Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własny serwer DarkOrbit - działające (zmodyfikowane) pliki!


Gość tolvat

Rekomendowane odpowiedzi

Pasjonat
Opublikowano

a bedzie dzisiaj on ? jesli tak to o ktorej i fajnie zeby bylo ze nei 8 irysow na start tylko zdobyc to ale zwiekszcie uri otrzymywane przes np str na 1000

  • Odpowiedzi 764
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pracujemy tak szybko jak możemy.

 

@qq

 

Przecież to będzie serwer PVP, a nie normalny... w późniejszym czasie pomyślę nad normalnym.

Opublikowano

qq2 weź proszę nie rób tutaj spamu

zrozum to pp to może być nawet kilka dni pracy nad tworzeniem i łączeniem tego w całość

a ty od razu takie pytania !

Opublikowano

Matko po co wy im tak dupe trujecie ? Jak włączą server to włączą , i zobaczycie co bedzie a co nie ;_:

WojakPL - Banned

Opublikowano

Może zróbmy z tego serwera kolejny serwer Bigpointa - dajmy płatności po 14zł za 100 uridium, przy czym statek będzie kosztował 100k uridium, wszyscy będą szczęśliwi -.-

 

Na starcie na 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000% nie będzie:

Galaxy Gates, Profilu Pilota, Ekwipunku, SuperUperMegaWypas Dedyka który uciągnie 500 osób i będzie online 25/7

 

Zrozumcie - dostaliśmy prymitywny kod z którego muszę zrobić coś konkretnego - to nie jest takie hop siup i koniec.

 

------

Jeśli macie coś do dodania -

 

Reklama

Kanał VIP 3.

 

Zapraszam.

 

Zamiast spamować w tym temacie...

Opublikowano

Panowie nie przeginajcie. Wiem, że to może wyglądać jakbym się czepiał, jednak GM nie na darmo cenzurował adres TSa, a szukanie sponsora podchodzi pod punkt o handlu.

Opublikowano

@Miszczu.

 

Robimy serwer dla wszystkich osób w również dla was, a wy nawet nie dajecie nam komunikować się z graczami w sposób głosowy - no bez przesady, co jest nie tak na tym TSie że go cenzurujecie?

 

Regulamin jak rozumiem zabrania szukania pomocy, tak? Nikogo nie zmuszamy, aby został sponsorem ani nic takiego...

Opublikowano

@Miszczu.

 

Robimy serwer dla wszystkich osób w również dla was, a wy nawet nie dajecie nam komunikować się z graczami w sposób głosowy - no bez przesady, co jest nie tak na tym TSie że go cenzurujecie?

Dokładnie, serwery metina jakoś mogą dodawać IP swojego ts'a.

1356746888-U334301.png

Opublikowano

@Up

 

Oni mogą edytować również sygnatury użytkowników, nic nie będzie załatwione.

Opublikowano

@czopus

 

Na 90% wystartuje dziś testowy serwer.

 

@UP


Nie widzisz że próbujesz się połączyć z portem "8887"?

Usuń ten port... wpisuj po prostu "127.0.0.1" -.-

 

@EDIT

 

Okey, jesteśmy już z Nomm'em na serwerze, testujemy czy są lagi itp. prawdopodobnie przez noc będzie włączony, ale nie wiadomo ;x

Opublikowano

ja mam parę pytań

1 . jak będzie można dostać się na server

2. czy do tego będzie potrzebne hamachi , jakiś program ,hamahi , privoxy

3. czy trzeba grzebać w ustawieniach servera proxy

z góry dzięki za odpowiedź

Opublikowano

ja mam parę pytań

1 . jak będzie można dostać się na server

2. czy do tego będzie potrzebne hamachi , jakiś program ,hamahi , privoxy

3. czy trzeba grzebać w ustawieniach servera proxy

z góry dzięki za odpowiedź

1. Będziesz miał link do strony :)

2. Nie.

3. Nie.

Opublikowano

1. Poprzez wejście na stronę i zalogowanie się.

2. Wystarczy przeglądarka.

3. Nie będzie trzeba nigdzie grzebać :)

Opublikowano

czyli na zasadzie dotychczasowego DO:]

 

Powiem wam są + i - takiego serwera:] niby wyszstko ładnie pięknie będzie nawet jak już prace całkowicie zostaną dopięte na ostatni guzik, ale z drugiej strony moim zdaniem, bugpoint szybko wyłapi to i zablokuje dostęp, co będzie powodowało powstawanie nowych priv serwerów. Więc raczej każdy priv serwer będzie krótkotrwały i nie będzie takiej zabawy jak na normalnym DO bo administratorom szybko się znudzi ulepszanie i serwer zrobi się nudny:]

 

No ale czekamy:]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...