Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi World of Tanks?


Flap

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na niskich może będzie 20 fps.

prubowalem na srednich z wysokimi texturami bez shaderow i cieni 30-40 fpsy

Opublikowano

Tak jak w temacie , a oto parametry kompa:

System=Microsoft Windows Home Edition Wersja 20002 Dotatek Service Pack 3

Intel® Atom

CPU N270 @ 1.60 GHz

1GB RAM.

Zasilacz=Nie wiem wszystko zamazane widać tylko 35*w więc myśle że to 350w.

Mogą być nawet dość mocne zacinki bylebym mógł troszkę pograć.

Opublikowano

prubowalem na srednich z wysokimi texturami bez shaderow i cieni 30-40 fpsy

 

A pouczyć się ortografii nie próbowałeś? ~ chyba w minecrafcie...

 

 

Tak jak w temacie , a oto parametry kompa:

System=Microsoft Windows Home Edition Wersja 20002 Dotatek Service Pack 3

Intel® Atom

CPU N270 @ 1.60 GHz

1GB RAM.

Zasilacz=Nie wiem wszystko zamazane widać tylko 35*w więc myśle że to 350w.

Mogą być nawet dość mocne zacinki bylebym mógł troszkę pograć.

 

z mocnymi zacinkami to ty laucher odpalisz i na tym koniec...

Opublikowano

Tak jak w temacie , a oto parametry kompa:

System=Microsoft Windows Home Edition Wersja 20002 Dotatek Service Pack 3

Intel® Atom

CPU N270 @ 1.60 GHz

1GB RAM.

Zasilacz=Nie wiem wszystko zamazane widać tylko 35*w więc myśle że to 350w.

Mogą być nawet dość mocne zacinki bylebym mógł troszkę pograć.

a jaka karta graficzna?

 

i chyba windows z 20002 nie pujdzie na takim sprzecie.

Opublikowano

a jaka karta graficzna?

 

i chyba windows z 20002 nie pujdzie na takim sprzecie.

 

Ten chłop gra na tym sprzęcie na wysokim ^^ Gadałem z nim...

 

Na takim sprzęcie będzie miał problemy z odpaleniem lauchera, nie mówiac że na taki system sterowników nie będzie.

ps chłopie ort...

Opublikowano

Procek i5 3350p

Gpu gtx 660 2gb

Ram 4gb 1333mhz

Zasilacz 450 chieftec nie pamiętam dokładnie modelu ale jest dobry

Nie wiem jeszcze jakie mobo zastanawiam się pomiędzy czymś na Z68 lub B75

Rozdzielczość 1920x1080

 

Dam radę zagrać na ultra w 60fps?

Opublikowano

Procek i5 3350p

Gpu gtx 660 2gb

Ram 4gb 1333mhz

Zasilacz 450 chieftec nie pamiętam dokładnie modelu ale jest dobry

Nie wiem jeszcze jakie mobo zastanawiam się pomiędzy czymś na Z68 lub B75

Rozdzielczość 1920x1080

 

Dam radę zagrać na ultra w 60fps?

 

Wątpię. Na wysokich może te 30-60fps będzie, ale nie więcej

Opublikowano

Z racji że nie wiem to piszę ;p

Ram: 1,5GB
Karta graficzna: "standardowa Karta graf. VGA" Totalny shit, w indeksie wydajności na Win 7 ma 1.0 ocenę czyli najniżej
Procesor: Intel Celeron 2.66GHz
Zasilacz: Nie najlepszy
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: Chcę tylko uruchomić grę, nie wchodzić w bitwę.

 

Przy oknie logowania laguje xD

Opublikowano

Ram: 2
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8500 GT 256MB
Procesor: Intel Core 2 Duo CPU E4500 2.20GHz
Zasilacz: nwm ^^
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: monitor 20 cali na 1280x1024 coś takiego :D (full screen)

 

PYTANIE PÓJDZIE i ile fpsów na najmiejszych :) ?

Opublikowano

Ram: 2

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8500 GT 256MB

Procesor: Intel Core 2 Duo CPU E4500 2.20GHz

Zasilacz: nwm ^^

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: monitor 20 cali na 1280x1024 coś takiego :D (full screen)

 

PYTANIE PÓJDZIE i ile fpsów na najmiejszych :) ?

 

Jeśli pójdzie w co szczerze wątpię, to 10-15 fps'ów max. Nie masz po co ściągać :( Radzę zainwestować w nowy komputer

Opublikowano

 

Jeśli pójdzie w co szczerze wątpię, to 10-15 fps'ów max. Nie masz po co ściągać :( Radzę zainwestować w nowy komputer

 

Na 15 FPS`ach da się grać, ale łatwo nie będzie.

