Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi World of Tanks?


Flap

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam,

 

Ram: 8 GB (SO-DIMM DDR3, 1600 Mhz)

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 635M

Procesor: Intel Core i5-3210M (2 rdzenie, 2.5 - 3.1 GHz, 3 mb cache)

Zasilacz: jest to laptop, więc nie wiem jak to się przekłada wgl :P

Rozdzielczość: 1366 x 768

 

Chciałbym pograć na jak najlepszych detalach ale żeby też wyciągnąć przyzwoitą ilość fps'ów :)

 

Proszę o w miarę szybką odpowiedź.

Opublikowano

Procesor: Intel® Core™2 Duo CPU E4600 @ 2.40GHz
Karta graficzna: SAPPHIRE ATI Radeon 4850 HD 512 Mb
RAM: 3GB, DDR2 Dual 333.3MHz
Zasilacz: Corsair VS 450 W
Rozdzielczość: 1024 / 768
System operacyjny: Windows 7 64bit

Opublikowano

@up na max będziesz miał zapewne jakieś ~30-40 fps

Gówno nie maks, jak sie nie znasz, to sie nie wypowiadaj.

 

Procesor: Intel® Core™2 Duo CPU E4600 @ 2.40GHz

Karta graficzna: SAPPHIRE ATI Radeon 4850 HD 512 Mb

RAM: 3GB, DDR2 Dual 333.3MHz

Zasilacz: Corsair VS 450 W

Rozdzielczość: 1024 / 768

System operacyjny: Windows 7 64bit

Pograsz na med w dobrej rozdziałce.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Ram: 8 GB, DDR3 Dual 1333 MHz (2x4GB)

Karta graficzna: GeForce GTX 460 1024MB

Procesor: Intel Core i5 3350p 3,1 GHz

Zasilacz: Chieftec 550W

Rozdzielczość: 1024/768

System: Win7 64bit

Na max dałoby rade wszystko, z AA FXAA *1?

9e5d547b6355b67b.jpg

Opublikowano

cpu: amd A6 apu 1.6 ghz quad core.

gpu: amr radeon 6000 series 1.6 ghz multi gpu.

ram: 1x4 gb 1x2gb 1,5 gb dla grafiki

ac: 120w 18,5v

rozdzielczosc: 1366-768 lub 1080p.

ie jestem wymagajacy tylko mnie interesuj modele i textury

 

gram na 1366-768.

ale czy by poszlo na full hd?

Opublikowano

Ram: 1536 mb

karta: graficzna: ATI Radeon 9250 128mb

Procesor: AMD Sempron 2400+ ~ 1.7 GHz

rozdzielczosc: obojetnie aby chodzilo

System: Windows XP 32 bit

Możesz spróbować na średnich i małej rozdzielczości, ale możesz odczuwać spadki fps'ów więc lepiej na niskich i roździelczości (1024x768 - 1280x720, oczywiście możesz spróbować wyższe ale na tym spokojnie pójdzie).

Opublikowano

Ram: 2GB
Karta graficzna: NVIDIA GE Force 9600 GT
Procesor: Pentium Dual Core E5400 2x 2.7GHz
Zasilacz: Nie mam pojęcia
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1280x1024

 

Nie zależy mi na grafice ,ale żeby gra mi chodziła jak najpłynniej i jak najlepsza byłaby sterowność pod względem niszczenia przeciwników.

hersygna.png
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ram: 12GB

Karta Graficzna: GeForce GTX 660 2048MB DDR5

Procesor: Core i5 3570k 3.4GHz

Zasilacz: CORSAIR VS 650W ATX 120mm

Rozdzielczość: 1920x1080 i 1280x1024

System: Windows 7 x64

Opublikowano

pójdzie mi na

 

 

Procesor: Intel® Xeon® Processor E5 Family 8x2.2

Pamięć Ram: Kingston DDR3 HyperX Beast 64GB/2133 8x8GB CL11

Karta Graficzna: 2x Gainward GeForce GTX 690 4GB/DDR 5/ 512 bit

Zasilacz: ENERMAX MAXREVO 1500W EMR1500EGT

 

 

 

 

Chciałbym grać na takiej rozdzielczości : 2560 x 1600

Opublikowano

pójdzie mi na

 

 

Procesor: Intel® Xeon® Processor E5 Family 8x2.2

Pamięć Ram: Kingston DDR3 HyperX Beast 64GB/2133 8x8GB CL11

Karta Graficzna: 2x Gainward GeForce GTX 690 4GB/DDR 5/ 512 bit

Zasilacz: ENERMAX MAXREVO 1500W EMR1500EGT

 

 

 

 

Chciałbym grać na takiej rozdzielczości : 2560 x 1600

Maksymalnych przy jakiś 120fps.

Opublikowano

Ram: 2GB

Karta graficzna: NVIDIA GE Force 9600 GT

Procesor: Pentium Dual Core E5400 2x 2.7GHz

Zasilacz: Nie mam pojęcia

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1280x1024

 

Nie zależy mi na grafice ,ale żeby gra mi chodziła jak najpłynniej i jak najlepsza byłaby sterowność pod względem niszczenia przeciwników.

śmignie lekko. Mój styj ma podobny pc i na FHD na low ma ~40-50fps

Opublikowano

Proc Intel Core I-5 3470 3.2 Ghz x4

Grafa HD 7850 1 GB

RAM 8 GB

Płyta głowna jakoś b75ma-e33

zasilacz ATX 600 W

na jakich ujdzie ?

Opublikowano

UP : Medium/High na bank ;d

tak samo pytałem się o bf3 odpowiedziano ULTRA więc to powinno śmigać na max np. taki RE 6 chodzi na full bezscinek

Opublikowano

Ram:2GB
Karta graficzna: NVidia GeForce 6100 nForce 420
Procesor: AMD Sempron 3400+ 1.80 GHz
Zasilacz:Nie wiem . :D
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: Na najniższej, nie wiem jaka jest najniższa, 640x860 chyba jest takie ;>

Opublikowano

@UP: najniższa rozdzielczość to 1024/768. Zobacz w ustawieniach grafiki w rozdzielczości jaką masz najniższą - u większości jest to 1024/768.

9e5d547b6355b67b.jpg

Opublikowano

Ram:2GB

Karta graficzna: NVidia GeForce 6100 nForce 420

Procesor: AMD Sempron 3400+ 1.80 GHz

Zasilacz:Nie wiem . :D

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: Na najniższej, nie wiem jaka jest najniższa, 640x860 chyba jest takie ;>

Weź ustawienia własne i wszystko na minimalne.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...