Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi World of Tanks?


Flap

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Na średnich bez lagów, albo na wysokich na 30 fps'ach. Mam lepszego kompa i na 8.9 miałem na maxymalnych 15-20fps, boje się ile teraz.

 

Ja w porównaniu do kagora mam GTX'a 650Ti i na Full HD na ustawieniach wysokich (mieszanie ze średnimi) wyciągam stałe 50FPS, to on wyciągnie lekko stałe 60.

1372333810-U137250.jpg

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Procesor: Inter Celeron CPU 2.93 Ghz

Karta graficzna: Nvidia Geforce GT220

RAM: 2.5 Gb Goodram

Zasilacz: hp 300W

Rozdzielczość: 1024x768

 

 

Pójdzie spokojnie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam wszystkich laptop w drodze powinien byc do 7 dni

Chodzi mi o max detale full hd i gre w 3d

Dane laptopa zakupiony w Niemczech

 

PROZESSOR:Intel Core i7-4900MQ 2.8GHz/3.8GHz Turbo 8MB L3 Cache
GRAFIKKARTE:2 x NVidia® GeForce? GTX780M-4GB-GDDR5-DirectX 11
ARBEITSSPEICHER:2x8 GB DDR3 1600
FESTPLATTE:SSD 2,5" 128GB Samsung 840 Pro MZ-7PD128BW
FESTPLATTE 2:SSD 2,5" 128GB Samsung 840 Pro MZ-7PD128BW
mSATA SSD:ohne mSATA SSD
LAUFWERK:BluRay Brenner liest & brennt BluRay/DVD/CD
WLAN:WLAN INTEL® N-7260 b/g/n (300Mbps) + BLUETOOTH
BETRIEBSSSYSTEM:ohne Betriebssystem
Tastatur / Keyboard:LUNA Tastatur beleuchtet UK
SERVICE:36 Monate PickUp Garantie
TECHCHECK:ohne TechCheck
3DOPTION:17.3" FullHD NonGlare 3D Display 120Hz + 1x3D Glass + Emmitter
Lieferzeit: 1 Woche

Opublikowano

Witam wszystkich laptop w drodze powinien byc do 7 dni

Chodzi mi o max detale full hd i gre w 3d

Dane laptopa zakupiony w Niemczech

 

PROZESSOR:Intel Core i7-4900MQ 2.8GHz/3.8GHz Turbo 8MB L3 Cache

GRAFIKKARTE:2 x NVidia® GeForce? GTX780M-4GB-GDDR5-DirectX 11

ARBEITSSPEICHER:2x8 GB DDR3 1600

FESTPLATTE:SSD 2,5" 128GB Samsung 840 Pro MZ-7PD128BW

FESTPLATTE 2:SSD 2,5" 128GB Samsung 840 Pro MZ-7PD128BW

mSATA SSD:ohne mSATA SSD

LAUFWERK:BluRay Brenner liest & brennt BluRay/DVD/CD

WLAN:WLAN INTEL® N-7260 b/g/n (300Mbps) + BLUETOOTH

BETRIEBSSSYSTEM:ohne Betriebssystem

Tastatur / Keyboard:LUNA Tastatur beleuchtet UK

SERVICE:36 Monate PickUp Garantie

TECHCHECK:ohne TechCheck

3DOPTION:17.3" FullHD NonGlare 3D Display 120Hz + 1x3D Glass + Emmitter

Lieferzeit: 1 Woche

 

To w wocie jest 3D? Na full detalach powinno pójść, bez większego problemu.

 

ps ile za to dałeś? Mój tata za 2 razy gorszego dał 4k

Opublikowano

 

To w wocie jest 3D? Na full detalach powinno pójść, bez większego problemu.

 

ps ile za to dałeś? Mój tata za 2 razy gorszego dał 4k

Bez matrycy 3d i okularow z win 8 pro 64 wyszlo 3.291,00 E matryca i okulary pewno z 500 e plus . Czyli na zlotowki jakies 15,500 zl . A ten max to z aa i fxaa ? Tak wot ma opcje 3d i slyszalem ze chlopaki juz grali . I jak myslisz ile klatek ?

Opublikowano

Bez matrycy 3d i okularow z win 8 pro 64 wyszlo 3.291,00 E matryca i okulary pewno z 500 e plus . Czyli na zlotowki jakies 15,500 zl . A ten max to z aa i fxaa ? Tak wot ma opcje 3d i slyszalem ze chlopaki juz grali . I jak myslisz ile klatek ?

 

Z 3d? Nie mam pojęcia. Zapewne to obniży fps'y, ale komputer op (chyba). Myślę że będzie z 60fps na ultra.

Opublikowano

 

Z 3d? Nie mam pojęcia. Zapewne to obniży fps'y, ale komputer op (chyba). Myślę że będzie z 60fps na ultra.

Nie op . Mozna bylo wziasc jeszcze lepszy procek Intel Core-i7-4930MX 3GHz/3.9GHz Turbo 8MB L3 Cache + 849,00 EUR ale 200 mhz za 1600 zl sie nie oplaca , ddr ram mozna do 32 gb , ale 16 jak narazie mi styka , w przyszlosci mozna zamontowac NVIDIA QUADRO K5100M (N15E-Q5) 8GB GDDR5 lub gtx 880m sli . Laptop wpelni konfiguralny jest tak wiec mozna w pozniejszym czasie zmieniac podzespoly , bylo to bardzo wazne dla mnie przy zakupie. Polecam strone http:// hawkforce.de chyba maja najnizsze ceny w eu pozatym dostalem niezly rabat skasuj spacje przed hawkforce

Opublikowano

Nie op . Mozna bylo wziasc jeszcze lepszy procek Intel Core-i7-4930MX 3GHz/3.9GHz Turbo 8MB L3 Cache + 849,00 EUR ale 200 mhz za 1600 zl sie nie oplaca , ddr ram mozna do 32 gb , ale 16 jak narazie mi styka , w przyszlosci mozna zamontowac NVIDIA QUADRO K5100M (N15E-Q5) 8GB GDDR5 . Laptop wpelni konfiguralny jest tak wiec mozna w pozniejszym czasie zmieniac podzespoly , bylo to bardzo wazne dla mnie przy zakupie.

