Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi World of Tanks?


Flap

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Komputer :

I5 3790 (chyba, pomylilem go juz z 3 razy w zyciu, ale ma 3.3 ghz) - podkrecany turbo boostem do 3.6 ghz

MSI Geforce GTX 770

2x 4gb ramu od Crucial

Plyta glowna Asrock h81m - do wymiany za jakis rok

zasilacz 530 w od thermaltake

Brak dysku ssd

 

Chwilowo mam monitor hd , jestem pewien ze w nim pojdzie mi ultra , ale czy ultra pociagnie rowniez fhd ? Jak z ladowaniem map ?

1385975953-U914647.png

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Komputer :

I5 3790 (chyba, pomylilem go juz z 3 razy w zyciu, ale ma 3.3 ghz) - podkrecany turbo boostem do 3.6 ghz

MSI Geforce GTX 770

2x 4gb ramu od Crucial

Plyta glowna Asrock h81m - do wymiany za jakis rok

zasilacz 530 w od thermaltake

Brak dysku ssd

 

Chwilowo mam monitor hd , jestem pewien ze w nim pojdzie mi ultra , ale czy ultra pociagnie rowniez fhd ? Jak z ladowaniem map ?

Na ultra to nie wiem (są takie ustawienia?). Jeśli chodzi Ci o wysokie to 60 wyciągnie spokojnie, mam kompa niewiele gorszego i śmiga na 50-70 fps'ach.

PS . Monitor też mam w HD na HDMI.

Ładowanie  będzie szybkei na pewno.

Jakoś tu pusto...

Opublikowano

Komputer :

I5 3790 (chyba, pomylilem go juz z 3 razy w zyciu, ale ma 3.3 ghz) - podkrecany turbo boostem do 3.6 ghz

MSI Geforce GTX 770

2x 4gb ramu od Crucial

Plyta glowna Asrock h81m - do wymiany za jakis rok

zasilacz 530 w od thermaltake

Brak dysku ssd

 

Chwilowo mam monitor hd , jestem pewien ze w nim pojdzie mi ultra , ale czy ultra pociagnie rowniez fhd ? Jak z ladowaniem map ?

 

Na ultra śmiga mi przy 60 fps, a mam podobny sprzęt.

Monitor też full hd 1920 x 1080

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Witam jestem dziewczyną więc nie mam pojęcia a spodobała mi sie ta gra i mam wlasnie to pytanie do was czy bede miała chociarz 40 fps na srednich detalach przy rozdzielczości 1024x768 mój pc :

 

6 GB DDR2 800 Mhz - ram

 

2 GB DDR3 128 bit   - nie wiem co to znaczy to moj chlopak mi powiedział

 

Dual Core E2200      - procesor tak pisze (2x2.4Ghz)

 

Seagate 1TB Sata III 7200 RPM 64 MB cache - Dysk

 

Windows 7 - system 

Opublikowano

Witam jestem dziewczyną więc nie mam pojęcia a spodobała mi sie ta gra i mam wlasnie to pytanie do was czy bede miała chociarz 40 fps na srednich detalach przy rozdzielczości 1024x768 mój pc :

 

6 GB DDR2 800 Mhz - ram

 

2 GB DDR3 128 bit   - nie wiem co to znaczy to moj chlopak mi powiedział

 

Dual Core E2200      - procesor tak pisze (2x2.4Ghz)

 

Seagate 1TB Sata III 7200 RPM 64 MB cache - Dysk

 

Windows 7 - system 

 

Na niskich przy dobrej ilości fps pójdzie.

Opublikowano

Witam jestem dziewczyną więc nie mam pojęcia a spodobała mi sie ta gra i mam wlasnie to pytanie do was czy bede miała chociarz 40 fps na srednich detalach przy rozdzielczości 1024x768 mój pc :

 

6 GB DDR2 800 Mhz - ram

 

2 GB DDR3 128 bit   - nie wiem co to znaczy to moj chlopak mi powiedział

 

Dual Core E2200      - procesor tak pisze (2x2.4Ghz)

 

Seagate 1TB Sata III 7200 RPM 64 MB cache - Dysk

 

Windows 7 - system 

 

Kartę podaj dokładnie 

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Gainward Geforce GT630


Na niskich przy dobrej ilości fps pójdzie.

A jakbyś mógł tak dokładniej podać da liczbe fps blizej .... ktorych cyfr ?

Opublikowano

Gainward Geforce GT630

A jakbyś mógł tak dokładniej podać da liczbe fps blizej .... ktorych cyfr ?

