Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] ARDEBRAN™ - Old School na dłużej! ;-)


ARDEBRAN™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż fajnie iż już jest client właśnie zassysam mimo wcześniejszych obaw. Zwracam honor, iż myślałem że to może być kolejny fail. Zaczynało się kręcić itp, ale jednak wybrneliście z tego jest git :).

Kilka spraw dotyczących serwera :).

 

1. Reverse - Ograniczenie LvL: Nie chcę się spotkać z taką sytuacją, oraz myślę że większość graczy. Tiger Girl się pojawia 21:05:45 - Tiger Girl zabita 21:06:30 tak dla przykładu tylko daję. Wiadomo iż 80 cap to mniejszy dmg itp. Ale chodzi i sami EURO. Ich dmg na Uniq jest ogromne, nie zabierajmy szansy innym graczą na to, aby cierpieli z tego powodu że nie zdążą zabić Uniq. Każdy idzie własnym torem gry, i może nie zależy mu na to aby szybko wbić lv, ale żeby się pobawić z kumplami. Wybiera się na uniq'a z zgrana paczką kumpli. Biją go, a tutaj wpada 2-3x wizz od razu i zabijają. :) Trochę wyrozumiałości. Okey, chce sobie wizard przyjść? Niech leci z buta, a nie bawimy się w fast kill. Chociaż dajcie te ograniczenie do Uruchi. Bo Isy na cap 80 nie jest tak łatwo też zabić :).

 

2. Co do bota, to ok rozumiem że ktoś sobie stawia 2-3 postacie. Ale wiem jak to będzie, ktoś wbije 80lv. Puście akademie i będzie zbierał buffy - wyłączcie Academy BUFF. Niszczy to serwer na PRIVACH! Tak samo wykombinujcie jakoś to, może wam się uda - aby jeden gracz nie biegał z full pt. Każdy owner pisze: LIMIT IP - później wychodzi że to taka prowizorka . Jeżeli nie da się wam tego zabezpieczyć to chociaż ingerujcie na serwerze jeżeli widzicie no-life party.

 

3. Grab Pet - miło by było, gdybyście dali peta na 7dni + 5 stron. Jest to o tyle dobre, że chociaż zdążą ludzie wybić się z Lv i zbierać trochę kasy. Uwierzcie że pet jest pomocny z +5 page. Jest to oszczędzanie na spocie do 2-3h na wyższym lv.

 

4. Jeżeli będziecie organizować jakieś [Eventy] ze spawn Uniq to zróbcie podział na EU-CHN, nie oszukujmy się ale nie widzę przyszłości w biciu uniq. Co ma powiedzieć full str np. bow vs. full buff wiz. 10x razy większy dmg. To tak jeżeli były by organizowane jakieś eventy. Jedyną zaporą Chn przed EU na pvp jest Glavier/Blader albo nuker hybryda na tym cap.

 

Fajnie również jakbyście robili właśnie takie eventy typu: Pytania na serwerze, jakieś mini-konkursy na forum itp. Dlaczego zawsze serwer jest pusty? Dużą winę ponoszą admini, którzy nie wkładają serca w sam serwer tzn., nie przywiązują się do graczy. Nie starają się rozbudować im jakoś rozrywki. Bo jak to wygląda w dzisiejszych czasach na serwerach. Ktoś wbija max lv, posiedzi chwile i off. Jeden jeszcze dorobi seta i też off. A jakby były jakieś job's z [GM]. Coś co by nie nudziło graczy to by świetnie się grało. Oczywiście. Pierwszy miesiąc na serwerze to będzie nagonka. Wbić max + farm'a + set = ogarnąć FW i utrzymać go. Po podbić za pierwszym razem jest łatwo. Obronić go i udowodnić że jest się kimś to druga sprawa. Dlatego chciałbym oraz myślę, że większość graczy chciałaby aby ten serwer nie upadł tak szybko i rozwijał się jak tylko się da :).

 

dobrze gada, polać mu !

 

 

@pytanie

 

1.czy w przyszłości macie w planach dodać kolejnego / kolejnych GMów czy w takim składzie pozostajecie ? Myślę, że nie chcemy kilkunastu GMów, którzy będą spamować na czacie byle czym, robić nudne eventy :-)

2. tego pytania chyba nie było. co ile i kiedy bedzie FW :p

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ooo nie będę w plecy z lvl ;D bo niestety na 18 to ja do pracy idę ;D trudno, jutro wolne to się nadrobi straty ^^

 

Wszystkim życzę powodzenia ;)

 

Widzimy się jutro na szlaku !

 

nick "Erza"

 

Yo!!:D

Opublikowano

cooltext933407994.png

Witam wszystkich, z zapowiedzią nadochodzącego prywatnego Polskiego servera, chcielibyśmy was zaprosić do naszej Gildi!

HardPorn albo LastMinet. Nazwę jeszcze dokładnie ustalimy przed otwarciem serwera.

