Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi World of Tanks?


Flap

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LAPTOP:

 

System : Windows XP

Ram: 1 GB

Karta graficzna: SiS Mirage 3 Graphics 256 mb

Procesor: Intel T1400 2x 1.73 GHz

Rozdzielczość: Najniższa

Dodatkowo : Tekstury 0.25%, WoT Tweaker

 

 

Mój 2 komp :

 

System : Windows 7

Ram: 2 GB DDR3

Karta graficzna: Intel jakaś zintegrowana G81 chyba

Procesor: 2x 3.20 GHz

Rozdzielczość: Najniższa

Dodatkowo : Tekstury 0.25%, WoT Tweaker

 

 

Opali na tych sprzętach???

 

na 1 nie ma opcji, na 2 max. 15 fps, przy patrzeniu się od góry, w garażu.

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

LAPTOP:

 

System : Windows XP

Ram: 1 GB

Karta graficzna: SiS Mirage 3 Graphics 256 mb

Procesor: Intel T1400 2x 1.73 GHz

Rozdzielczość: Najniższa

Dodatkowo : Tekstury 0.25%, WoT Tweaker

 

 

Mój 2 komp :

 

System : Windows 7

Ram: 2 GB DDR3

Karta graficzna: Intel jakaś zintegrowana G81 chyba

Procesor: 2x 3.20 GHz

Rozdzielczość: Najniższa

Dodatkowo : Tekstury 0.25%, WoT Tweaker

 

 

Opali na tych sprzętach???

 

Na jednym i drugim sprzęcie się nie opłaca się WoT'a instalować, bo będziesz miał więcej złości na fps'y niż fanu z gry.

Opublikowano

Na szybko zainstalowałem WoTa na najnizszych bez modów i mam w bitwie 20 fps. Pobawie sie i może do 30 dobije.

 

 

Ramu napewno nie za mało - na innym kompie u znajomego chodzi dobrze

Opublikowano

Na szybko zainstalowałem WoTa na najnizszych bez modów i mam w bitwie 20 fps. Pobawie sie i może do 30 dobije.

 

 

Ramu napewno nie za mało - na innym kompie u znajomego chodzi dobrze

 

Sądzisz, że 2 GB ramu to dużo?

 

Spróbuj tego jeszcze:

http://www.mpcforum.pl/topic/1081507-tutdl-optymalizacja-wota-811/

 

Tu all poradniki dotyczące optymalizacji:

Opublikowano

Pentium® Dual-Core CPU E6700 @ 3.20 GHz 3.20 GHz

To pójdzie śmiało. Ale ja bym nie radził tego geforce brać. Jak już jakiegos radeon 4870 albo 8800 gt z tymi kartami powinienes pograc na srednich detalach najwieksza rozdzielczosc z 40 fps+

Opublikowano

Na grafice za 40zł ma pójść wot? Śmiechłem... Zapewne nawet obudowa jest za słaba, żeby uciągnąć wota. Zmień cały komputer.

Opublikowano

Zasilacz to lipa - 350 W więc i karta sie zadusi...

 

Widzę że to kupa i nie ma sensu inwestować :/

 

Ew. coś pogrzebać w BIOSIe i podkręcić

Opublikowano

Zasilacz to lipa - 350 W więc i karta sie zadusi...

 

Widzę że to kupa i nie ma sensu inwestować :/

 

Ew. coś pogrzebać w BIOSIe i podkręcić

 

nic nie pomoże. Ten komputer na złom jedynie.

Opublikowano

Procesor: AMD-9370  8x 4.4GHz


Grafika: MSI ATI Radeon R9 270 Gaming 2GB


RAM: 8GB


System: Win7


 


Chciałbym się zapytać, ile będzie na oko fps'ów na najwyższych ustawieniach w fullhd ?


4zzr.jpg

Opublikowano

 

Procesor: AMD-9370  8x 4.4GHz

Grafika: MSI ATI Radeon R9 270 Gaming 2GB

RAM: 8GB

System: Win7

 

Chciałbym się zapytać, ile będzie na oko fps'ów na najwyższych ustawieniach w fullhd ?

 

 

Z 40-60?

Opublikowano

nic nie pomoże. Ten komputer na złom jedynie.

 

Puszczanie w banie. Właśnie podpiąłem 9600 GT 512 MB od kolegi i na medium mam 40 fps. To potrafi karta za 50-80 zł :)

 

W każdym razie dzięki za pomoc

Opublikowano

Puszczanie w banie. Właśnie podpiąłem 9600 GT 512 MB od kolegi i na medium mam 40 fps. To potrafi karta za 50-80 zł :)

 

W każdym razie dzięki za pomoc

 

Racja może i teraz ma te 40 fps, a ciekawe jak będzie się sprawować za kilka patch'ów.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Intel Core i5-4670 3,4 GHz

Kingston HyperX 2x4GB DDR3-1600 (cl9)

XFX Radeon R9 270 2GB 256 PCI-E GDDR5 Core Edition

 

ile można wycisnąć fps'ów na wysokich/ultra w rozdzielczości 1280x1024 ?

3JcjhIq.png
Pomogłem? Daj "Lubię to", to nic nie kosztuje...
MyAnimeList
 

Opublikowano

 

Intel Core i5-4670 3,4 GHz
Kingston HyperX 2x4GB DDR3-1600 (cl9)
XFX Radeon R9 270 2GB 256 PCI-E GDDR5 Core Edition
 
ile można wycisnąć fps'ów na wysokich/ultra w rozdzielczości 1280x1024 ?

 

 

Po tych ostatnich rewolucjach z FPS'ami nie da się określić. W piątek wychodzi aktualizacja i nie wiadomo o ile podniesie fpsy. Musisz poczekać do piątku.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...