Zawsze można spróbować.

Opublikowano

Jeśli pójdzie w co szczerze wątpię, to 10-15 fps'ów max. Nie masz po co ściągać :( Radzę zainwestować w nowy komputer

No to jednak nie umiesz oceniać :) napisałem to zeby sprawdzić czy chociaż się na czymś znacie ... BTW. na najniższych ustawieniach mam 60FPS tak więc dziękuje nie wierzysz mogę ci ss'a pokazać :)
Opublikowano

No to jednak nie umiesz oceniać :) napisałem to zeby sprawdzić czy chociaż się na czymś znacie ... BTW. na najniższych ustawieniach mam 60FPS tak więc dziękuje nie wierzysz mogę ci ss'a pokazać :)

 

fascynujące.

 

Zapewne tak, jak kolega powyżej na sprzęcie z przed 6-8 lat wyciąga 100fps na średnich.

 

Chciałbym zobaczyć ss

Opublikowano

To jest Lapto pojdzie mi na tym Wot na srednich 60fps stale?

 

Lenovo IdeaPad Y580

i7-3630QM 4x2,4 GHz Turbo 3,4

Ram 8GB

Dysk 1000GB

Karta Graficzna GTX660M 2gb

Win8

Opublikowano

To jest Lapto pojdzie mi na tym Wot na srednich 60fps stale?

 

jak trawe wylaczysz etc. to powinno byc 60

 

co Ci szkodzi sprawdzic?

 

Lenovo IdeaPad Y580

i7-3630QM 4x2,4 GHz Turbo 3,4

Ram 8GB

Dysk 1000GB

Karta Graficzna GTX660M 2gb

Win8

Opublikowano

Bo dopiero mi laptop w poniedzialek przyjdzie wiec nie wiem czy sciagnac juz na Pendreiva czy nie

Opublikowano

Bo dopiero mi laptop w poniedzialek przyjdzie wiec nie wiem czy sciagnac juz na Pendreiva czy nie

 

Ściągaj ;) Ewentualnie jak nie będzie 60fps, wyłączysz jakiś zbędny efekt typu trawa czy ślady gąsienic.

Opublikowano

A ja wstawię swój sprzęt, żeby pomóc słabszym komputerom w ocenie:

PROCESOR: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+ 2.6 GHZ

GPU: ATI Radeon HD3450 256 MB

RAM: 2 GB

ZASILACZ: 350 W

Mam ustawienia "własne", wszystko na minimum, V-Sync: OFF, rozdzielczość: najmniejsza. WoT chodzi w od 20 FPS w gęstych krzakach do nawet 40 FPS w normalnym ruchu.

 

Mój nick w grze: Domino_dom77 Pozdrawiam ;)

 

@EDIT: teraz po najnowszym patchu (8.10), włączyłem autodetekcje ustawień graficznych i ustawiło mi na niskie i mam stale 30-35 FPS.

Opublikowano

Po tych patchach jak pójdzie tu:

Procesor: I5 3350P 3.1 GHz
Karta graficzna: Gainward GeForce GTX650 Ti Golden Sample 1GB DDR5
RAM: 4 GB 1333Mhz
Zasilacz: Antec VP-PC 500W

i tu:

Procesor: I3 2310M 2.1 GHz

Karta graficzna: Ati Radeon HD 6470M 1GB DDR3
RAM: 4 GB
Zasilacz: Laptop

Rozdzielczość: 1366x768

Opublikowano

Po tych patchach jak pójdzie tu:

Procesor: I5 3350P 3.1 GHz

Karta graficzna: Gainward GeForce GTX650 Ti Golden Sample 1GB DDR5

RAM: 4 GB 1333Mhz

Zasilacz: Antec VP-PC 500W

i tu:

Procesor: I3 2310M 2.1 GHz

Karta graficzna: Ati Radeon HD 6470M 1GB DDR3

RAM: 4 GB

Zasilacz: Laptop

Rozdzielczość: 1366x768

 

Pójdzie na pewno, ale nie wiem jak z liczbą fps'ów.

Opublikowano

Jak będzie u mnie, pójdzie na maxie ? Komputer w sygnaturce.

ps. gram w rozdzielczości 1920x1080

Opublikowano

Jak będzie u mnie, pójdzie na maxie ? Komputer w sygnaturce.

ps. gram w rozdzielczości 1920x1080

 

Na średnich bez lagów, albo na wysokich na 30 fps'ach. Mam lepszego kompa i na 8.9 miałem na maxymalnych 15-20fps, boje się ile teraz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...