Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi World of Tanks?


Flap

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapomnialem dodac karty xD

 

Ile fps na max detalach ?

 

Prcoesor : Intel Core i5 4440,Quad Core 3,10GHz ,Box

Karta graficzna : Sapphire Radeon r7 260x 2GB

Ram : Kingston HyperX 8GB 1600MHz DDR3

Płyta glówna : Gigabyte GA-G1-SNIPERB5 ,B85 Intel

Zasilacz : Chiftec GPS 700W ,box 80+ cooler

Dysk : WD Bleu 1TB 3,5 Cache

Windows : 7 Home premium 64bit

 

60-100.

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapomnialem dodac karty xD

 

Ile fps na max detalach ?

 

Prcoesor : Intel Core i5 4440,Quad Core 3,10GHz ,Box

Karta graficzna : Sapphire Radeon r7 260x 2GB

Ram : Kingston HyperX 8GB 1600MHz DDR3

Płyta glówna : Gigabyte GA-G1-SNIPERB5 ,B85 Intel

Zasilacz : Chiftec GPS 700W ,box 80+ cooler

Dysk : WD Bleu 1TB 3,5 Cache

Windows : 7 Home premium 64bit

 

Na maksymalnych 60-80 fps.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam zakupiłem nowy sprzęt i mam zamiar grać w nim tylko w WoT'a oto jego specyfikacje :

 

CPU- Dual Core E2200 2x2,4GHz

GPU- 2 GB DDR3 128 Bit

RAM- 3 GB DDR2 533/800 Mhz

Dysk- seagate  st1000dm003  1terabajt  7200 obr/min  64mb sata III

System- Windows 7

Rozdzielczość na której zamierzam grać : 1024/786 lub 1366x768

 

Ile będzie fps na srednich detalach ?

Opublikowano

Witam zakupiłem nowy sprzęt i mam zamiar grać w nim tylko w WoT'a oto jego specyfikacje :

 

CPU- Dual Core E2200 2x2,4GHz

GPU- 2 GB DDR3 128 Bit

RAM- 3 GB DDR2 533/800 Mhz

Dysk- seagate  st1000dm003  1terabajt  7200 obr/min  64mb sata III

System- Windows 7

Rozdzielczość na której zamierzam grać : 1024/786 lub 1366x768

 

Ile będzie fps na srednich detalach ?

Teraz musisz do mnie przyjechać bo mi mózg roz**e... Karta graficzna to nie tylko typ pamięci, szyna danych i rozmiar jej pamieci... -.- To jest laptop? Na minimalnych max 40fpsów... Ze względu na ram ddr3 karty graficznej... i słaby procesor...

Opublikowano

Zapomnialem dodac karty xD

 

Ile fps na max detalach ?

 

Prcoesor : Intel Core i5 4440,Quad Core 3,10GHz ,Box

Karta graficzna : Sapphire Radeon r7 260x 2GB

Ram : Kingston HyperX 8GB 1600MHz DDR3

Płyta glówna : Gigabyte GA-G1-SNIPERB5 ,B85 Intel

Zasilacz : Chiftec GPS 700W ,box 80+ cooler

Dysk : WD Bleu 1TB 3,5 Cache

Windows : 7 Home premium 64bit

 

Mam podobny zestaw i na ultra 60-70

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Witam zakupiłem nowy sprzęt i mam zamiar grać w nim tylko w WoT'a oto jego specyfikacje :

 

CPU- Dual Core E2200 2x2,4GHz

GPU- 2 GB DDR3 128 Bit

RAM- 3 GB DDR2 533/800 Mhz

Dysk- seagate  st1000dm003  1terabajt  7200 obr/min  64mb sata III

System- Windows 7

Rozdzielczość na której zamierzam grać : 1024/786 lub 1366x768

 

Ile będzie fps na srednich detalach ?

 

z 30-40 fps na minimalnych. Na średnich może z 10.

