Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi World of Tanks?


Flap

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Procesor: Intel® Core™2 Duo CPU E4400 @ 2.00GHz
Karta graficzna: ASUS HD 6670 2GB DDR3 128 bit VGA/PCX (nie kupiona jeszcze)
RAM: 4 GB, DDR2 Dual 333.3MHz (2x2GB)
Zasilacz: 230V (lub 350W) prosze odp pod dwie wersje
Rozdzielczość: 1024 / 768
System operacyjny: Windows 7 32bit

9e5d547b6355b67b.jpg

Opublikowano

Jeżeli jeszcze nie kupiona, to bardzo dobrze....

Napisz mi na PW, to ci powiem jaką karte graficzną kupić.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Jeszcze raz ja tyle, że na innym laptopie.

 

Ram: 3,00 GB
Karta graficzna: ATI Mobility Redeon HD 4530 Series
Procesor: AMD Athlon X2 Dual-Core QL-65 2.10 GHz
Zasilacz: Nie wiem
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1680x1050

 

Gram na laptopie rozdzielczość mogę zmniejszyć.

Opublikowano

Możesz próbować, ale na 100% lagi będą (oczywiście na najmniejszej rozdzielczości i najniższych ustawieniach)

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

@up

Bardzo słabo dobrany zestaw....

Typowy gotowiec, dobry procesor, ale karta na śmietnik się nadaje.

Pograsz na low/medium.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

RAM: 8gb
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 550Ti
Procesor: Intel Core i5 3450 3.1GHz
Zasilacz: nie wiem
Rozdzielczość: 1920x1080

Opublikowano

@up

Bardzo słabo dobrany zestaw....

Typowy gotowiec, dobry procesor, ale karta na śmietnik się nadaje.

Pograsz na low/medium.

Gram na średnich na 40-60 Fps :)

 

A karta to nie jest taki śmietnik bo skyrima na wysokich ciągnie na 40 fpsach

SigCustom.png

Opublikowano

LAPTOP

CPU i7 3630qm

Ram 8gb 1600mhz ddr3

GPU GTX 660m 2gb ddr5

Lenovo y580

To że ruszy to wiem ale mniejwięcej jakie detale

rozdziałka hd 1366x768

Opublikowano

Gram na średnich na 40-60 Fps :)

 

A karta to nie jest taki śmietnik bo skyrima na wysokich ciągnie na 40 fpsach

W rozdzielczości 1024x720.....

Jest rok 2013 poniżej full HD się nie gra ;)

 

RAM: 8gb

Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 550Ti

Procesor: Intel Core i5 3450 3.1GHz

Zasilacz: nie wiem

Rozdzielczość: 1920x1080

Na full HD nie pograsz płynnie....

Spróbuj na niższej rozdzielczości.

 

LAPTOP

CPU i7 3630qm

Ram 8gb 1600mhz ddr3

GPU GTX 660m 2gb ddr5

Lenovo y580

To że ruszy to wiem ale mniejwięcej jakie detale

rozdziałka hd 1366x768

W takiej rozdzielczości na średnio/wysokich

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Tak informacyjnie :)

 

Laptop DELL Inspiron 17r SE 7720

CPU: Intel core i7 3610m 2.3 gHz 4 rdzenie

GPU: nVidia GT 650m 2 gb

RAM: 8 GB

 

W FULL HD na MAX detalach działa na ok 30-40 fps.

Opublikowano

Ram:2GB

Karta zintegrowana Intel Pentium Dual Core Inside ; 2,5Ghz

Rozdzielczość na której zamierzamy grać:moze byc min. Byle bez scinek

Ps. Chodzil mi metin2 bez zadnych scinek na srednich/wys. Ustawieniach

Licze na Like !

 

Masz jakieś pytanie? Napisz mi na PW.

 

Opublikowano

Ram:2GB

Karta zintegrowana Intel Pentium Dual Core Inside ; 2,5Ghz

Rozdzielczość na której zamierzamy grać:moze byc min. Byle bez scinek

Ps. Chodzil mi metin2 bez zadnych scinek na srednich/wys. Ustawieniach

Na integrze będziesz miał może 4FPS

@Up

Wyjdź......

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Ram:4gb
Karta graficzna:MSI R7790-1GD5/OC
Procesor:Intel Pentium G2020, Dual Core, 2.90GHz, 3MB, LGA1155, 22nm, 55W, VGA, BOX (BX80637G2020)
Zasilacz:Procesor Aerocool VP-450

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1024x768



to co wejdzie mi>?

Najlepsze serwery mt2 już odeszły

Opublikowano

Witam.Chciałbym sie dowiedzieć dlaczego mam bardzo mało fps na minimalnej grafice w krytycznych momentach gry nawet 13fps .jak mam ustawiona kamerke zgóry na samego czolga to powyzej 50fps-ale to bez znaczenia;

oto MUJ pc- oczywiście idzie grać . ale nie cieszy mnie taka graficzka*

Procesor AMD athlon 64x2 Dual Core Processor 4200+,2200Mhz -2 rdzenie
Ram 2,5Gb-400MHZ

Karta graficzna Asus radeon hd 4850 512mb

Zasialacz markowy bardzo dobry FORTRON 400W

 

Zgory dziekuje.Pozr.

Opublikowano

up@ pewnie karta graficzna slaba a z góry to wiesz normalnie możesz miec 20 fps a z góry 70

Najlepsze serwery mt2 już odeszły

Opublikowano

Witam.Chciałbym sie dowiedzieć dlaczego mam bardzo mało fps na minimalnej grafice w krytycznych momentach gry nawet 13fps .jak mam ustawiona kamerke zgóry na samego czolga to powyzej 50fps-ale to bez znaczenia;

oto MUJ pc- oczywiście idzie grać . ale nie cieszy mnie taka graficzka*

Procesor AMD athlon 64x2 Dual Core Processor 4200+,2200Mhz -2 rdzenie

Ram 2,5Gb-400MHZ

Karta graficzna Asus radeon hd 4850 512mb

Zasialacz markowy bardzo dobry FORTRON 400W

 

Zgory dziekuje.Pozr.

Masz za słabego CPU.

1372333810-U137250.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...