Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi World of Tanks?


Flap

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

CPU Speed You Have: Intel core 2 duo CPU E7400 2.8 GHz Performance Rated at: 5.04 GHz

RAM 2.1 GB

OS Microsoft Windows 7 Professional Edition (build 7600), 32-bit

Video Card ASUS EAH6450 Series

 

Video RAM 1.7 GB Pixel Shader version 5.0 Vertex Shader version 5.0
Sound Card Urządzenie zgodne ze standardem High Definition Audio

Free Disk Space 50.3 GB

 

 

Chciałbym grać na 1440x900 (max) na możliwie nawyższych detalach przy nie tak złej płynności.

THE CAKE IS A LIE

1441013.1.jpg

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

PROC : Intel Core i7 4770K (3,5 GHz - 4GHz)

 

PŁYTA GŁÓWNA : MSI - Z87-GD65 GAMING

 

GRAFA: EVGA GTX 780 ( 3GB RAM DDR5)

 

RAM: KINGSTON HYPER X 2400MHz (16GB)

 

DYSK : KINGSTON HYPER X 3K (120GB)

 

u mnie pójdzie???

Opublikowano

Ram: 4GB DDR3 1.600 mhz
Karta graficzna: GTX550 1gb
Procesor: AMD Athlon II X4 740 (3.2GHz)
Zasilacz:Modelu nie podam, na pewno ma 500W
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: Oby poszło, może być najniższa z możliwych

Dodam jeszcze system operacyjny Win 7
Proszę o podanie czy gra by płynnie chodziła, nie znam się dobrze na komputerach ;f

Opublikowano

 

4q31ck.png

 

 

 

do tego wsyzstkiego: jest to lapek, 1600 na 900 (najprawdopodobniej na niej chce grac) chyba ze szybciej bedzie chodzic na innym :) jezeli mam cos jeszcze podac to prosze powiedziec gdzie znalezc

 

 

PS. przepraszam za niestosowanei sie do wzrou ale sie na tym nei znam (o ile sie nie myle w lapku nie ma zasilacza)

bb68.png

Opublikowano

Rok temu jak zakupiłem mojego lapka grałem spokojnie na high detalach, a po przerwie grając na IS-8 po prostu nie da się... FPSy spadają na łeb(8-15) a ping podskakuje(40-60)....

 

Powiedzcie mi drodzy gracze/użytkownicy forum na jakich detalach pociągnie mi gra?

 

Windows 7, 64 bity SP1

Procesor Intel Core i5-2450M CPU @ 2.50GHz

RAM 8 GB

Karta graficzna GeForce GT 520M

Indeks wydajności(od 1,0 do 7,9) wynosi 5,9.

Szybkość neta 21 MB(w nocy 2x szybciej)

Opublikowano

Komputer przeskanowany dwoma antywirusami i czyściutki.

 

Jeszcze jakieś sugestie?

 

Już mi nie chodzi aby grało na high/medium detalach, ale żeby odbierało na niskich pod warunkiem, że nie dostanę lagga w kluczowym momencie gry.

Opublikowano

No to ustaw na niskich i może pobierz wot tweker'a.

Takie coś zostało zrobione w pierwszej kolejności.

Może wrzucę textury 25% ale czy aż bardzo straci to na grafice gry?

Opublikowano
PROCESOR Intel Core i3 3240 3,40 GHz

PŁYTA GŁÓWNA MSI H61M-P20 (G3)

KARTA GRAFICZNA Radeon 7770 Asus 1GB HDMI&DVI&2xminiDP (PCI-E) v2

PAMIĘĆ - GoodRam DDR3 4GB 1600MHz CL9 Play Blue

ZASILACZ Chieftec (CTG-500-80P) 500W

ekran 1280 1024

za wysoka sygnatura

Opublikowano

 

PROCESOR Intel Core i3 3240 3,40 GHz
PŁYTA GŁÓWNA MSI H61M-P20 (G3)
KARTA GRAFICZNA Radeon 7770 Asus 1GB HDMI&DVI&2xminiDP (PCI-E) v2
PAMIĘĆ - GoodRam DDR3 4GB 1600MHz CL9 Play Blue
ZASILACZ Chieftec (CTG-500-80P) 500W
ekran 1280 1024

 

 

Kolejny co się sprzętem chwali? Pójdzie :)

Opublikowano
PROCESOR Intel Core 2 duo E4600 2,40GHz

PŁYTA GŁÓWNA Gigabyte GA-8I945GZME-RH

KARTA GRAFICZNA ASUS NVIDIA 9600GSO 384mb 192 bit

PAMIĘĆ - GoodRam DDR2 2,5Gb nwm ile mhz :D

ZASILACZ TakeMe 450W

ekran obojętnie chcę pograć tylko :D

Opublikowano

 

PROCESOR Intel Core 2 duo E4600 2,40GHz
PŁYTA GŁÓWNA Gigabyte GA-8I945GZME-RH
KARTA GRAFICZNA ASUS NVIDIA 9600GSO 384mb 192 bit
PAMIĘĆ - GoodRam DDR2 2,5Gb nwm ile mhz :D
ZASILACZ TakeMe 450W
ekran obojętnie chcę pograć tylko :D

 

 

Wątpie, jak już to z lekkimi/dużymi ścinami na najniższych ustawieniach

 

jbc

http://www.mpcforum.pl/topic/1081507-tutdl-optymalizacja-wota-89/

Opublikowano

procek: amd 64x 2 rdzenie po 2.01 ghz

ram: 2 kiestki po 1 gb ,kingston ddr2 i jakas inna (nie moge sie doczytac etykietki

zasilacz 300w chyba z marki hp (tez etykietka zamazana)

grafika: nvidia 210 gts 1gb 1300mhz gpu 600mhz

plyta glowna jakis gigabyta ga-m16vme

rozdzielczosc 1080i , 720p

 

1080 i dlatego ze jak daje na 1080/1920 to mi pokazuje na tv 1080i (poniewaz telewizor nie obsluguje 1080p.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...