Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] ARDEBRAN™ - Old School na dłużej! ;-)


ARDEBRAN™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciał bym się dowiedzieć czemu silki poprzez PSC cały czas drożeją ? I nie chodzi mi tu o aktualny kurs Euro tylko o ceny jakie dyktuje mmomat. Mialo być 20zl za 500 silkow a prawda jest taka ze za 20zl teraz idzie kupić 400

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kończę grać na tym serwerze i mam na sell 2 chary. Warrior 2h i Bowman. Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem to niech pisze na PW. Dodam tylko, że na jednej postaci jest jeszcze 510 silkow, avatary i w miarę dużo golda. Jedną postacią dostałem nagrodę za joba a drugą znalazłem GM'a xD

Opublikowano

i z czego beda dropic ?

 

z tego co wiem to miały one być za te puchary z CTF ale nie jestem pewien

 

 

 

bedzie a moze i jest mozliwosc placenia sms'em ?

 

jest taka możliwość ale osobiście nigdy nie kupowałem nic przez sms bo wychodzi jakieś 5x drożej :P

TaI6c.jpg

 

Opublikowano

Gildia InperiaL zaprasza aktywnych graczy !

Codziennie Trade, zabawa i miła atmosfera !

Mocna gildia oraz unia !

PM w grze do Sz3w4 , BruX , Muniek

Opublikowano

Nie wiem który już raz pytam co się stało z PP, i czy wróci ta metoda płatności w najbliższym czasie.,... zależy mi na odp.

"Zamilcz Chłopie zanim Cię zakopie" 52 Dębiec

Opublikowano

Nie wiem który już raz pytam co się stało z PP, i czy wróci ta metoda płatności w najbliższym czasie.,... zależy mi na odp.

 

Tak jak wyżej ktoś napisał... mamy same problemy ze strony PP... jutro muszę zadzwonić tam po raz trzeci, ponieważ nie umieją ogarnąć nawet najmniejszego problemu...

Opublikowano

A jak adminie stosunkujesz się do tych propozycji:

 

Wszystko pięknie ale są pewne szczegóły które psują klimat takie jak :

- Europe Intro powinno być china jak na początku sro

- Old map style nie ten z beta clienta ksro 2004* - ucieta alex itp

- usunięte questy na dopisek

- usunięcie z server files & sql elementów z 80+ (są nie potrzebne a ładują się wraz z innymi terenami i obciążają serwera)

- old char start (widok po intro jak stoją na takim molo , coś jak na ecsro)

- stackowanie nie powinno tego wgle tutaj być stone,elx itp powinno być luzem !

Jak coś się mi przypomni dam INFO :)

 

Jeszcze jedna myśl wpadła mi do głowy: kiedyś na forum o silku ktoś zrobił spolszczenie, można by zaaplikować je do tej wersji (wybierało by się wersję językową na tej zasadzi, co na isro).

25538_04_06_10_5_38_25_0.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...