Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi World of Tanks?


Flap

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ten dawałby rade ?

 

Procesor AMD A6-5200 4x2,0 GHz

Karta Graficzna: AMD 8400

4 GB pamięci operacyjnej DDR3

Dysk twardy o pojemności 500 GB

Rozdzielczosc : 1366x768

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A ten dawałby rade ? Procesor AMD A6-5200 4x2,0 GHz Karta Graficzna: AMD 8400 4 GB pamięci operacyjnej DDR3 Dysk twardy o pojemności 500 GB Rozdzielczosc : 1366x768

 

Prędzej, a koniecznie musi być laptop? Do tego amd to kupa do gier (przynajmniej w tym budżecie) Napisz temat w dziale komputery o złożenie pc'ta lub z prośbą o polecenie jakiegoś lapka do gier. 

Opublikowano

Ale musi to byc koniecznie laptop!

 

A gdyby to był taki to zagrałbym na medium /max . rozdzielczosc 1366 x 768

 

Procesor Intel i3 2x2.5

Graf Radeon HD 8570

Ram 4 GB RAM

Dysk 500 GB

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Procek: i5 3350p 

 

Karta: Msi HD 7790 

 

4GB Ram (2x2)

 

Rozdzielczość : 1920x1080 ( to chyba hd albo full .. nie znam się) 

Da rade komfortowo pograć ? bo na starym amd x2 to tak te fps'y skakały że szkoda gadać a cienie i woda to tak mi zamulały gre że shok..

Opublikowano

Procek: i5 3350p 

 

Karta: Msi HD 7790 

 

4GB Ram (2x2)

 

Rozdzielczość : 1920x1080 ( to chyba hd albo full .. nie znam się) 

Da rade komfortowo pograć ? bo na starym amd x2 to tak te fps'y skakały że szkoda gadać a cienie i woda to tak mi zamulały gre że shok..

Tak da radę 

"W życiu pewne są trzy rzeczy...


Honor, śmierć i kac morderca."

Opublikowano

Procek: i5 3350p 

 

Karta: Msi HD 7790 

 

4GB Ram (2x2)

 

Rozdzielczość : 1920x1080 ( to chyba hd albo full .. nie znam się) 

Da rade komfortowo pograć ? bo na starym amd x2 to tak te fps'y skakały że szkoda gadać a cienie i woda to tak mi zamulały gre że shok..

Spokojnie

4zzt3n.png

Opublikowano

Procek: i5 3350p 

 

Karta: Msi HD 7790 

 

4GB Ram (2x2)

 

Rozdzielczość : 1920x1080 ( to chyba hd albo full .. nie znam się) 

Da rade komfortowo pograć ? bo na starym amd x2 to tak te fps'y skakały że szkoda gadać a cienie i woda to tak mi zamulały gre że shok..

 

Spokojnie, może nawet na średnik będzie z 30 fps :)

Opublikowano

Wow  ledwo 30fps i to może na średnich ... ech cóż pora odstawić na bok WOT'A ,  przynajmniej do czasu kupna nowej karty, chociaż według mnie daje jeszcze radę.

 

Powszechnie znany GTX 660 da jakiś widoczny efekt ? poleci już ten wot jakoś normalnie ? bo mnie zupełnie nie zadawala 30 klatek na średnich....

Opublikowano

Wow  ledwo 30fps i to może na średnich ... ech cóż pora odstawić na bok WOT'A ,  przynajmniej do czasu kupna nowej karty, chociaż według mnie daje jeszcze radę.

 

Powszechnie znany GTX 660 da jakiś widoczny efekt ? poleci już ten wot jakoś normalnie ? bo mnie zupełnie nie zadawala 30 klatek na średnich....

 

Są sposoby na optymalizacje gry. 

http://www.mpcforum.pl/topic/1081507-tutdl-optymalizacja-wota-811/

http://www.mpcforum.pl/topic/1139592-tut-obsluga-wielu-rdzeni/

http://www.mpcforum.pl/topic/448560-tut-jak-zwiekszyc-plynnosc-wota/

http://www.mpcforum.pl/topic/921024-tut-sposoby-na-zwikszenie-wydajnoci-wot/

 

Jak chcesz modernizować kompa, napisz temat w dziale komputery, tam się bardziej znają.

Opublikowano

Spokojnie, może nawet na średnik będzie z 30 fps :)

 

Juri widzę że bardzo się znasz  on ma intel I5   4 rdzenie i 4 wątki pewnie + 8gb ram + karta 1gb jak się nie myle to na spokojnie będzie miał z 60-120 fps 

jak na na Intel i3 3250  karta asus hd 7770  4gb ram po 60-100 fps stałe. 

za wysoka sygnatura

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ram:4gb ddr3
Karta graficzna:gtx 560 ti hawk
Procesor:i3-2100
Zasilacz:corsair vs 450
Rozdzielczość na której zamierzamy grać:1360x900 :)

                                                                             

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ram: 1gb

Karta graficzna: ati readon 9600

Procesor: intel pentinium 2,

Zasilacz: dokładnie nie wiem ale 250V

Rozdzielczość: 1024/768

Kiedy ktoś odpisze proszę napisać na końcu zdania @aras056092

Opublikowano

ram: 1gb

Karta graficzna: ati readon 9600

Procesor: intel pentinium 2,

Zasilacz: dokładnie nie wiem ale 250V

Rozdzielczość: 1024/768

Kiedy ktoś odpisze proszę napisać na końcu zdania @[url=http://www.mpcforum.pl/user/1109087-aras056092/]aras056092[/ur]

Wystarczy cytować ;p

 

1GB ramu to bardzo mało jak na tak wymagającą grę. Gdybyś dokupił, to z 40fps na minimalnych byś miał, ale z taką ilością o płynnej grze zapomnij.

