Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] ARDEBRAN™ - Old School na dłużej! ;-)


ARDEBRAN™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

16:30 a Linków z Register ani media.pk2 nie widać , nie słychać. :)

111111111111jq.jpg"Błąd staje się błędem, gdy rodzi się jako prawda."

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szkoda że bot jest legalny na takim low rate :(

Według mnie psuje to całą zabawę gdy ja ciężko pracuje nad rozwinięciem swojej postaci a ktoś odpali sobie 5 botów i ma zaraz max level i uzbiera 1 sun set z tych przykładowych 5 botów.

Smutna rzeczywistość silkrołda ;)
Opublikowano

Szkoda że bot jest legalny na takim low rate :(

Według mnie psuje to całą zabawę gdy ja ciężko pracuje nad rozwinięciem swojej postaci a ktoś odpali sobie 5 botów i ma zaraz max level i uzbiera 1 sun set z tych przykładowych 5 botów.

 

Nie może odpalić 5 botów, bo jest limit ip 1-2-3. Więc nie puści sobię takich botów. Spokojnie, nie musisz się tym martwić. Admini już o ile się nie mylę mówili. Nawet gdy będą puszczać boty na akademie, to będą academy offać.

 

 

 

 

16:30 a Linków z Register ani media.pk2 nie widać , nie słychać. :)

Nie bądź w gorącej wodzie kompany, nie od razu świat zbudowano. :) Spokojnie.

@edit.

 

Gildia HardPorn nadal poszukuje ludzi!

Zakupiliśmy TeamSpeak3. Większość podanych informacji w poście na stronie 6. Link - http://www.mpcforum.pl/topic/858944-ardebran-old-school-na-duej-;/page-6

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

Szkoda że bot jest legalny na takim low rate :(

Według mnie psuje to całą zabawę gdy ja ciężko pracuje nad rozwinięciem swojej postaci a ktoś odpali sobie 5 botów i ma zaraz max level i uzbiera 1 sun set z tych przykładowych 5 botów.

 

Bajki to pani opowiadała mi w przedszkolu. Kto przy takich ratach tak szybko uzbiera Ci sun seta. Jest ograniczenie IP, więc bez proxy tylko 3 boty postawisz. Po drugie prosiłem admina, aby przekazał masterom, aby interweniowali w wypadkach gdy jedno cale party będzie stało na afk'u. Wiadomo, można mieć party z kilku ludzi to jest dozwolone, ale chyba da sie jakoś sprawdzić czy ktoś siedzi na jednym IP. Tak było na niektórych serwerach, i goldparty były banowane :)

Opublikowano

chyba mają poślizg ,,, bo linki już powinny być 30 min temu , ale nie ma do tej pory , szkoda

111111111111jq.jpg"Błąd staje się błędem, gdy rodzi się jako prawda."

Opublikowano

16:00 standardowy czas, kiedy ludzie kończą pracę+dojazd z pracy+może jakieś ogarnięcie się?... Dajcie ludziom żyć...

Skoro tak narzekacie, że ktoś odpali bota/boty to sami odpalcie, nie widzę problemu... Są serwery, gdzie bot jest zabroniony. Ja osobiście gdybym nie chciał używać bota, to bym się nie pchał na serwery, gdzie jest dozwolony...

Opublikowano

Niedługo udostępnimy Wam link do "media.pk2", bądźcie jeszcze cierpliwi! :)

 

 

a register?

111111111111jq.jpg"Błąd staje się błędem, gdy rodzi się jako prawda."

Opublikowano

Niedługo udostępnimy Wam link do "media.pk2", bądźcie jeszcze cierpliwi! :)

 

Czyli serwer już na 100% startuje dzisiaj i żadnych problemów nie będzie?:) Bo jeżeli tak to będzie jeden z polskich serwerów który wystartuje z czasem :).

Opublikowano

Register też :)



Czyli serwer już na 100% startuje dzisiaj i żadnych problemów nie będzie? :) Bo jeżeli tak to będzie jeden z polskich serwerów który wystartuje z czasem :).

 

Bez żadnych problemów, startuje dzisiaj! :)

Opublikowano

Guild _DominatioN_ rekrutuje.

 

W przyszłości mam zamiar ogarnąć ts, a teraz mogę zagwarantować dobrą zabawę, pomoc, wspólne party, wyjścia na joba.

Piszcie w grze na nick Morfier.

Startuję z kilkoma ogarniętymi kolegami. Przyjmujemy wszystkich :)

Będę około 19.30 gdyż mam trening.

Opublikowano

Zapowiada się fajny, ciekawy serwer, życzę Wam powodzenia chłopaki ;) teraz tylko czekac na register,media i lecimy ;)
Btw . może nie w temacie ale przydałoby się stworzyć jedną dobrą gildie .

Opublikowano

Zapowiada się fajny, ciekawy serwer, życzę Wam powodzenia chłopaki ;) teraz tylko czekac na register,media i lecimy ;)

Btw . może nie w temacie ale przydałoby się stworzyć jedną dobrą gildie .

 

Mysle ze z tego ile osob sie tym serwerem interesuje bedzie ciezko zmiescic ich w jednej gildii ;) tak pewnie powstanie milion innych mniejszych ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...