32 ramu? ja mam 8 i na wysokich 6GB niecałe zużywa. Nie lepiej było kupić stacjonarnego kompa? Wyszło by kilka tysięcy taniej.

Opublikowano

32 ramu? ja mam 8 i na wysokich 6GB niecałe zużywa. Nie lepiej było kupić stacjonarnego kompa? Wyszło by kilka tysięcy taniej.

NIe , nie mam 32 ramu mam 16 z opcja do rozbudowania na 32, a co do lapka kupilem pol roku temu asusa n76vz i nie dal rady na max w wot wiec asus laduje u mlodej a dla mnie gaming. Pracuje w holandi a swieta wakacje w Polsce spedzam i ciezko do samolotu zabrac PC ;) Chcialem lapka ,

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

RAM: 4 GB
Procesor: Intel Core 4 rdzenie po 2,4 GHz

Grafika: nvidia GT8500 512mb
Rozdzielczość: 1280/1024
zasilacz: nie znany

9e5d547b6355b67b.jpg

Opublikowano

RAM: 4 GB

Procesor: Intel Core 4 rdzenie po 2,4 GHz

Grafika: nvidia GT8500 512mb

Rozdzielczość: 1280/1024

zasilacz: nie znany

 

Powinno ruszyć, ale ja się nie znam ;p

Opublikowano

że ruszy to wiem, ale ile fps i na jakiej grafie. Średnia mieszana z low pociągnie?

 

Jak mówiłem nie znam się, ale na średnich/low powinno z 20-40fps być.

Opublikowano

Ram: 3gb 
Karta graficzna: nvidia geforce 8600 gt
Procesor: amd athlon 64 x2 dual core procesor 4200+ 2.21 ghz
Zasilacz: yy nwm.
Rozdzielczość na której zamierzamy grać:        średnia

Opublikowano

Ram: 3gb 

Karta graficzna: nvidia geforce 8600 gt

Procesor: amd athlon 64 x2 dual core procesor 4200+ 2.21 ghz

Zasilacz: yy nwm.

Rozdzielczość na której zamierzamy grać:        średnia

 

Nie da rady, na minimalnych z 30-40 fps, a średnie nie ma opcji. 

Opublikowano

Ram: DDR2 4GB 800MHz
Karta graficzna: GeForce GTS 250 Gainward 512MB
Procesor: AMD Phenom II X2 545
Zasilacz: Chieftec 550W
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1366 x 768

 

Pójdzie na maxie i jak z fps bd?

Procesor: Intel i5 4690k 3,4GHz - Haswell | Grafika: Asus Strix GeForce GTX 970 4GB Płyta Główna: AsRock Z97 Pro4| Pamięć operacyjna: Crucial Ballistix 8GB | Zasilacz: Thermaltake Smart SE Modular 630W + 80 Bronze | Dysk Twardy: Western Digital Caviar Blue 3,5" 1TB | System: Windows 10

Opublikowano

na max ci pójdzie a fps około 30/35 ja mam

                                                                                                   
 

Opublikowano

Ram: DDR2 4GB 800MHz

Karta graficzna: GeForce GTS 250 Gainward 512MB

Procesor: AMD Phenom II X2 545

Zasilacz: Chieftec 550W

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1366 x 768

 

Pójdzie na maxie i jak z fps bd?

 

Nie ma opcji żeby na maksie ruszyło.

Opublikowano

Jest to Laptop :

Ram:4GB SDRAM 1600Mhz DDR3
Karta graficzna: ATI Radeon HD 8330 (Chyba 2 GB)
Procesor: AMD A4-500 APU (4x 1.5 Ghz)
Zasilacz: 65 W pr. zm
Rozdzielczość na której zamierzamy grać:1600x900 albo 1366x768 w zaleznosci co mi odpali :D

 

Czy pogram chociarz na Medium na tym sprzęcie

 

 

Opublikowano

Jest to Laptop :

Ram:4GB SDRAM 1600Mhz DDR3

Karta graficzna: ATI Radeon HD 8330 (Chyba 2 GB)

Procesor: AMD A4-500 APU (4x 1.5 Ghz)

Zasilacz: 65 W pr. zm

Rozdzielczość na której zamierzamy grać:1600x900 albo 1366x768 w zaleznosci co mi odpali :D

 

Czy pogram chociarz na Medium na tym sprzęcie

 

Na medium xD? Nie wiadomo czy w ogóle odpali. Nie no przesadzam. Minimalne z 20-40fps

Opublikowano

Co jest złego w tym sprzecie ?

 

Procesor. Mam i7 8x 1,6GHz i lepszą kartę graf. i na niskich 40fps mam, czasem skoki do 70-80.

Opublikowano

Kuzyn ma

 

6GB RAM DDR 3

Radeona HD 8750

Intel I3 2x2,6

 

I mu na maximum chodzi po 30 Fps

 

Wątpię, że na takim sprzęcie na maximum chodzi, ale nawet jakby to 30fps to nie jest komfortowe. 60 jest zalecane. Ale chłopie co Ty porównujesz intela 2,6Ghz do amd 1,5... Nie patrz na liczbę rdzeni bo i wot korzysta z 1 rdzenia. Gdyby to był komp, to na niskich by może pociągnął z 40fps, ale laptop nie ma szans.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...