Zapraszamy was wszystkich do naszej wspólnej gildi, planujemy zrobić gildię na serwerze nie dlatego żeby być najlepszymi.A wręcz przeciwnie. RObimy gildię tylko dlatego,by spędzić dobrze spędzony czas,żeby był radosna atmosfera,dużo śmiechu,pomoc,a także rozmawianie przez Teamspeak3.


My nie po to robimy tą gildie, my chcemy na serwer wprowadzić Gildię którą będzie miała zawsze pogodnego ducha. Nie chcemy być najlepszymi graczami, my po prostu gramy dla własnej przyjemności,zabawy i dobrze spędzonego czasu z znajomymi i nowymi graczami Silkroad Online na prywatnym serwerze. Ogólnie chodzi nam o stworzenie Pogodnej,miłej atmosfery w gildi.Przyjmujemy każdego kto zamierza grać.Wspólne chodzenie na joby,fortess wary,eventy,pt,Unique i wiele innych rzeczy.


masz słabsze słabsze doświadczenie o grze "Silkroad Online" Nie wiesz paru rzeczy? A chcesz dołączyć do naszej Gildi? Nie martw się, przyjmiemy Cię! Ale pod warunkiem że będziesz grać na serwerze. Pomoc w naszej gildi znajdziesz zawsze, jak i forum. Graczu, jeżeli jesteś słabszy, nie martw się,nie bój się zapytać nas o dołączenie do Gildi, przyjmiemy każdego aktywnego gracza! Wszysytko będziemy ustalać razem ( w sprawie eventów,jobów,unique,wary.) W gildi zawsze znajdzie się ktoś kto Ci pomoże z Jobem,Unique lub coś innego.


Co chcemy wprowadzić nowego do naszej gildi? Tu akurat chcemy wprowadzić pare nowych rzeczy. Nie oszukujmy się, każdy chcę być w najlepszej gildi, by być najlepszym. Ale właśnie tym najlepszym nudzi się za szybko gra, nie chce mu się grać w party,jobów robić ani nic innego. My chcemy to zwalczyć, chcemy wam zapewnić, że napewno u nas tego nie znajdziecie! U nas zawsze znajdziesz pomoc w sprawie jobów,eventów i tych rzeczy wymienionych wyżej. I wszystkiego co związane z Silkroadem a także Nie. Nie oczekujemy od was 100% zawsze dostępnych przy komputerach. Bo wiemy że będą za was pracować w Silkroadzie tak zwane " Boty ". Bo wiemy że macie własne życie, musićie uczyć się,pracować,dbać o dom,rodzeństwo,rodziców albo (żone) Więc, gdyby był jakikolwiek problem, skontaktuj się z nami.


Unie planujemy zrobić, albo jak się nie myle. Sami dojść do jakiejś. Zapewne nie dojdziemy do uni, gdzie ludzie mają zamiar się wyzywać,i ciągle przeklinać i zero pomocy. Szukamy miłych,zabawnych ludzi i miłej atmosfery także w Uni.

:)

Zasady.


Tak czy inaczej, w każdej gildi panują jakieś zasady i musimy się ich niestety przestrzegać. U nas też są zasady, nie można ich ominąć.A więc:

1 Zasada - Kultura.


2 Zasada - Musisz mieć conajmiej ukonczone 15Lat + Mutacje. A jak nie masz mutacji, to ostrożnie używać mikrofon.[/b]


3 Zasada - Nie jezdzimy po sobie nawzajem. ( Wyzywanie od rodziców liczy się jako wyrzucenie automatycznie z gildi).[/b]


4 Zasada - Minimum 40% Doświadczenia o grze Silkroad Online.[/b]


5 Zasada - Jeżeli masz zamiar być offline z jakiejś przyczyny skontaktuj się z nami ( na dole będzie podany kontakt z nami ). A jeżeli masz zamiar się pożegnać,i nie grać w ogóle. Napisz na guild chacie, lub skontaktuj się z którymś z założycielami Gildi.[/b]

 


Jak narazie to tyle zasad, więcej nie oczekujemy od was, tylko te 5 prostych zasad.

Kontakt z założycielami gildi - Gadu-Gadu

Avenilo "Mirek" - 42651805


Nokachiable "Patryk" - 35193369


Erza "Kamil" -

Eleanor "Michał" - 1343658

Jak widzicie, nie ma 2 ostatnich graczy, dodamy ich kontakt. Jak dokładnie jeszcze się skontaktujemy z następnymi dwoma współżałożycielami Gildi.


Założycieli jest 4. Sami widzicie, macie podany kontakt z nami, w razie gdyby któregoś założyciela gildi nie było. To możesz napisać do innego.


Dodatkowe informacje.


