Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi World of Tanks?


Flap

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ram:2GB
Karta graficzna:NIVIDA GeForce 9500 GT
Procesor:Intel® Core2 CPU (dwie sztuki)
Zasilacz:Niestety o nim brak info :(
Rozdzielczość na której zamierzamy grać:Niewiem mi obojętnie sami powiedzcie :)

 

 

Dodam że kiedyś gra działała mi ale Raz na 3 bitwy ekran się zawieszał i nie mogłem wejść na bitwe :).


 
 

Opublikowano

Ram:2GB

Karta graficzna:NIVIDA GeForce 9500 GT

Procesor:Intel® Core2 CPU (dwie sztuki)

Zasilacz:Niestety o nim brak info :(

Rozdzielczość na której zamierzamy grać:Niewiem mi obojętnie sami powiedzcie :)

 

 

Dodam że kiedyś gra działała mi ale Raz na 3 bitwy ekran się zawieszał i nie mogłem wejść na bitwe :).

Masz podobny komputer do mojego. Ja mam E2200 + 9500GT. Na większe niż LOW nie licz.

Opublikowano

Masz podobny komputer do mojego. Ja mam E2200 + 9500GT. Na większe niż LOW nie licz.

A ja odrazu ruszyłem o krok dalej i mi dzaiała ładnie :P


 
 

Opublikowano

A ja odrazu ruszyłem o krok dalej i mi dzaiała ładnie :P

To je WoT, tego nie zrozumisz. Mam skromną nadzieję, że na nowym sprzęcie pogram w fullhd + all. max bez spadków. :rolleyes: Podaj rodzielczość jakbyś mógł.

Opublikowano

To je WoT, tego nie zrozumisz. Mam skromną nadzieję, że na nowym sprzęcie pogram w fullhd + all. max bez spadków. :rolleyes: Podaj rodzielczość jakbyś mógł.

Monitorek:1 * Monitor Plug And Play (primary)

Rozdzielczość:1024x708*


 
 

Opublikowano

Ram:1024
Karta graficzna: Asus extreme AX300 series
Procesor:3.20 ghz Pentium[R]
Zasilacz:Nie wiem
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: No własnie na jakiej grac?

1367750039-U864681.jpg

 

 

card.png

 

Opublikowano

Ram: 1536 mb DDR1
Karta graficzna: ATI RAEDON x550 series 128 mb
Procesor: AMD Sempron Processor 2600+ 1,61 GHz
Zasilacz: NoName 400W
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1440x990

gyuq.jpg
Opublikowano

Ram:2GB(2x1) DDR2 800MHz firmy... chyba Kingston

Karta Graf:Geforce 440GT

Procesor:Intel Core 2 Duo E6400 2.13GHz

Zasilacz:Dellowski 305W ,karta spokojnie działa bo na wyjście PCI-E x16 jest 75W

Rozdzielczość:Ile da ,pulpitowo 1280x1024

System:XP

Opublikowano

Ram: 1GB DDR2 333MHz 5300 Kingston
Karta graficzna: ATI Radeon HD 3800 Series 512MB
Procesor: AMD Athlon 64 X2 5000+
Zasilacz: FEEL II - 350ATX
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: Dostosuje się, jeżeli tylko będzie działać płynnie.

 

Jest możliwość płynnego grania w WoT na takim sprzęcie? :)

Opublikowano

Ludzie nie macie na co wydawać ?? xD

Przecież tym komputerem można przeprowadzać symulacje trzęsienia ziemi.

 

Coś mi tutaj FAKE śmierdzi 0-o

 

Ja nic za niego nie zapłaciłem gdyż to był prezent za przysługe

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Hmm, czyli uważasz że zasilacz jest zbyt słaby do tej karty? Mam w planach wymianę zasilacza, ale to za jakiś czas, razem z procesorem. Na PCLabie pisali że uciągnie.

Opublikowano

Ram: 4096 MB
Karta graficzna:nie pamiętam
Procesor:x86 Family 6 Model 23 Stepping 10 GenuineIntel~2833Mhz
Zasilacz: Bd
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: Max jaki jest

Jakoś tu pusto...

Opublikowano

Hmm, czyli uważasz że zasilacz jest zbyt słaby do tej karty? Mam w planach wymianę zasilacza, ale to za jakiś czas, razem z procesorem. Na PCLabie pisali że uciągnie.

Na pclabie mogą sobie pisać, bedzie albo na styk, albo nie ogarnie.

@Up

NIe podałeś nawet karty, ale i bez tewgo moge ci powiedzieć, że nie pograsz.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Upewniłem sie i pobrałem WoTa aby sprawdzić -,- na tych ustawieniach

Ram:2GB(2x1) DDR2 800MHz firmy... chyba Kingston


"Karta Graf:Geforce 440GT


Procesor:Intel Core 2 Duo E6400 2.13GHz


Zasilacz:Dellowski 305W ,karta spokojnie działa bo na wyjście PCI-E x16 jest 75W


Rozdzielczość:Ile da ,pulpitowo 1280x1024


System:XP"

 

Pisałeś że na tej karcie nie ujdzie wgl .. na średnich 30-50 fps a na niskich około 40-110 fps

Opublikowano

WoT, to dziwna gra i czasem zaskakuje, akurat ty masz szczęście, bo ciebie zaskoczyła pozytywnie.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano
Ram: 3,00 GB (dostępne: 2,86 GB)

Karta graficzna: Grafika HD Intel®

Procesor: Intel® Core i3 CPU M 380 @ 2.53 GHz 2.53 GHz

Zasilacz:

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1680 x 1050


Gram na laptopie nie dawno był formatowany. Laptop jest podłączony pod monitor. Nie wiem jak podać zasilacz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...