Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi World of Tanks?


Flap

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

am:8gb
Karta graficzna:gtx 650 ti
Procesor:i5 3470 3.8
Zasilacz:500
Rozdzielczość na której zamierzamy grać:1920/1080 na maksymalnych

Opublikowano

Mój sprzęt:

 

Procesor: Intel Pentium Dual CPU E2180 2.00GHz
Ram:: 2GB
Karta Graficzna: NVIDA GeForce GT 440

Rozdzielczość: 1440 x 900

Nie ma to jak wstawić komiks do "Pogaduszki"...

Opublikowano

Ram: 8192 RAM
Karta graficzna: AMD Radeon HD 7800 Series

Procesor: AMD Atholn X4 740 ~3.2 GHz
Rozdzielczość: 1920x1280

 

Na jakich max ustawieniach będzie ładnie śmigać?

 

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Podaj zasilacz <moc> i marke bo Ci nie mogę powiedzieć.. z tego co tu widze średnio-wysokie w HD myślę da rade.. Ale podaj zasilacz.

Pomogłem? ;) Daj like :)

Opublikowano

Procesor: AMD Sempron Processor 3000+ 1.81Ghz

Karta graficzna: ATI Radeon X1300/X1550 Series

RAM: 1.50 GB RAM

Zasilacz: Fell 350ATX

Opublikowano

Uuuu, na low może nawet być problem, za mało ramu, za słaby zasilacz, za słaba karta, za słaby procesor, nowy komputer, albo męczenie się na low c:

Pomogłem? ;) Daj like :)

Opublikowano

Procesor: Intel Core 2 Duo E6750 2x2,66 Ghz

Karta graficzna: Radeon HD 4550 512 MB

RAM: 3 Gb

Rozdzielczość: 1024 / 768

System: Windows XP 32 bit

Opublikowano

UP

Jak lubisz grac na 20/25/30 fps i najprawdopodobniej, ze spadkami, to możesz grać.

Pobrałem w nocy i dzisiaj odpaliłem na średnio/niskich detalach i mam średnio 60-70 FPS.
Opublikowano

Jemu chodziło o rozdzielczość HD/FHD w full detalach pewnie.

Nie xD Nie Full detale i nie HD, ale jakaś normalna rozdzielczość chociażby 1280x1024.

I w sumie to jebło mi sie bo myślałem, że ma HD 4350 ;)

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Pójść pójdzie, ale 60 fps to nie bedzie, chyba że w porywach. Mam podobnego procka i taką samą kartę graficzną tylko w wersji BOOST, 8 GB RAMU i na max grafie przy rozdziałce 1440x900 mam średnio 50-70 fps.

9e5d547b6355b67b.jpg

Opublikowano

Ram 8GB

Proc i5 3330 3 ghz

Graf GTX 650 Ti

1920x1080

Pojdzie na max na 60+ fps ?

Mi z trochę lepszym prockiem idzie nawet +100 fps. Zazwyczaj mam koło 60

Opublikowano

zasilacz:deus 500w

Karta graficzna:Nvidia GT 440(bedzie gtx 770)

Procesor:I5 3340 3.3 ghz

Ram:8gb

Windows 7 64bit

Mam pytanie czy pojdzie na tym gt 440 na ultra?

Pomogłem? daj +

Opublikowano

Sorka, że napisze tak inaczej ale spieszę się do szkoły a po za tym są 3 kompy :D Co do tematu, na którym kompie najlepiej by się grało ( full detale i czy to możliwe ) i ile FPS na oko.

 

http://allegro.pl/komputer-amd-5600-geforce-8800gt-4gb-ram-i3547019647.html

http://allegro.pl/geforce-gtx-550ti-750gb-4gb-ram-idealny-dla-gracza-i3548698694.html

http://allegro.pl/quad-core-8gb-ram-500gb-hdd-gwarancja-i3553281802.html
Opublikowano

Sorka, że napisze tak inaczej ale spieszę się do szkoły a po za tym są 3 kompy :D Co do tematu, na którym kompie najlepiej by się grało ( full detale i czy to możliwe ) i ile FPS na oko.

 

http://allegro.pl/komputer-amd-5600-geforce-8800gt-4gb-ram-i3547019647.html

 

http://allegro.pl/geforce-gtx-550ti-750gb-4gb-ram-idealny-dla-gracza-i3548698694.html

 

http://allegro.pl/quad-core-8gb-ram-500gb-hdd-gwarancja-i3553281802.html

na tymn ostatnim. ale nie polacem zadnego z tych.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...