Opublikowano

Ram:3GB DDR2 SDRAM

Karta graficzna:NVIDIA GeForce 8600 GT

Procesor:Intel® Core2 CPU 4300 1.80GHZ

Zasilacz:Dokładnie nie podam ale max 250V

Rozdzielczość na której zamierzamy grać:1024/768

pójdzie ci na tym zestawie, lecz ja bym kupił lepszy zasilacz

2.png

Opublikowano

Cześć, proszę o poradę dla:

Ram: 1gb

Karta graficzna: Mobile Intel® 965 Express Chipset Family (ma 384mb)

Procesor: Intel® Pentium ® Dual CPU T2370 @ 1.73GHz (2 CPUs)

Internet szybko mi zawsze śmigał, mam 24 Mb/s

 

Lapek słaby i stary jest, ale wkręciłem się w tego wota u znajomego... : )

Mam już czołgi ściągnięte, ale wyciąga mi tylko ~7fps (z widoku z góry jest ~18). Na samym początku mapy rzadko kiedy się ładowały, a jak się załadowały, to podłoża całego (trawa, droga) po prostu nie było, szaro. Postanowiłem więc poszukać jakichś usprawnień. Skorzystałem z forumowego tutoriala - zrobiłem większość punktów (w tym tekstury kilka %). Jedyną poprawą jest to, że mapy teraz ładują się w miarę szybko i podłoże jest. Ale 7 fpsów jak było tak jest. A jak wiecie na 7 się nie pogra.

Tak więc, jest jakiś magiczny i nie tylko sposób na zwiększenie płynności? Format albo kupno ramu coś by dały może? Proszę o radę.

Mam nadzieję, że to dobre miejsce na tego typu sprawę.

Opublikowano

Cześć, proszę o poradę dla:

Ram: 1gb

Karta graficzna: Mobile Intel® 965 Express Chipset Family (ma 384mb)

Procesor: Intel® Pentium ® Dual CPU T2370 @ 1.73GHz (2 CPUs)

Internet szybko mi zawsze śmigał, mam 24 Mb/s

 

Lapek słaby i stary jest, ale wkręciłem się w tego wota u znajomego... : )

Mam już czołgi ściągnięte, ale wyciąga mi tylko ~7fps (z widoku z góry jest ~18). Na samym początku mapy rzadko kiedy się ładowały, a jak się załadowały, to podłoża całego (trawa, droga) po prostu nie było, szaro. Postanowiłem więc poszukać jakichś usprawnień. Skorzystałem z forumowego tutoriala - zrobiłem większość punktów (w tym tekstury kilka %). Jedyną poprawą jest to, że mapy teraz ładują się w miarę szybko i podłoże jest. Ale 7 fpsów jak było tak jest. A jak wiecie na 7 się nie pogra.

Tak więc, jest jakiś magiczny i nie tylko sposób na zwiększenie płynności? Format albo kupno ramu coś by dały może? Proszę o radę.

Mam nadzieję, że to dobre miejsce na tego typu sprawę.

 

Temu zabytkowi nic nie pomoże. Kup nowy komputer, bo nie pójdzie Ci na 5-8 letnim kompie gra z 2014.

Opublikowano

@off

Juri ta gra jest z 2008r... Ja grałem kiedyś na podobnym lapku ale to był patch 7.xx, teraz w ogóle optymalizacji nie ma i mój komp teraz się dławi na medium więc.. 

Opublikowano

@off

 

Juri ta gra jest z 2008r... Ja grałem kiedyś na podobnym lapku ale to był patch 7.xx, teraz w ogóle optymalizacji nie ma i mój komp teraz się dławi na medium więc.. 

 

Pragnę zauważyć, że jest aktualizowana. 

Opublikowano

Pragnę zauważyć, że jest aktualizowana. 

Pragnę zauważyć iż napisałem, że to był patch 7.xx :) 

 

Już nie offujmy, co do pana wyżej, na dzisiejszą 'sytuację gry' nie ma innej opcji jak wymiana sprzętu ;x

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

LAPTOP:

 

System : Windows XP

Ram: 1 GB
Karta graficzna: SiS Mirage 3 Graphics 256 mb

Procesor: Intel T1400 2x 1.73 GHz
Rozdzielczość: Najniższa

Dodatkowo : Tekstury 0.25%, WoT Tweaker

 

 

Mój 2 komp :

 

System : Windows 7

Ram: 2 GB DDR3
Karta graficzna: Intel jakaś zintegrowana G81 chyba

Procesor: 2x 3.20 GHz
Rozdzielczość: Najniższa

Dodatkowo : Tekstury 0.25%, WoT Tweaker

 

 

Opali na tych sprzętach???

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...