 

To się bardzo waha, zależnie od sytuacji na polu bitwy. Od 30 do 70-80.

Opublikowano

Ram: 4gb
Karta graficzna: AMD Radeon HD 6520G i AMD Radeon HD 7600M series
Procesor: AMD A6-3420M APU with Radeon HD Graphics (4 CPUs), ~ 1.5GHz
Zasilacz: Laptopowy :D
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1680 x 1050 (32 biit) (60Hz)

Opublikowano

Ram: 4gb

Karta graficzna: AMD Radeon HD 6520G i AMD Radeon HD 7600M series

Procesor: AMD A6-3420M APU with Radeon HD Graphics (4 CPUs), ~ 1.5GHz

Zasilacz: Laptopowy :D

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1680 x 1050 (32 biit) (60Hz)

 

Na minimalnych przy niskiej ilości fps.

Opublikowano

Ram: 4gb

Karta graficzna: AMD Radeon HD 6520G i AMD Radeon HD 7600M series

Procesor: AMD A6-3420M APU with Radeon HD Graphics (4 CPUs), ~ 1.5GHz

Zasilacz: Laptopowy :D

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1680 x 1050 (32 biit) (60Hz)

 

Na niskich z 30 no max 60 fps wyciągnie

Opublikowano

Na niskich z 30 no max 60 fps wyciągnie

 

Jeśli na tym sprzęcie będzie 60 fps to zostanę księdzem, ok? Nie ma takiej opcji.

Opublikowano

Jeśli na tym sprzęcie będzie 60 fps to zostanę księdzem, ok? Nie ma takiej opcji.

Mam trochę gorszy i wyciąga mi 60 fps. Zależy czy będzie miał zawalonego kompa czy czystego
Opublikowano

Max 40 fps bedzie na tym laptopie... a ty wyżej gadasz o 60? chyba w rozdzielczości 800x600 (takiej chyba w wocie nie mozna ustawić... chyba, że masz taki monitor XDD)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

RAM: 4GB

Karta graficzna: GTX 650Ti 2GB

Zasilacz: CoolerMaster 500W

Procesor: AMD phenom X4 3.20ghz

Rozdzielczość: 1280x1024

Płynnie maks detale, ale polecam ci się przerzucić na większą rozdzielczość.

Opublikowano

Płynnie maks detale, ale polecam ci się przerzucić na większą rozdzielczość.

Przy 4 GB ramu? Raczej nie.

 

Na wysokich pójdzie, ale czy na maksymalnych to nie wiem.

Opublikowano

@kYRA. Ta gra nie wykorzystuje 4 GB RAMu, najwyżej 1,5 jak bitwa z dużą ilością czołgów HD będzie. Mam max detale + 40-50 FPS + 1920x1200 więc wiem.

Opublikowano

To się bardzo waha, zależnie od sytuacji na polu bitwy. Od 30 do 70-80.

 

 

 

 

Witamy w wocie. Nie trzeba wspominać, jak to wygląda w konkurencyjnym War Thunderze...

Opublikowano

Witamy w wocie. Nie trzeba wspominać, jak to wygląda w konkurencyjnym War Thunderze...

W WT jest jeszcze gorzej, optymalizacja przy czolgach podobna do WoTa i w przeciwienstwie do niego nie idzie to w dobrym kierunku, do tego bardzo czesto pojawia sie sekundowy lag.

Opublikowano

W WT jest jeszcze gorzej, optymalizacja przy czolgach podobna do WoTa i w przeciwienstwie do niego nie idzie to w dobrym kierunku, do tego bardzo czesto pojawia sie sekundowy lag.

 

 

 

W WT gram na filmowych, a w wocie na średnich. War Thunder nie ma też durnych wahań fpsów, jak w wocie.

Opublikowano

W WT gram na filmowych, a w wocie na średnich. War Thunder nie ma też durnych wahań fpsów, jak w wocie.

 

W WT są kilkusekundowe freezy, które psują rozgrywkę + optymalizacja czołgów tragedia. Na samolotach nie ma wielkich wymagań, to możesz grać na filmowych.

Opublikowano

Grałem w czołgi w WT
Tak to pięknie wygląda, że jedyne piękne widoki w WT to widok modelu czołgu w garażu. I tylko tyle. Reszta jest śmietnikowa niestety, są freezy (grałem na filmowych -.-), ścięcia, rozmazane tekstury, wachania fpsów, dziwne spadki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...