Opublikowano

Ram - 8 GB
Karta graficzna - GEFORCE GTX 650 - 1GB
Procesor - AMD Phenom X4 945 Processor - 3.00 Ghz
Zasilacz - Qoltec SilentLine 520W

Rozdzielczość na której zamierzamy grać - 1440x840

System - Windows 7 64bit

Opublikowano

Dlaczego tak słabo ? co kuleje w tym sprzeciku

 

Wszystko. Procek, grafa, ramu mało. Zapewne sprzęt z allegro. http://stopgotowcom.pl/

 

 

 

Ram - 8 GB

Karta graficzna - GEFORCE GTX 650 - 1GB

Procesor - AMD Phenom X4 945 Processor - 3.00 Ghz

Zasilacz - Qoltec SilentLine 520W

Rozdzielczość na której zamierzamy grać - 1440x840

System - Windows 7 64bit

 

60 fps na wysokich, 40 na ultra.

Opublikowano

Laptop?

 

Komputer ;]

 

Gdy go kupiłem na maxa mi chodziło wszystko + twitch + ts itp. 

A teraz mam lagi - nawet po formacie ;]

Opublikowano

Komputer ;]

 

Gdy go kupiłem na maxa mi chodziło wszystko + twitch + ts itp. 

A teraz mam lagi - nawet po formacie ;]

 

Może zakurzony jest? Spróbuj go przedmuchać powietrzem. Polecam zastosować jeszcze ten sposób, ponieważ daje spore efekty na prockach AMD http://www.mpcforum.pl/topic/1139592-tut-obsluga-wielu-rdzeni/

Opublikowano

Jak po formacie ściągnij:

Ściągnij Directx'a, Net Framework'a.

 

Skoro mu się gra włącza, to musi mieć to zainstalowane...

Opublikowano

Jak po formacie ściągnij:

Ściągnij Directx'a, Net Framework'a.

 

Mam zainstalowane :]

 

Bez tego w nic się nie pogra..

Opublikowano

elo elo 3 2 10 xD zastanawiałem się nad kupieniem takiego PC: http://www.euro.com.pl/komputery-stacjonarne-pc/ntt-w920g-i5-4440-8gb-1tb-w8.bhtml#

Mało kosztuje ma GTX 650 i Intel Core i5 4440 z raportem do ceny to miód malina a zawsze karte można zmienić. Jaka jest wasza opinia?

 

http://stopgotowcom.pl/

 

W tym budżecie kupisz znacznie wydajniejszy zestaw.

Tutaj Ci złożą coś porządnego: http://www.mpcforum.pl/forum/794-komputery-kupno-i-modernizacja/

Opublikowano

Dzięki za pomoc :D

 

Ale nie opłaca Ci się go kupić... Składak będzie dużo lepszy...

Opublikowano

Witam ile by było na tym sprzęciku fps na wysokich detalach nie musi byc ultra!!

 

Ram: 8 GB DDR3 (Mhz dokładnie nie wiem)

 

Karta graficzna: AMD RADEON R7 M265  2GB

 

Procesor: Intel Core i7 4702MQ 2x2Ghz

 

Zasilacz: Nie wiem dokladnie to laptop w kazdym badz razie

 

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1366 x 768

 

System : Windows 8

 

Tutaj macie państwo link do tego laptopa : http://www.mediamarkt.pl/notebook-lenovo-ideapad-g510,id-930102

Opublikowano

Witam ile by było na tym sprzęciku fps na wysokich detalach nie musi byc ultra!!

 

Ram: 8 GB DDR3 (Mhz dokładnie nie wiem)

 

Karta graficzna: AMD RADEON R7 M265  2GB

 

Procesor: Intel Core i7 4702MQ 2x2Ghz

 

Zasilacz: Nie wiem dokladnie to laptop w kazdym badz razie

 

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1366 x 768

 

System : Windows 8

 

Tutaj macie państwo link do tego laptopa : http://www.mediamarkt.pl/notebook-lenovo-ideapad-g510,id-930102

 

10-30 fps na średnich. Mam bardzo podobnego lapka, tyle ze lepszy procesor. Gram na minimalnych z 60-150 fps i to lepsze od pięknej grafiki. 

Opublikowano

Procesor: Intel Core i7 4702MQ 2x2Ghz

 

Przepraszam za błedy 2x2.2 Ghz

 

Na takim sprzecie powinno na max spokojnie chodzic

Jeżeli jest taka możliwość wysłania linka do takiego laptopa by chodzilo plynnie na max detalach w rozsadnej cenie to bardzo bym prosił. Rozsądna cena chodzi mi tak do 2500-2700 zl

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...