W przyszłości chcemy my z Mirkiem tworzyć filmiki na youtube z Silkroada "Naszej Gildi" Oczywiście, a także eventów i wiele różnych rzeczy. Ale to w przyszłości, jak gildia i również serwer się rozwinie. Planujemy też zdobyć kanał TeamSpeak3 na naszą gildie, byśmy mogli spokojnie,reklaksująco porozmawiać o wszystkich problemach.Również z Mirkiem, albo innymi graczami gildi. Będę się starać założyć forum dla "Naszej Gildi" i żeby była dopracowana na ostatni guzik. I doprowadzić ją do perfekcji, i też ją zakładam dlatego, gdyby ludzi nie było. A nie ma do kogo się zwrócić, będziesz mógł napisać na naszym forum jak powstanie.


Szanujemy wszystkich graczy, nawet jeżeli Ci co odejdą z gildi. Nadal będziemy ich mieli za dobrych ludzi i szanowanych. W końcu, nie każdemu musi się podobać nasza gildia,prawda? Może też dojść pierw do naszej, a niedługo pójdzię do innej.Lecz pamiętaj, już nie będziesz miał wstępu następnym razem do naszej gildi, zastanów się nad tym dobrze.


ts3.png


tsx21.net-speak.pl:6410


Powodzenia wszystkim graczom na jedbawnym szlaku, dużo szczęścia,itemów +9, unikatów i oczywiście sukcesów. Życzy nadchodząca gildia - Hard porn!


To raczej tyle, ten post będę edytować, by dodawać nowe informacje. Pozdrawiamy serdecznie i powodzenia wszystkim graczom w grze, a także pracy przy serwerze Administracji!

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

Sam czekałem, aż ktoś poda w miarę ogarniętą gildię, ww. wygląda obiecująco poza tym, że nie dąży do bycia najlepszą. Rozumiem wasze chęci itp., ale to wszystko powinno iść razem w parze. Tak samo jak w życiu należy dążyć do bycia najlepszym w swojej dziedzinie ;) btw. Jak już to nazwa HardPorn zdecydowanie jest lepsza.

Opublikowano

przy świetnej zabawie, nim się spostrzeżecie, będziecie najlepsi :)

 

+1, HardPorn <3

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

BTW na ile przed otwarciem ruszy rejestracja? ;) Czy może ARDEBRAN chce wytworzyć tak zwany suspens ? ;) i każdy z Nas tu przeglądających będzię się przeganiał w jak najszybszym zarejestrowaniu a później logowaniu na serwa by otrzymać jakieś profity za bycie pierwszym na serwerze? :)

Opublikowano

mnie nurtuje pytanie. Czy to jest możliwe, by polski serwer został otwarty o podanej wcześniej dacie, a potem śmigał bez żadnych problemów, bugów już na starcie ?! o.O

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

Mnie ciekawi jakie daliście metody płatności, będzie np. paysafecard?

odpowiedź masz bodajże na 1 stronie

Opublikowano

Nie che mi sie tego czytac wszystkiego, poczytalem pare postow.

Co do tej gildi, sam chetnie do niej dolacze.

 

@admini

Jak bedzie wygladala sprawa z silkami, czy system sms bedzie dostepny odrazu przy starcie servera czy tez nie?xD

Opublikowano

Nie liczyłbym na waszym miejscu na system sms. Silki uzyskane tym sposobem będą z pewnością znacznie droższe, a to z takiego powodu, że firma oferująca tą usługę pobiera prowizję. Zwykły przelew zawsze najlepszy:)

Opublikowano

Nie liczyłbym na waszym miejscu na system sms. Silki uzyskane tym sposobem będą z pewnością znacznie droższe, a to z takiego powodu, że firma oferująca tą usługę pobiera prowizję. Zwykły przelew zawsze najlepszy:)

wiem, ale admini pisali ze rowniez bedzie ten system. pozatym obojetnie ile by kosztowalo i tak zamowie xD

Opublikowano

Wlasnie media jest juz czy nie bardzo ? Rejestracja otwarta ? ( strona jaka ? ) Bot bedzie ?

 

Wszystko będzie, poczytaj.

Tak, bota można używać. Jest legalny. :)

 

 

przydałoby się już to media do pobrania i rejestracja

 

Cierpliwość jest cnotą, poczekaj. Niedługo o 16.30-17.30 dadzą rejestracje i mediapk2.

 

z 4zł az takiego szalu nie bedzie

 

Może i nie będzie. Ale każdy grosz się liczy.

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

sprawdzę =) zagram

macie może inne źródło clienta? bo strasznie wolno idze...

111111111111jq.jpg"Błąd staje się błędem, gdy rodzi się jako prawda."

Opublikowano

Szkoda że bot jest legalny na takim low rate :(

Według mnie psuje to całą zabawę gdy ja ciężko pracuje nad rozwinięciem swojej postaci a ktoś odpali sobie 5 botów i ma zaraz max level i uzbiera 1 sun set z tych przykładowych 5 botów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...