 

 

Ale odemnie to wole te starsze czyli te czarniejsze <3

Opublikowano

ja bym dodał stare grafiki statków te co były crimson amber blue goliath zwykły golec itp

0572.jpg

Opublikowano

@exide

 

Próbowałem, niestety nie ma takiej możliwości, chyba że zedytuje się pliki tych statków.

Opublikowano

@exide

 

Próbowałem, niestety nie ma takiej możliwości, chyba że zedytuje się pliki tych statków.

 

 

Tovlat tych 1 grafki statkow to nie rob chujowe są

 

Zrob te z 2010 .. i jo

Opublikowano

Będą te które są tak właściwie w obecnym DarkOrbicie, wykluczając oczywiście statki typu "Cytadela" czy jakkolwiek się to nazywało.

Opublikowano

@samios

 

Zrobię EMP i postaram się wrzucić :)

Opublikowano

Jeżeli nie zakończysz tematu o prywatnym serwerze będę musiał zamknąć temat.

 

Jeżeli masz zamiar reklamować swojego priva zrób nowy temat a nie pisz tutaj.

Opublikowano

@Up

Już pisałem - że jak będzie beta to zrobię osobny temat, no ale wolicie żeby było więcej tematów to nie ma sprawy.

Opublikowano

Jeżeli nie zakończysz tematu o prywatnym serwerze będę musiał zamknąć temat.

 

Jeżeli masz zamiar reklamować swojego priva zrób nowy temat a nie pisz tutaj.

 

 

O chuj sie przypierdalasz ? .. nie masz zajęcia w domu czy jak ?

 

Nawet priva nie zaprezentowal a ty juz płaczesz ..

 

Jak zrobi priva i zaprosi to zrobi new temat , narazie to tylko info daje o wykonaniu pracy

 

Jak nie masz gdzie spamowac i posstow nabijac to wyjazd na dwor ..

 

 

#tolvat

 

koncz te emp'y i nowisci w ss'ach lub filmikach dawaj a nie ;d

Opublikowano

O chuj sie przypierdalasz ? .. nie masz zajęcia w domu czy jak ?

 

Nawet priva nie zaprezentowal a ty juz płaczesz ..

 

Jak zrobi priva i zaprosi to zrobi new temat , narazie to tylko info daje o wykonaniu pracy

 

Jak nie masz gdzie spamowac i posstow nabijac to wyjazd na dwor ..

 

 

#tolvat

 

koncz te emp'y i nowisci w ss'ach lub filmikach dawaj a nie ;d

 

 

Po pierwsze to jest temat,który zawiera poradnik jak stworzyć własny serwer,a nie temat do informowania o update DarkPVP.

 

Po drugie,to raczej Ty nie masz zajęcia w domu pisząc takie głupie posty.

Opublikowano

Wszystko robię ok! tylko w pkt 10 mam taki bład że gdy wchodzę do phpmyadmin wyświetla mi się komunikat "Odmowa Dostępu"

Dlaczego tak sie dzieje ?

Opublikowano

@UP

 

Wchodzisz przez adres localhosta? (127.0.0.1)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...