Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

LiveCraft : Żyj realnie - wirtualnie ! [Zapowiedź] [Realne życie] [Mody] [Launcher] [Autorskie pluginy] [Pojazdy] [Mafie] [Broń]


Uberfuhrer

Jakie chciałbyś mody na serverze ?  

599 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcia?by? aby by? IndustrialCraft ?

  2. 2. Czy chcia?by? BuildCraft'a ?

  3. 3. Ma by? RedPower i Forestry ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 822
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@2UP A przeczytaj nazwę tematu i pierwszy post to się dowiesz że to zapowiedz serwera który dopiero powstaje i będzie w okolicach Stycznia/Lutego/Marca i nie pisz bezsensownych postów typu gdzie IP ,daj IP ,kiedy start etc.

 

 

@edit @up szybszy ehhh

Opublikowano

@up fajnie robisz maz juz bana? za reklame w poscie?

Mój mały Głodomor : Samsung r540       Mysz:  Logitech M100         Słuchawki :  Creative fatal1ty HS-800    I'd love this set.

 

 

 

Opublikowano

A kiedy tak mniejwięcej będzie można wejść na serwer?

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

@up Weź ty kurwa człowieku wyjdź na dwór i żyj... Siedzisz i nawet liczysz godziny ile na serwer nie możesz wejść... Weź znajdź dziewczynę, pracę, dom czy kur*a cokolwiek, a jak będziesz mógł wbić na serwer to Cię ktoś zawoła...

 

 

 

 

No to ci teraz odpowiem:

Wiek :

 

DYSPOZYCYJNOŚĆ :

 

Znajomość komend :

 

Umiejętności :

 

Znajomość ort. :

 

Coś o sobie (Min. 4 zdania !) :

 

Kontakt :

 

Ss'y mapki, bądź mapka :

 

DYSPOZYCYJNOŚĆ właśnie!!!

 

Jak nie wiesz co to znaczy to wpisz w Google. W podaniu kazali być DYSPOZYCYJNYM. Skoro serwer off, a skradli go równo o 20:00 w sobote, a dzień ma 24h co w matematyce do dziś wychodzi 24*3=72h. Skoro serwer off to jestem JAKO TAKO dyspozycyjny na forum. Jak nie będę, to zaraz mi ktoś powie, że nie mam czasu na grę.

 

 

JA NIE SIEDZĘ NA FORUM 24h TYLKO ZAGLĄDAM OD CZASU DO CZASU. PROSZĘ MI KU**A NIE PISAĆ, KRYTYCZNIE O MNIE JAK NIE CZYTALIŚCIE FORUM OD 1 STRONY.

 

Przewidziany start serwera miałbyć wczoraj PO 15:00 jakoś do dziś go NIE MA.

 

 

NIE DZIWCIE SIĘ, ŻE TAK SIĘ ZACHOWUJE, BO BĘDĄC BUDOWNICZYM JESTEM KIMŚ WAŻNYM, ALE BEZ SERWERA NIE DOŚĆ, ŻE NIE WYKONUJE SWOJEJ PRACY TO JESTEM NIKIM!!!

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Opublikowano

Jakiś launcherek potrzebny wam? Jak by co o walcie do mnie :)

Sklepy sms do serwerów mc, launchery non-premium i premium, własne klienty do gry z "kostomizowanym" menu, aplikacje statystyk serwera na androida.

Pisz śmiało na priw co potrzebujesz. Odezwę się jak tylko przeczytam wiadomość.

Opublikowano

Serwer będzie na premium? pewnie juz wiecie, ale do technica mozna robic własne mod-packi, serwer możecie wrzucić na takiego i potem powysyłać - nie będzie trzeba robić osobnego launchera :).

Opublikowano

Prawie 30 użytkowników przegląda temat. Dziennie około 25 osób :D

 

 

No to się mi nie dziwcie, że czekam na ponowny Restart serwera.

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Opublikowano

Prawie 30 użytkowników przegląda temat. Dziennie około 25 osób :D

Ja Ci chłopie współczuje, polecam trochę dystansu co do otwarcia tego serwera.

Bo się zaś zaczyna stary schemat :D

  

Opublikowano

Ludzie ogarnijcie sie nie wiecie ile to pracy serverem zeby od nowa go stawiac ja moge nawed czekac miesiąc zeby zacząć prace na serverze

00059295946789764273.png

Uczeń
Opublikowano

Co tu tak cicho? ^.^ Piszcie propozycje ! : D Tematy do rozmów, w końcu to ma być wesoły serw ; 3

Opublikowano

Co tu tak cicho? ^.^ Piszcie propozycje ! : D Tematy do rozmów, w końcu to ma być wesoły serw ; 3

 

 

Taaa...

 

Bym coś napisał, ale zaraz znowu od kolejnego mądrego opierdziel zbiore.

 

 

Jak serwer będzie Online dla Budowniczych, to wtedy z chęcią napiszę, ale teraz już się nie odzywam, chyba że sytuacja na mnie wymusi.

 

 

Kroganin1 jak serwer będzie Online, to napisz mi na Skype IP.

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Opublikowano

@up

 

Nie zdziwię się jak już nie będziesz budowniczym.

cooltext1062421582.png


"Barcelona's football shouldn't be watched with the eyes but with the soul. To see this team play is a delight for all." - Alfredo Di Stefano

Opublikowano

@up

 

Nie zdziwię się jak już nie będziesz budowniczym.

 

 

Nosz weźcie się ode mnie odczepcie. CZEMU SIĘ NA MNIE UWZIELIŚCIE!!!

 

Moja wina, że mija powoli 4 dzień ???

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...